Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Stig mogłby prowadzic prognoze pogody:P A pamietacie jak stig dostał prezent na gwiazdke ( przejazdzka po torze Top Gear bolidem F1 :D ) fajny prezent tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem tego odcinka.. Top Gear to jedyny fajny program na świecie. Nie lubie samochów ( chyba że Ford Mondeo za co Jeremy by mnie zabił :D) ale i tak to oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progaram ktory pokazuje jak daleko nam Polakom do osiagnieca chociaz polowy powziomy jaki prezentuje ten prgram. Dzieki niemu zaczalem interesowac sie motoryzacja, a odcinek z wyscigiem z Bugatti jest po prostu cudny. Zreszta zaden program nie daje mi tyle dobrego humoru co Top Gear (no moze Brainiac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie stiga w czarnym kasku(bo teraz jeździ w biały) , on niby wpadł do morza (pamiętacie ten odcienek co rozpędził na lotniskowcu na morzu i juz nie zdołał zachamować? nie wieże, że wtedy zginą, poprostu moim zdaniem nie chciał testować im juz wozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym odcinku już dzisiaj , będzie chyba połączenie z Gran Turismo . Przynajmnie w zapowiedziach było coś takiego . Czy ktoś nie chciał by takiej pracy ??? Najbardziej lubię ich wyścigi po Europie , ostatni z Bugati był po prostu fenomenalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten najnowszy odcinek: Bugatti vs Cesna 182 ("182 to chyba jego cena"). Najlepsze w nim są rozmowy pomiędzy Jamesem, a Richardem. Albo jak Jeremy dzwoni do firmy ubezpieczeniowej, by gadać przez pół godziny, podać swoje dane i usłyszeć, że Bugatti to Rover (pozostawie to bez komentarza... roftl) i że nie ubezpieczają takich samochodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ten z SLR, lub tym Ferrari (nie pamiętam które to było) - "zginąć by z nimi wygrać? NIE, zginąć by udowodnić, że środki komunikacji nie mogą się równac z samochodzmi? TAK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 09:14, AN0WN1M napisał:


Program jest dobry ale nie przepadam za kryteriami oceny samochodów... zwłaszcza tymi którymi
kieroje sie J.K.

O gustach się nie dyskutuje więc ja na to nie zwracam uwagi , chodzi o sposób prowadzenia programu bo zwykłych programów motoryzacyjnych zrobiono wiele ale Top Gear jest tylko jeden . TVN TURBO próbował testosteron ale średniej jakości im to wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi się podoba ich humor. Każdy z nich jakies fajne teksty wali i to urozmaica program ;]
Moim faworytem był test tego pickupa Toyoty na niezniszczalność. Jezu, co oni z tym samochodem robili, trwało to dwa odcinki..., ale Toyota jeździła :)
Przypominam, że zaczęło się od zjeżdżania ze schodów i kolizji z drzewami, a skończyło na pozostawieniu na dobę podczas przypływu w słonej wodzie, spaleniu i zostawieniu samochodu na dachu wieżowca, który potem został wysadzony. Testów było więcej (np. kulka do rozbórki budynków), a najbardziej niesamowite, że ten biedny czerwony pickup wszystko przeżył! Jeremy był pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tutaj nie chodzi o wygraną... Tutaj nie chodzi nawet o dojechanie do mety... Chodzi tylko o walenie w Hammonda"
Test 3 Porshe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejżałem topgeara , Kolejny wspaniały odcinek... ale czemu Jeremy nie użył kierownicy do ps2 ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Właśnie obejżałem topgeara , Kolejny wspaniały odcinek... ale czemu Jeremy nie użył kierownicy
do ps2 ? ? ?

Może go nie stać???:) Szkoda, że Top Gear wróci na wiosnę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

top gear to przeciwięństwo automaniaka w którym nic sie nie dzieje! bo tam pokazują [ekhm :) ] !!!
fajnie też że czasami puszczają stare odcinki z 2003r bo wogule ich jeszcze nie oglądałem :D
najbardziej chciałbym zoaczyć okrążenie whiteley''a (czas 2:06 najgorszy czas ;) :D chyba myślał że rozwinął 200 na godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:51, RaiL Driver napisał:

top gear to przeciwięństwo automaniaka w którym nic sie nie dzieje! bo tam pokazują [ekhm :)
] !!!
fajnie też że czasami puszczają stare odcinki z 2003r bo wogule ich jeszcze nie oglądałem :D
najbardziej chciałbym zoaczyć okrążenie whiteley''a (czas 2:06 najgorszy czas ;) :D
chyba myślał że rozwinął 200 na godzine :D

Nie wiem czy wiesz ale była tam osoba która zgubiłą się na torze... i również wziełą udzial w probie pobicia czasu... osoba ŚLEPA ! NIEWIDZĄCA ! :D PIERWSZY RAZ NA TYM TORZE TO ZROBIŁA , więc go nie znała :D i tam jest taka karteczka z napisem Blindman bodajże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osoba ŚLEPA ! NIEWIDZĄCA ! :D PIERWSZY RAZ NA TYM TORZE TO ZROBIŁA

Dnia 04.02.2006 o 11:53, WorldWar3PL napisał:

, więc go nie znała :D i tam jest taka karteczka z napisem Blindman bodajże .


ten odcinek akuratnie widziałem, był zawalisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:50, Michał Raven napisał:

> Właśnie obejżałem topgeara , Kolejny wspaniały odcinek... ale czemu Jeremy nie użył kierownicy

> do ps2 ? ? ?
Może go nie stać???:) Szkoda, że Top Gear wróci na wiosnę...:(

w Anglii właśnie wraca TopGear.. a u nas wciąż będzie za tydzień :) Zobaczysz ;) Oni mają nowy sezon a u nas sezon niedawno się rozpoczął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować