Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore rozczarowaniem roku?

67 postów w tym temacie

Eheh, może i racja, ale gdyby nie DRM to myślę, że nieco więcej pudełek by się sprzedało. Nie mówię zaraz, że 95% wszystkich zatwardziałych piratów by od razu kupowali, ale tak z 10 % tych, co specjalnie skorzystali z torrenta przez DRM ( a tacy naprawdę są - vide kilku moich znajomych...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore jest ,bylo ,bedzie gra dla dzieci cos jak tamagochi, zrob stwora i patrz jak rosnie- ubaw po pachy,gra do kitu. Drugie miejsce powinno przypasc Far Cry 2 totalne dno , po za grafika ktora tez nie przebila Crysisa nie ma nic, nuda, grasz i przysypiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ceterius Paribus
Z tą demokracją chyba chodzi o to jaki wpływ mają gracze na kształt gry. Zazwyczaj, to twórcy ustalają zasady i gra wygląda tak jak ją zaplanowali. W EVE z tego co słyszałem dość dużą władzę i wpływ na kształt gry mają gracze. W większości MMO gracze są dla Mistrzów Gry, a w EVE Mistrzowie Gry dla graczy. Sam nie gram w EVE, ale tak słyszałem.

Nie wiem dlaczego, ale na początku przeczytałem "Spore rozczarowanie rokiem?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:29, marius1g napisał:

Z tą demokracją chyba chodzi o to jaki wpływ mają gracze na kształt gry. Zazwyczaj, to
twórcy ustalają zasady i gra wygląda tak jak ją zaplanowali. W EVE z tego co słyszałem
dość dużą władzę i wpływ na kształt gry mają gracze. W większości MMO gracze są dla Mistrzów
Gry, a w EVE Mistrzowie Gry dla graczy. Sam nie gram w EVE, ale tak słyszałem.


Ja słyszałem jeszcze o czymś takim, że jest jest tam prezydent i jakaś tam rada ministrów i oni kształtują świat gry a oczywiście są wybierani na kadencje przez społeczeństwo. Tak mi się wydaje, chyba że pomyliłem gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie miałem okazji grać w Spore, więc nie będę się wypowiadał na ten temat. Jeśli chodzi o największe rozczarowania roku to mam dwóch pretendentów do tego zaszczytnego tytułu: Far Cry''a 2 i Need For Speed: Undercover''a. Obie gry to kompletna porażka i strata wydanych nań pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem pierwszyszy dodatek do sporea "zabawne i smieszne konczyny" to stwierdziłem ze to jest w 100% zabawa a''la THE SIMS....gowno, na ktorym zarabiają tworząc coraz to glupsze dodatki....chciwość, zyski i komercha...jednym slowem EA SUX. btw....ea robiło survival horror dead space....mam to ścierwo na PS3 i powiem szczerze....w to sie nie da grac....wspomniałem ze tak samo jest z serią NFS ? Ilość a nie jakość.....żal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:35, Valdar 2.4 napisał:

Jak dla mnie rozczarowaniem roku jest Gorgic3: Zmierzch Bogów ;)


nie wiem co to jest Gorgic ale ma bardzo podobną nazwe do dodatku Gothic''a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:06, kapistar1 napisał:

Eheh, może i racja, ale gdyby nie DRM to myślę, że nieco więcej pudełek by się sprzedało.
Nie mówię zaraz, że 95% wszystkich zatwardziałych piratów by od razu kupowali, ale tak
z 10 % tych, co specjalnie skorzystali z torrenta przez DRM ( a tacy naprawdę są - vide
kilku moich znajomych...).

Prędzej czy pozniej nabywcy oryginalnej kopii gry bedą zmuszeni korzystać z torrentow bo limit instalacji w koncu sie skonczy....system DRM to kompletna porażka, wiec w tej sytuacji nie dziwie sie piratom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie kategoria "Najlepsze wytłumaczenie, dlaczego Nintendo prawie nie potrzebuje wielkich gier". Czyli co, gry o Marianie (SMG) i inne to nic?

Najlepsza gra roku? Zdecydowanie tak, mamili nas innymi tytułami które najzwyklej w świecie okazały się... co najwyżej średnie jeśli nie niżej... które zostały zownowane przez King''s Bounty :PP (który nie miał tak szumnych zapowiedzi).
Ciekawie wygląda trzecia kategoria. W sumie czemu nie stworzyć innych kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore rzeczywiście przełomem nie jest, ale jak już ktoś pisał do fazy kosmicznej gra się z przyjemnością. Kosmos to już zagmatwany bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:49, Spector 109948 napisał:

Dziwi mnie kategoria "Najlepsze wytłumaczenie, dlaczego Nintendo prawie nie potrzebuje
wielkich gier". Czyli co, gry o Marianie (SMG) i inne to nic?

"Wielka gra" to gra z wielkim hype (rozumisz: Fallout 3, Spore, GTA4...) a Nintendo po prostu się reklamuje bo ich produkcje bronią się same. Oczywiście mogę mieć takie wrażenie z tego powodu, że reklama Wii w Polsce nie istnieje i nie ma u nas dużego grona użytkowników tego sprzętu. Z resztą - może to dlatego, że posiadacze Wii, słusznie rozumując, zamiast siedzieć na forach internetowych i krzyczeć, że ich konsola jest najlepsza to po prostu grają i nie widać ich na scenie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:47, Gonzarion napisał:

Prędzej czy pozniej nabywcy oryginalnej kopii gry bedą zmuszeni korzystać z torrentow
bo limit instalacji w koncu sie skonczy....system DRM to kompletna porażka, wiec w tej
sytuacji nie dziwie sie piratom :D


Już nie :) EA umieściło na oficjalnej stronie gry narzędzie do usuwania z komputera aktywacji, tak więc jest ona do odzyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować