Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #23: GotW #24 - wybór gramsajta tygodnia. Oddaj głos na swojego faworyta!

28 postów w tym temacie

No nie wiem... Według mnie każdy powinien wygrać :) Naprawdę nie wiem na kogo zagłosować. Muszę się zastanowić.. Ale mam kilku faworytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no wszystkie gramsajty ładne ale głosuje na jednego otóż: Głosuje na gramsajt należący do osoby o nicku mała16, głosuje na ten gramsajt ponieważ jest bardzo czytelny, kolorystyka dobrze dobrana oraz informacje zawarte są rzeczowe i bardzo ładnie napisane. Uważam, iż gramsajt zasługuje na pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja podobna do tej z ostatniego GotW. Nie identyczna, bo jest jeden sajt totalnie wybijający się ponad przeciętną. Głos leci na Kaucza, bo ten GS ma naprawdę w sobie coś, a konkurencję po prostu miażdży. I przynajmniej jest na kogo oddać głos, w przeciwieństwie do ostatniego głosowania.
I oby w następnym głosowaniu były same dobre sajty, takie jak Kaucza. Przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos poszedł, na kogo to niech na razie pozostanie tajemnicą. Dość średnio oceniam tego tygodniowy wybór sajtów. A i pytanie mam. Dlaczego po oddaniu głosu na daną osobę widzimy ile osób na nią głosowało ? To nie powinno być tajne ? Tak byłoby imo lepiej i sprawiedliwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Tylko jeden GramSajt wybija się ponad przeciętną, na reszte za nic bym nie zgłosowała. GotW schodzi na psy. Albo po prostu brakuje dobrych Gsów? Albo tych dobrych, porządnych Gsów nikt nie czyta? Nie zgłasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:37, 332 napisał:

Szczerze? Tylko jeden GramSajt wybija się ponad przeciętną, na reszte za nic bym nie
zgłosowała. GotW schodzi na psy. Albo po prostu brakuje dobrych Gsów? Albo tych dobrych,
porządnych Gsów nikt nie czyta? Nie zgłasza?


Ehh, szkoda słuchać takiego podejścia. Nawet jakbyś napisała to co napisałaś po chińsku i by mi to jakiś tłumacz czytał to bym wiedział, że jesteś Polką, bo niestety prezentujesz typowo polskie, beznadziejne podejście. Czyli rozumiem, że jak Tobie się coś podoba to musi być super(ale Twoje i tak lepsze, bo tak), a jak coś Ci się nie podoba to już samo dno i wodorosty? Na psy schodzi mówisz... na psy to możesz schodzić gram.pl. przez użytkowników, którzy nie są w stanie dojrzeć czegoś więcej poza czubkiem swojego nosa. Każdy gramsajt z tego zestawienia jest na swój sposób ciekawy(nie mówię tu o swoim, bo nie mnie to oceniać) i każdy ma swoich stałych czytelników. To pewnie Twoim zdaniem ludzie, którzy odwiedzają te gramsajty to debile, bo jak można wchodzić na takie sajty, przez które "GotW schodzi na psy". Zanim następnym razem napiszesz jakiś "światły" komentarz to zastanów się co piszesz i pomyśl, że dla innych gram.pl, jak to mówisz, gram.pl zeszło na psy, kiedy taka zadufana w sobie osoba jak Ty, otrzymała to "niezwykle prestiżowe" wyróżnienie.
Wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahah... To teraz panowie sobie jedziecie jak chcecie. Patrzcie głosowanie z ubiegłego tygodnia: czy tamte GSy NAPRAWDĘ zasługiwały na wyróżnienie? Proszę was: strony o niczym, albo przedstawiające niski poziom (czyli jak większość Gramsajtów).
A w tym tygodniu jest lepiej. Lepiej, ale nie znaczy to, że wręcz fantastycznie. Radzę popatrzeć na pierwsze przyznane tytuły. Chyba tylko dwa, góra trzy GSy były kiepawe.
I bardziej dowalacie się do 332 dlatego, że wygrała kiedyś, więc wydaje się wam, że patrzy na innych z góry. Od dupy strony, a nie z góry. Każdy ma prawo do wydania opinii. Poza tym, nikt nie pisze ''autorzy tych sajtów mają uszkodzoną przysadkę mózgową'' - o coś takiego można by toczyć batalie. Serio. Ale napisać zdanie ''GotW schodzi na psy'' to jest subiektywna opinia, którą może wydać każdy.
Wyszkowiak - a myślisz, że jak napiszesz taki koment podpisując i podłączając się do innych, to też będziesz ''fajny :)''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica między wypowiadaniem subiektywnej opinii a chamstwem. A jeżeli myślisz, że kieruje nami swego rodzaju zazdrość zmieszana z chęcią dowalenia komuś to myśl sobie tak dalej, ja nie mam zamiaru tracić czasu na wyprowadzanie Cię z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, z tego co ja wiem, to wygłaszanie subiektywnej opinii polega, na wygłaszaniu CZYJEGOŚ zdania(moim zdaniem blablabla), a nie na tworzeniu (w tym wypadku błędnych) twierdzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamceg, a podaj Ty mi jakikolwiek chamski fragment w tamtej wypowiedzi. Chyba nie odróżniasz chamstwa od wygłaszania własnej opinii. A całe to ''nie mam zamiaru tracić czasu na wyprowadzanie Cię z błędu'' wsadź sobie w kieszeń. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz. Chamskie było to, że napisała, że GotW schodzi na psy, bo nominowano gramsajty, z których tylko jeden jej się podoba. Ciekawe jakby ktoś napisał tak a propos Ciebie, to co, przytaknąłbyś? Dalej byś głosił slogany o wygłaszaniu subiektywnej opinii? Z pewnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować