Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - nowe szczegóły

35 postów w tym temacie

super ekstra, już niedługo ujrzą światło dzienne simsy 3 a wraz z nimi 47 dodatków z cyklu : "sims - stawiam klocka, sims - libacja, sims - melina, sims - zwal se konia, sims - wychowaj chomika, sims - akademik, sims - zostań mamą, sims - kup se majtki itd...RANY CO ZA ŻENADA!!! Dla kogo to gra jest w ogóle?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jedziecie po tych simsach... ciekawe tylko dlaczego ta seria tak dobrze sie sprzedaje? podejrzewam nawet lepiej niz 99% tego w co gracie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam komentarze i rece opadaja... czy ktos wam do cholery kaze kupowac te dodatki ktore wyjda ? NIE! Wychodza dodatki - źle, nie ma dodatków - też źle. Niektorych idiotow to trzeba solidnym kawałem drewna uczyc rozumu. Niektorym przeszkadza ze inni kupuja dodatki i ciesza sie z gry - jak by to nazwac... moze zazdrosc ?

czekam i chetnie pogram, wielkie "hity" ostatnich miesiecy okazaly sie gniotami, zobaczymy czy EA nie spartoli swojej chyba najlepszej marki (gry pseudo sportowe i arcedowe wyscigi sie dla mnie nie licza). O dziwo pojedyncze gierki z serii Sims byly naprawde niezle (bezludna wyspa i opowiesci z zycia wziete). Mam nadzieje ze pojda w ta strone, czyli dodadza do gry jakies scenariusze fabularne a nie pelna swobode i same randomy :/

Brzmi zachęcająco?

hmmm... srednio, ja siegne po Sims3 bo fajnie sie gralo w Sims2 i Sims1, te zapowiedzi to tylko ochłapy majace nakrecic niezdecydowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no no :) Lubie Simsy ale oprócz tych scenariuszów to nic nowego :D. Ale takie reklamy mają zalety ( po premierze kupie dziewczynie to będzie szał xD. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak hybryda Sims i The Movies. Taki filmik to by się chętnie nakręciło. Myślę, że nawet byłyby większe możliwości niż w The Movies, bo to trochę takie liniowe było... Wszystko z ich szablonów, a tutaj własne sekwencje ruchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w pierwszą część, ale po 3 dniach mi się znudziła. Gra całkowicie mnie nie jara, a nawet nie chce mi się na nią patrzeć. Czy w The Sims 2 są jakieś inne cele oprócz kupowania kolejnych dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:34, emace23 napisał:

super ekstra, już niedługo ujrzą światło dzienne simsy 3 a wraz z nimi 47 dodatków z
cyklu : "sims - stawiam klocka, sims - libacja, sims - melina, sims - zwal se konia,
sims - wychowaj chomika, sims - akademik, sims - zostań mamą, sims - kup se majtki itd...RANY
CO ZA ŻENADA!!! Dla kogo to gra jest w ogóle?????????


Człowieku, lepszego posta na temat Simsów to w życiu nie widziałem. Jak to przeczytałem to ze śmiechu się popłakałem. Zajebisty komentarz. Chciałem też to trochę poniżyć, ale nie aż tak ekstra jak Ty. Gratulacje! :)

Co do gry... Kolega, którego treść wypowiedzi przytoczyłem, powiedział wszystko na temat tego... nowego... czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 15:19, jendrek1988 napisał:

Człowieku, lepszego posta na temat Simsów to w życiu nie widziałem. Jak to przeczytałem
to ze śmiechu się popłakałem. Zajebisty komentarz. Chciałem też to trochę poniżyć, ale
nie aż tak ekstra jak Ty. Gratulacje! :)


Żenadą to jest jego wypowiedź. Ja wiem, że niektórym sie podobają przeróbki "Sąsiadów" nafaszerowane bluzgami od początku do końca - tyle że ich, ekhem, autorzy nie mają jaj, by użyć swojego głosu, tylko posługują się syntezatorem komputerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby to było coś, na co można spojrzeć to miałoby maks. 4 dodatki. a nie po 50 do jednej części. i w każdym to samo tylko dodany jeden element. czy to pies, czy kot. czy większe fujary simów (mężczyzn). choć tego i tak nie widać. to nie jest gra tylko... nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować