Zaloguj się, aby obserwować  
turpis

Pokemony - stworki z naszego dziecinstwa

161 postów w tym temacie

Pokemony, czasy podstawówki... pamiętam że grałem w te gameboyowe gry. Jak teraz na to patrzę to aż mnie ściska w brzuchu, jak mogłem takie cuś oglądać, w dodatku wszędzie teraz porobiło się mnóstwo pokemonopodobnych kreskówek bez sensu. Nie dziwie się, że to źle dzieciom na psychikę działa, przecież w tych bajkach ludzie każą bić się "zwierzętom" między sobą. Gloryfikacja przemocy =] Prymitywne trochę, jak walki kogutów czy psów... Ktoś powie, że Tom&Jerry też jest brutalny ale tam to było podane przynajmniej z przymrużeniem oka i bez tych całych patetycznych bzdur. Bez urazy młodzi fani pokemonów, kiedyś z tego wyrośniecie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem czemu z czasów dziecinstwa jak ja uwielbialem pokemona ogladac w 2 gimnazjum:D A byłem już nastolatkiem heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:28, HumanGhost napisał:

Nie pamiętam aby w moim dzieciństwie były pokemony. ;-)

*Głos Lindy* Ehhh, co Ty wiesz o zabijaniu ? Ty stara du** jesteś ! ;)
Oczywiście to pół żartem pół serio i nie chciałem Cię obrazić. ;)

Dnia 03.02.2006 o 19:28, HumanGhost napisał:

Mam podobnie jak Budo - pszczólka Maja,
Smerfy i takie tam. Ale widząc niekiedy dokonania polskiej kinematografii lat ostatnich w dziedzinie
filmów animowanych to nie dziwie się, że dzieciaki wolą pokemony.

A tak na poważnie, Pokemony w podstawówce byłem jak się pojawiły w Polsce na polsacie i z początku bardzo lubiałem, później wyrosłem - z pokemonów - bo z innych anime i mangii tym bardziej nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym anime jakie widziałem była "Czarodziejka z Księżyca". ;-) Dawno to było, potem pojawiła się na Polsacie. Od tej, w sumie głupiej animacji, narodziła sie miłośc do kultury japońskiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłem młodszy to oglądałem pokemony ale moją ulubioną bajką był kracik :) zresztą do dziś go lubie, zresztą sąsiedzi też było suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:00, turpis napisał:

Napiszcie o swoim ulubionym pokemonie


Moim ulubionym był Bulbazaur (chyba tak sie pisze) i Mewtwo.

Dnia 03.02.2006 o 19:00, turpis napisał:

i czy jestescie ich fanami.


Kiedyś byłem... Codziennie Polsat o 15 oglądałem :) Ale później mi sie znudziły i mi przeszło. Miałem nawet karcianke ''Pokemon''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony to nie stworki bluźnierco! i nie pochodzą z żdnego dzieciństwa, jak śmiesz profanować te wszechpotężne kreatury! one żyly zawsze i będą wszędzie, nikt ich nie opanuje! wcale nie przesadzam, i piszę poważnie, bo teraz pokemonami określa się rOosHofFiuTkJe NaStoLatEcHkIi a one będą żyly zawsze, tylko trochę sie zmieniały...tzn ewoluowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:01, Budyn napisał:

Nie iwem czy ktoś jeszcze intrresuje się pokemonami. Fanem byłem w wieku 6 lat (prawie 8 lat
temu :])

To wtedy były już Pokemony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 22:30, Yamamoto napisał:

A ja zbierałem naklejki z rogalików i wygrałem Nintendo 64 :D

A ja zbierałem żetony i nic nie wygrałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 22:30, Yamamoto napisał:

A ja zbierałem naklejki z rogalików i wygrałem Nintendo 64 :D

Mi brakowało jednej naklejki, ale niepamiętam jakiego pokemona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co oznacza bekowe?Ze dużo bekały:D?Fajne były ale zrobiły furorę tylko na krótką metę ale 2 lata to i tak dużo więc miło się je wspomina i aż strach się przyznać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nie moge powiedzieć że Pokemony były moimi ulubionymi stworkami z dzieciństwa, nawet nie dlatego że ich nie lubiałem, fajne to było i dało się oglądać. Jednak ja sie z nimi zetknąłem w wieku 13-14 lat więc byłem bardziej nastolatkiem niż dzieckiem. Bohaterowie mojego dzieciństwa to postacie z USRajskich kreskówek He-man Batman, Superman, Kleszcz, GI Joesi i pokrewni :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony - stworki z dzieciństwa? Wypraszam sobie ;P. Nigdy bym nie chciał mieć takiego dzieciństwa :D. Moje czasy to Muminki, Smerfy, Gumisie to sprawy :P. Same klasyki ;P.

Co do samych pokemonow, gralem kiedys w gre karcianą. Nudny i prosty system, tylko rysuneczki fajne :D. Ale dobrze, że era pokemonów się zakończyła, bo kiedyś to na każdym kroku człowiek o tym słyszał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować