Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 15:34, rafekx 12 napisał:


> I chyba każdy kto grał w obie te gry to potwierdzi

A ja powiem tak grałem w BF 2 i dla mnie Warrock jest lepszy...Dla mnie Warrock ma dużo
większą grywalność niż Bf 2 za którego trzeba płacić na dodatek...

Tak, tylko zauważ, że aby postrzelać z niektórych spluw, trzeba mieć konto premium, ano kosztuje.
------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------
Pierwsze wrażenie: o, fajne! Drugie: nuuuuuuuuuuuuuuuuudno tu... Trzecie: Nędzna podróbka BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję grać w obie gry i szczerze mówiąc obie przypadły mi do gustu :)

War Rocka ściągnąłem bodajże w wakacje 2006 - zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Darmowy shooter, z dużą ilością broni, z możliwością poruszania się pojazdami, w tym także czołgiem bardzo mi się spodobał. Duże mapy, fajne dźwięki - przyjemnie się grało. No i możliwość polatania samolotami - bezcenna ;)

Gra miała jednak sporą wadę - było w niej dość dużo błędów i często mi się zawieszała. Nie raz zdarzało się, że po kilkunastu sekundach gry na serwerze byłem wyrzucany, albo gra się zawieszała. Trochę było to denerwujące...

W Battlefielda 2 miałem okazję zagrać tylko w demo, ale miałem podobne odczucia co do War Rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:34, rafekx 12 napisał:


> I chyba każdy kto grał w obie te gry to potwierdzi

A ja powiem tak grałem w BF 2 i dla mnie Warrock jest lepszy...Dla mnie Warrock ma dużo
większą grywalność niż Bf 2 za którego trzeba płacić na dodatek...


BF2 trzeba tylko kupic i dlatego War Rock ma większą ilość graczy

Ja jakoś wole BF''a lepsza grafa i lepiej mi się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto gra z was w Warrocka?Jak coś to kontakt ze mną na gg.A i jeszcze jakby ktoś miał klan w Warrocku to go właśnie szukam ;)Lvl 12 ratio 0.80.Z góry dzięki.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 10:40, zerohunter napisał:

Wygląda na to że ktoś używa kodów.

Grałeś kiedyś chociaż w tą grę? To nie są kody... Gra gubi pakiety. W ogóle od jakiegoś czasu punkbuster daje się we znaki w warrocku, szaleje aż miło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę ale niestety jestem rozczarowany. Lagi są okropne, kultura na polskich serwerach jeszcze gorsza, żeby w ogóle się wbić na jakiś serwer to jest problem. No cóż, to w końcu darmowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu to widze, że masz mega problemy. Co do kultury tych dzieciaków (większośc) to sie zgodze makabra.
A lagi? Hmm widocznie neta masz wolnego. Wbić na serwer trudno? Ja nie miałem z tym żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:06, Lord Andre 1 napisał:

Uuu to widze, że masz mega problemy. Co do kultury tych dzieciaków (większośc) to sie
zgodze makabra.
A lagi? Hmm widocznie neta masz wolnego. Wbić na serwer trudno? Ja nie miałem z tym żadnych
problemów.


No bez przesady, Netia 512, gdzie indziej chodzi wszystko ładnie. A z tym wbijaniem na serwer - chcę dołączyć to mi wyskakuje - you can not join - mimo że serwer nie jest pełny, mam tak wiele razy, punkbuster zainstalowany i zaktualizowany, ale nie wiem, może coś się akurat rypie z samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz raczej nie. Mój problem jest przedstawiony troche wyżej. A tak w ogóle to zastój jest w tym temacie więc nie wiem czy kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:08, Galadin napisał:

No bez przesady, Netia 512, gdzie indziej chodzi wszystko ładnie. A z tym wbijaniem na
serwer - chcę dołączyć to mi wyskakuje - you can not join - mimo że serwer nie jest pełny,
mam tak wiele razy, punkbuster zainstalowany i zaktualizowany, ale nie wiem, może coś
się akurat rypie z samą grą.


A wchodzisz do pokojów z zielonym limitem pingu? Jeśli tak, to nie dziw się, że nie możesz wejść. Ja sam czasem nie mogę (ach te dzieci neo obciążające łącze), więc korzystam głównie z żółtym limitem albo dla wszystkich. Wtedy zawsze serwer mnie wpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:48, lukasz11111 napisał:

WarRock jest słaby. Sprzedali by go za 100zł i nie kazaliby kupować jakiejś waluty na
zakup broni tylko daliby za awanse.

Ależ nikt ci nie każe niczego kupować - możesz grać za darmo ile chcesz i świetnie się mimo wszystko bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:08, rafekx 12 napisał:

Aha to fajnie,ale taki dethamatch jeden na jednego to tak troche dziwnie...Może jeszcze
jacyś chętni?:)


Ja też się piszę, jeno o jakiej porze? Mam kałacha i nie zawaham się go użyć ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować