Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 10:00, Graszczur napisał:

Jakie macie nicki? Mój to graszczur. Chętnie odstrzeliłbym łby paru gramowiczom :P

Mój czapla56 :) Może by założyć forumowy klan? :) Chyba, że jest taki, bo nie śledziłem tego tematu na bieżąco :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:52, czapla56 napisał:

> Jakie macie nicki? Mój to graszczur. Chętnie odstrzeliłbym łby paru gramowiczom
:P
Mój czapla56 :) Może by założyć forumowy klan? :) Chyba, że jest taki, bo nie śledziłem tego
tematu na bieżąco :]

Gramowego klanu nie ma, ale pomysł dobry. Trzeba by tylko zebrać trochę osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dzisiaj po długiej przerwie chciałem zagrać w WR i nie mogę... :/ Po chwili gry wywala mnie PB z informacją "... kicked player for 0 mins, restriction dissallow program/driver" przecież w życiu nawet nie odpaliłem żadnych cheatów, a tu taka niespodzianka.... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:51, czapla56 napisał:

Kurde, dzisiaj po długiej przerwie chciałem zagrać w WR i nie mogę... :/ Po chwili gry wywala
mnie PB z informacją "... kicked player for 0 mins, restriction dissallow program/driver" przecież
w życiu nawet nie odpaliłem żadnych cheatów, a tu taka niespodzianka.... O.o


mój kumpel ma ten sam problem,a masz zainstalowanego na kompie demon toolsa albo inny program tego typu może pzez to...+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:29, Graszczur napisał:

> > Jakie macie nicki? Mój to graszczur. Chętnie odstrzeliłbym łby paru gramowiczom

> :P
> Mój czapla56 :) Może by założyć forumowy klan? :) Chyba, że jest taki, bo nie śledziłem
tego
> tematu na bieżąco :]
Gramowego klanu nie ma, ale pomysł dobry. Trzeba by tylko zebrać trochę osób



jak będziecie zakładać ten klan to sie dołącze mój nick to djarcy88 moż byśmy umówili się na gre?? założ sie rooma na hasło i np. za tydzień w piątek o 18 byśmy zagrali... co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

po wpisaniu hasła w dwóch okienkach pojawai się niżej napis:

Password is weak! Tip

OK. Na razie się zgadza.

Wypełniam resztę pól i nagle...

Password must include both letters and numbers.

Czy ktoś wie o co chodzi?

@EDIT
zajrzałem do słownika angielskiego i coś mam nie tak z hasłem. Jak powinno wyglądać hasło? Chciałbym prosić o jakiś wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna ustawić, żeby akceptował punkbuster, czy tam go włączyłw grze czy coś? Bo nie moge wchodzić na serwy, na których jest punkbuster. (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:34, Ecko09 napisał:

Gdzie mozna ustawić, żeby akceptował punkbuster, czy tam go włączyłw grze czy coś? Bo nie moge
wchodzić na serwy, na których jest punkbuster. (chyba).


punkbuster to pic na wode...poczekaj chwile pograj na innych serwerach i nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:29, Graszczur napisał:

> Mój czapla56 :) Może by założyć forumowy klan? :) Chyba, że jest taki, bo nie śledziłem
tego
> tematu na bieżąco :]
Gramowego klanu nie ma, ale pomysł dobry. Trzeba by tylko zebrać trochę osób


Ja w to wchodze...nick "plsz90210"....piątek o 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gra bardzo fajna. Grafika nie przeszkadza. Działa na słabym kompie. Są ciekawe pojazdy więc ogólnie spoko. Jestem ciekaw na jakich serverach głównych gracie? Ja gram na Italy lub na tym przedostatnim (bodajże Europa vs USA) Kto wie, może kiedyś graliśmy wspólnie? Mój nick to shizuo.

Witam! Gra bardzo fajna. Grafika nie przeszkadza. Działa na słabym kompie. Są ciekawe pojazdy więc ogólnie spoko. W grze trochę przeszkadzają ciągłe lagi. Ragdolll omentami jest przezabawny, ale to ogólnie nie przeszkadza.

Mam również małe pytanko. Którą broń kupilibyście na 30 dni? M4A1 (nazwy nie jestem pewien, ale myślę że się połapiecie o co chodzi) czy AK47?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:31, Tyraf napisał:

Witam! Gra bardzo fajna. Grafika nie przeszkadza. Działa na słabym kompie. Są ciekawe pojazdy
więc ogólnie spoko. Jestem ciekaw na jakich serverach głównych gracie? Ja gram na Italy
lub na tym przedostatnim (bodajże Europa vs USA) Kto wie, może kiedyś graliśmy wspólnie? Mój
nick to shizuo.

Ja gram zwykle na niemieckich lub angielskich serwerach, a gdy te są puste, wchodzę na amerykański. Ping zadowalający

Dnia 21.11.2007 o 16:31, Tyraf napisał:

Witam! Gra bardzo fajna. Grafika nie przeszkadza. Działa na słabym kompie. Są ciekawe pojazdy
więc ogólnie spoko. W grze trochę przeszkadzają ciągłe lagi. Ragdolll omentami jest przezabawny,
ale to ogólnie nie przeszkadza.

Gdzieś już to słyszałem ;)

Dnia 21.11.2007 o 16:31, Tyraf napisał:

Mam również małe pytanko. Którą broń kupilibyście na 30 dni? M4A1 (nazwy nie jestem pewien,
ale myślę że się połapiecie o co chodzi) czy AK47?

Nie używałem nigdy M4, ale z kałacha jestem zadowolony. Całkiem szybki, duże obrażenia i 35 pocisków w magazynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:50, czapla56 napisał:

Ja zazwyczaj gram na tym drugim serwerze, bodajże london 2 czy jakoś tak :]


Ja gram tylko na tych london i tych USa vs Eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiejś gazetce z grami będzie ta gra dołączone, ale coś mi się obiło o uszy, że tą gre można legalnie ściągnąć z internetu prawdo to ? czy fałsz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:11, Sebo7 napisał:

W jakiejś gazetce z grami będzie ta gra dołączone, ale coś mi się obiło o uszy, że tą gre można
legalnie ściągnąć z internetu prawdo to ? czy fałsz ?.

warrock.net
Nie jestem pewny adresu bo dawno tam nie wchodziłem, ale jakby co masz google. :) Gra w pełni darmowa, więc można legalnie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to jakieś pół roku temu i delikatnie mówiąc do d*** było, ale to była beta, więc mam pytanie. Czy poprawiono już te błędy z bety i da się normalnie grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować