• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakub1212121

Sacred 2 Patche

Pytanie

Mam takie pytanie sciągnołem 2 patche z strongi ktora podała mi paladynka i oba nie działaja pisze tak : Archive integrity check filed. The patch is not complete, possibly due to an incomplete download or corrupted file. Szybkiego internetu niemam więc mi to troche zajeło sciagałem z serwer 1. To teraz takie pytanie czy mam próbować z serwera np. 2 bo niechce znów źle ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.12.2008 o 23:35, Jakub1212121 napisał:

Pytam bo oba ściągneły się do końca więc to chyba wina źródła


Może tak być, choć mnie ściągnęły się prawie bez problemu i wszystko było w porządku. Wyczytałam jednak na innym forum, że zdarzały się takie przypadki i ludzie polecali mirror nr 6. Z niego podobno zawsze ściągało się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.12.2008 o 23:35, Jakub1212121 napisał:

Pytam bo oba ściągneły się do końca więc to chyba wina źródła

hmm rzeczywiście ... wszystkie źródła są uszkodzone (polskie), reszta angielskie etc dobrze mają, po którymś patchu im się coś zrypało najwidoczniej na serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.01.2009 o 09:20, r0Xkill napisał:

Ja czekam na wersję konsolową i olewam patche :)

uważaj żebyś się nie zdziwił..... na x-pudle 360 gry napewno są patchowane, na grajstacji 3 chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2008 o 18:53, RaVmAsTeR napisał:

Tu są według pierwszego patcha i hotfixów
http://www.sacred.pl/index.php?mod=download&cat=patch
a co do patcha all in one (ten uszkodzony), to wysłałem maila związanym z tym tematem
do supportu ascaronu, może to w końcu poprawią



Ej ja ściągam patcha do gry najnowszego ( Full) ( mam podstawkę ) to mi za każdym razem pisze że nie można odnaleźć Sacred 2 w tym systemie . Zainstaluj ponownie Sacred 2 , a następnie powtórnie uruchom instalację poprawki i tak za każdym razem , a gra normalnie działa i ma wersje 2.0.2 co mam zrobić ???? a i Czy jak Gra jest po angielsku ale ma napisy po polsku to patcha jakiego ściągnąć ( napisy są oryginalnie po polsku nie to że skądś pobrane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować