Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

grałem w tą nowszą wersję. jakieś tam zmianyw widać ale same na plus :P ale ogólnie to jest wporzo. teraz sa odrzutowce (troche tendetne), helikoptery (super), nowe bronie (spoko) i nowe mapy (nieźle) oraz nowy tryb gry w podkładanie bomb (nie jest źle) ;) gra w sam raz dla tych którzy nie mają kasy na Battlefielda 2 lub mają inne powody . czyli właśnie dla mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:45, Darkstar181 napisał:

Głupie pytanie może.
Gdzie mogę sprawdizć mój adres IP? (musze podać do rejestracji). Nie mam zmiennego( nie mam
neostrady)


adresu IP nie trzeba podawać. a sprawdzic go możesz wchodząc w panel sterowania i wybierając połączenia sieciowe i potem juz chyba sobie poradzisz chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:50, Kubeczek77 napisał:

Szybkie łącze trzeba mieć do tej gierki??



trudno powiedziec. tak z 256 kb/s powinno być chyba. ja mam niby 1MB/s a mi muli. bo mozna miec super łącze a i tak będą lagi. to wina tej gry po prostu. w końcu to wersja beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom gra fajna tylko czasem lagi sa. Gram glownie w tryb z babom bo serwy na tym trybie maja najmniejszy ping. Czasem zagram w tryby z pojazdami, ale lagow tam jest zatrzesienie i co chwile. Tak ogolnie gra zajefajna i ciesze sie ze beta darmowa. Pytanie tylko czy pelna bedzie platna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 10:24, syriusz.b napisał:

Tak w sumie TO fajna gra, ale czegoś jej brakuje... CZasami mi wyskakuje3 blad nei wiem czemu
i sie wyłącza ...


u mnie to samo :P no cóż takie już są wersje beta co nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHyba macie po prostu za słąbe łącze. Gram od paru dni i nie miałem żadnych problemów.

No może poza tym że podczas jedenj rozgrywki chrzaniły się tekstury(ale wtedy było ze trzech lagerów, którzy lagowali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 12:27, lukmistrz napisał:

Zaraz...co to jest ID ?
Nie wiem co wpisać


to taki jakby numer twojego konta. wpisz co chcesz np. date urodzin, 140991 - w moim przypadku :] oczywiścia ja mam inny kod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy komuś udało się zdobyć karabin M-60 ?? bo jest przedstwiony na stronie internetowej ale w w sklepie go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:54, Szympek napisał:

Czy War Rock chodzi na linuxie??


nie wiem. ja mam Windows XP. ale raczej wątpie żeby ta gra działałą pod Linux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj załadowała mi się aktualizacja do WR. Od tego czasu kiedy wchodzę na jakąś rozgrywkę to wyrzuca mnie po średnio 5-7 minut. Nie używam programów cheatujących i mam XP-eka. Ktoś mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować