Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - nowe szczegóły

35 postów w tym temacie

To wcale nie brzmi interesująco. Nic nie zmieni tego, że Simsy to bubel. Teraz to będzie poprostu bardziej rozbudowany bubel, który zamiast skupić się na tym co było w nim najlepsze wprowadza jakiś kretyństwa. Dziękuję, wolę pograć w Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty, to niby mają być jakieś nowości ? Możemy wybrać kolor butów - ŁAAŁ!
Czytając news''a myślałem, że na prawdę producent walnie po całości i stworzy totalnie żyjące miasto gdzie będziemy mogli robić niesłychane rzeczy...
zresztą i tak w to zagram jakieś 5 minut o ile siorka kupi (na 99,9% kupi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć, jakich dodatków można oczekiwać...
The Sims 3: u fryzjera - a tu: możliwość zaprojektowania loków, balejażu, sposobu i metody strzyżenia i pełna kontrola końcówek włosów Sim''a; a największa innowacja - niezadbane włosy Sim''a mogą się (roz)dwoić a nawet troić
następnie
The Sims 3: u dentysty - a tu pełna kontrola nad leczeniem zęba
no i wreszcie
The Sims 3: u teściowej - ...czyli wiadomo-co
...ok, wiem, nie jest to śmieszne bo mam dziwne poczucie humoru... ale to moje pierwsze skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:54, flavee napisał:

Strach pomyśleć, jakich dodatków można oczekiwać...
The Sims 3: u fryzjera - a tu: możliwość zaprojektowania loków, balejażu, sposobu i metody
strzyżenia i pełna kontrola końcówek włosów Sim''a; a największa innowacja - niezadbane
włosy Sim''a mogą się (roz)dwoić a nawet troić


nie zapominajmy o specjalnym współczynniku samopoczucia cebulek włosów! Im wyższy, tym włos bardziej lśniący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy to jest The Sims 3 czy 58, dla mnie i tak to jest jedno wielkie badziewie, choćby nie wiem co tam wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niedługo potem The Sims 3: Prawdziwe Życie czyli wszystko czego nie było plus mozliwosc zagrania we wszystkie wxczesaniejsze simsy na laptopie sima, który jest grany przez innego sima, którym grasz ty! O yeahxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni naprawdę zamierzają wypuścić grę z taką grafiką w 2009 roku...?

Ja rozumiem, że to musi pójść na pc babci i laptopie mamusi, ale bez przesady, ZERO postępu w stosunku do Sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA widac ma cienko z kasą, bo musi znów wypuszczac jakiegos cienkacza...zrobią gre, która zrobi to, co mógłby zrobic jeden porzadny dodatek do SIMS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW
"Brzmi zachęcająco? Oby - EA czeka bowiem na Wasze żywiołowe reakcje."
Czy wam płacą za pisanie tych bzdur :p
Oprócz zawodu reżysera nic nowego... choćby mogli połączyć poprzednie dodatki(studia, biznes, zwierzaki, wakacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Simy będą miały własne osobowości. Gracz dobierze do każdej postaci pięć z sześćdziesięciu dostępnych cech charakteru. Udostępnione zostaną liczne opcje w zakresie aparycji Simów (kształt ciała, wygląd twarzy, fryzura). Można więc będzie stworzyć "złego, przystojnego kleptomana, siejącego spustoszenie wśród otaczających go osób"."

I to ma być nowość? :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować