Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

War Rock - darmowa odpowiedz na Battlefield 2

516 postów w tym temacie

Zerknąłem do tego tematu i musże wam powiedzieć że narobiliście mi chętki na tego WarRocka... Patrzę na stronkę a tu zonk - gra ruszy DOPIERO od 7 lutego! Do tego czasu mogę sobie powypruwać żyły, tak gra mi wygląda bardzo obiecująco. ciekam z niecierpliwością obgryzając paznokcie i nie sypiając po nocach (np. teraz :P). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:24, mateuszkalach napisał:

Gra ruszyła jakiś czas temu - gra ktoś? na dobrym poziomie? jeśli tak to proszę o kontakt bo
prowadzę nabór do klanu;d

ja gram na dobrym poziomie:D a tak na serio gram w ta gre juz od bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:00, Adamo 55 napisał:

Mam nadzieje że jak mam 256 ram proc 1,2ghdz to pójdzie :-)


Pójdzie bo sam na takich grałem :)
Ale to zależy też od neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.D 1
Na podanych przez was wcześniej wymaganiach powinno grać się całkiem przyzwoicie, choć polecam mocniejszą konfigurację, gdyż grafika nie będzie efektowna, lecz tak jak to powiedział mój przedmówca- bardziej płynność gry zależy od prędkości internetu.
A.D 2
Do niedawna była grywalna beta WarRock''a lecz od jakiegoś czasu aktywna jest oficjalna wersja tejże gry do pobrania z www.warrock.net . Podczas rejestracji RADZĘ założyć konto pcztowe na www.gmail.com gdyż mail z linkiem aktywującym konto przychodzi od razu po zakończeniu rejestracji, a na innych kontach pocztowych (np. na Wirtualnej Polsce) trzeba czekać bardzo długo(gdy próbowałem założyć konto aby grać w Warrock''a i podczas rejestracji podałem adres mojej poczty z wp.pl czekałem i czekałem (czekam aż do dziś) a mail nie przyszedł, lecz gdy ponowiłem próbę podając mail na www.gmail.com przyszedł on od razu po zakończeniu procederu rejestracji na stronie WarRock''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu mi nie pasuje :/ War Rock ma już dobre ok. kilka lat jak mniemam. Tylko że teraz jest wersja "nie beta" jak poprzednie. Według mnie bardziej liczy się łącze niż sprzęt (co nie znaczy, że może być byle jaki - grafika w grze stoi na wysokim poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:32, stanlee napisał:

Czy na łączu 655kb/s będzie w miarę płynnie chodzić?


Tak. Tylko zwróć uwagę na to, że inni z bardzo słabym łączem grając, będąc psuć całą zabawę innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:13, Wasizi napisał:

Tak. Tylko zwróć uwagę na to, że inni z bardzo słabym łączem grając, będąc psuć całą zabawę
innym...


No może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jaka waszym zdaniem jest najlepsza broń do drugiego slotu ? Wydaję mi się że zakupie Desert Eagle. Ale sam do końca nie jestem pewien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem odswiezyc troche temat, bo zainstalowalem gierke, wszystko slicznie, fajnie sie gralo, walnalem nocke. Nastepnego ranka odpalilem i gra wylacza mi sie albo juz w menu, albo przy ladowaniu mapy...
Czy istnieje jakis pach naprawiajacy ten bubel i czy ktos z was mial ten sam problem?
Z gory dzieki za odpowiedzi;)
Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to w tej grze nie opłaca się kupować kont. Lepiej się wyjdzie jak się kupi BF 2 Deluxe Edition. Płaci się raz, i nie ma żadnych głupich limitów... tutaj konta działają na określony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować