Zaloguj się, aby obserwować  
turpis

Pokemony - stworki z naszego dziecinstwa

161 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 11:46, wybrany4567 napisał:

mam gre pokemon fire red. moze ktos mi powiedziec jak wymieniac pokemona zeby ewoluowal?


ja kiedyś grałem w pokemony i z tego co pamiętam trzeba nabijać lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:58, kamciu609 napisał:

> mam gre pokemon fire red. moze ktos mi powiedziec jak wymieniac pokemona zeby ewoluowal?


ja kiedyś grałem w pokemony i z tego co pamiętam trzeba nabijać lvl

ale gdzie? mam gravelera i chce przemienic go w golema na takiej stronce pisze ze on ewoluuje tylko przez wymiane, a nie pisze jak ta wymiane zrobic. pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... terz miałem taki problem z kadabrą, chciałem alakazama ale niewiedzialem o co chodzi z tą wymianą :/ czy mam wymienic poka na alakazama, czy miec wymieniona abre, sry ale nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:01, wybrany4567 napisał:

ale gdzie? mam gravelera i chce przemienic go w golema na takiej stronce pisze ze on ewoluuje
tylko przez wymiane, a nie pisze jak ta wymiane zrobic. pomozesz?


Ewouluje przez wymiane - znaczy że musisz sie z kimś wymienić (Graveler za innego pokemona).
Wtedy u niego on ewouluje i jest Golem. Jedyne wyjście takiej wymiany to tylko z żywym graczem, inaczej sie nie da.

BTW Patrzac ze się pokemonami od dawna nie zajmuje to i tak pamietam co nie co ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:14, wip_01 napisał:

> ale gdzie? mam gravelera i chce przemienic go w golema na takiej stronce pisze ze on ewoluuje

> tylko przez wymiane, a nie pisze jak ta wymiane zrobic. pomozesz?

Ewouluje przez wymiane - znaczy że musisz sie z kimś wymienić (Graveler za innego pokemona).

Wtedy u niego on ewouluje i jest Golem. Jedyne wyjście takiej wymiany to tylko z żywym graczem,
inaczej sie nie da.

BTW Patrzac ze się pokemonami od dawna nie zajmuje to i tak pamietam co nie co ^^

szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:31, wybrany4567 napisał:

czy ktos wie gdzie w pokemon fire red znalezc drugiego master balla?


Fire Red jest odpowiednikiem tylko nowszym Red. I tak jak pamietam w grze był dostępny tylko jeden MasterBall ktorego radzili by zostawić na Mewtwo. NIe wiem dokładnie jak zrobili z Fire Red ale nic co przeczytałem nie wskazuje ze dali drugiego Master Balla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w karty nie grałem, gameboya nie mam. A tazo Pokemon w laysach tylko dwa razy nie miałem bo zawsze wyczówałem. Drógiej seri od 15 do 250 nazw się nie nauczyłem, a do dzisiaj mój ulubiony pokemon to Richu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:45, wybrany4567 napisał:

dzieki. a jak juz sie zlapie Mewtwo to mozna grac dalejczy juz jest definitywny koniec gry?
moze wiecie gdzie mozna zlapac MEW.


Złapanie Mewtwo to chyba właśnie ostatnie zadanie kończące gre, tak wyczytalem. A złapanie Mew nie jest możliwe przez normalną grę, jedynie w Nintendo Rocks America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pokoemony to się owszem grało. Zarówno na Gameboy Color w edycję Yellow (tą z Pikachu) przez kabel z kolegami, tak i oglądało się serial, a na albumie z nakrejkami kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 11:10, Ostrowiak napisał:

To nie Richu, tylko Pichu, o ile dobrze pamiętam;O

Jak już to Pikachu, ale mój ulubiony to Pikachu po ewoluowaniu czyli Richu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować