Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 11:59, Michał Raven napisał:

Ale coś wam powiem TVN Turbo ucina (i to dosłownie) Top Gear''a.

Wcale nie moze trosze i tylko czasem bo na BBC jest tak samo przynajmniej nie pamietam zeby sie cos rozniły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 12:04, Tarno napisał:

Wcale nie moze trosze i tylko czasem bo na BBC jest tak samo przynajmniej nie pamietam zeby
sie cos rozniły??


Może i masz rację, ale gdy było wielkie porównanie super samochodów, to tam został ucięty mały kawałek: gdy nastąpił powrót do studia (koniec pierwszej części porównania) "Hammster" zaczął udowadniać, że nie wybielił sobie zębów. W "polskiej" wersji tego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:59, Michał Raven napisał:

Ale coś wam powiem TVN Turbo ucina (i to dosłownie) Top Gear''a.


Miałem podobne wrażenie, to może przez reklamy, które są w trakcie. Zdarza mi się wyjść zaczynam coś zrobić i wracam jak po jakimś czasie a potem wydaje mi się, ze ucieli.
Choć nie jestem wielkim fanem motoryzacji to lubie oglądać Top Gear, ale bardziej jako program rozrywkowy.
Świetne są różnego rodzaju testy w których Jeremy walczy z Jamesem i Richardem a czasem z samym sobą i maszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2006 o 11:51, RaiL Driver napisał:

fajnie też że czasami puszczają stare odcinki z 2003r bo wogule ich jeszcze nie oglądałem :D
najbardziej chciałbym zoaczyć okrążenie whiteley''a (czas 2:06 najgorszy czas ;) :D
chyba myślał że rozwinął 200 na godzine :D


To widziałem. Ekhm, prześcignał bym gościa melexem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 15:25, Budo napisał:


> fajnie też że czasami puszczają stare odcinki z 2003r bo wogule ich jeszcze nie oglądałem
:D
> najbardziej chciałbym zoaczyć okrążenie whiteley''a (czas 2:06 najgorszy czas ;)
:D
> chyba myślał że rozwinął 200 na godzine :D

To widziałem. Ekhm, prześcignał bym gościa melexem ;]


Tak on zabłądził.. Nawet ślepy go pokonał:) widział to ktoś? Niewidomy osiągnoł lepszy czas;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2006 o 23:43, Stwór napisał:

Tak on zabłądził.. Nawet ślepy go pokonał:) widział to ktoś? Niewidomy osiągnoł lepszy czas;P


Niewidomy nieźle pojechał nawet. Nie pamiętam dokładnie ale aż tak kiepsko nie wypadł. Jeremy się śmiał że czas Whitley''a to dwa tygodnie sześć godzin :DDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:59, Michał Raven napisał:

Ale coś wam powiem TVN Turbo ucina (i to dosłownie) Top Gear''a.

jak to? jak ucina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 11:35, szoszosz napisał:

> Ale coś wam powiem TVN Turbo ucina (i to dosłownie) Top Gear''a.
jak to? jak ucina?


ścinaja odcinki, żeby sie zmieścic z reklamami ;]
Nie wiem, czy to prawda, nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 11:43, Budo napisał:

> > Ale coś wam powiem TVN Turbo ucina (i to dosłownie) Top Gear''a.
> jak to? jak ucina?

ścinaja odcinki, żeby sie zmieścic z reklamami ;]
Nie wiem, czy to prawda, nie mam porównania.

tylko czasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musze pożyczyć od Ojca telefon z aparatem, gdyż ponieważ kołomnie często jeździ maluch czarny z neonami i wielkimi głośnikami :) Wysłałbym do Top Gear :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:12, WorldWar3PL napisał:

Kurcze, musze pożyczyć od Ojca telefon z aparatem, gdyż ponieważ kołomnie często jeździ maluch
czarny z neonami i wielkimi głośnikami :) Wysłałbym do Top Gear :D


aparat no problem, tylko połączenie do GB troche kosztuje :)

ja bym sfotografował wozek z niezłym lakierem który jest u mnie czasami na parkingu :D
krytyka była by naprawde ostra , no nie ;) ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 18:05, RaiL Driver napisał:

> Kurcze, musze pożyczyć od Ojca telefon z aparatem, gdyż ponieważ kołomnie często jeździ
maluch
> czarny z neonami i wielkimi głośnikami :) Wysłałbym do Top Gear :D

aparat no problem, tylko połączenie do GB troche kosztuje :)

ja bym sfotografował wozek z niezłym lakierem który jest u mnie czasami na parkingu :D
krytyka była by naprawde ostra , no nie ;) ??!!

Sfotografuj i wyślij do nich, kontakt masz na bbc.co.uk/topgear .
Apropo, przypomniał mi się tekst z topgeara wczorajszego : Terier jest.. nadsterowny, i dzięki temu ma frajde z ścigania kota, pozatym jak wejdzie na wypolerowaną podłogę to sruuuu traci kontrolę i prosto łbem w szafkę , a hiena jest podsterowna .. gdyż przednie nogi dają napęd a tylnie utrzymują zad nad ziemią, jak spitfire .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 18:12, WorldWar3PL napisał:

Apropo, przypomniał mi się tekst z topgeara wczorajszego : Terier jest.. nadsterowny, i dzięki
temu ma frajde z ścigania kota, pozatym jak wejdzie na wypolerowaną podłogę to sruuuu traci
kontrolę i prosto łbem w szafkę , a hiena jest podsterowna .. gdyż przednie nogi dają napęd
a tylnie utrzymują zad nad ziemią, jak spitfire .

Troszeczkę to podkolorowałeś :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 08:40, spider88 napisał:

> Apropo, przypomniał mi się tekst z topgeara wczorajszego : Terier jest.. nadsterowny,
i dzięki
> temu ma frajde z ścigania kota, pozatym jak wejdzie na wypolerowaną podłogę to sruuuu
traci
> kontrolę i prosto łbem w szafkę , a hiena jest podsterowna .. gdyż przednie nogi dają
napęd
> a tylnie utrzymują zad nad ziemią, jak spitfire .
Troszeczkę to podkolorowałeś :-))

Wcale nie... góra zmieniłem wypastowaną posadzkę na wypolerowaną podłogę, reszta prawie że słowo w słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś innego, że podoba mi się jak Prowadzący Top Gear wprost mówią o wadach i zaletach samochodów które testują. Czasami, aż głupio się robi jak mówią jakieś nieprzychylne komentarze na temat firm które dominują pod względem nowoczesności, pomysłowości i postępem technicznym.
I właśnie dlatego jeżeli pozwala mi na to czas to oglądam ten program. A przy okazji można posłuchać dobrego brytyjskiego humory :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 10:25, rolek85 napisał:

A ja powiem coś innego, że podoba mi się jak Prowadzący Top Gear wprost mówią o wadach i zaletach
samochodów które testują. Czasami, aż głupio się robi jak mówią jakieś nieprzychylne komentarze
na temat firm które dominują pod względem nowoczesności, pomysłowości i postępem technicznym.
I właśnie dlatego jeżeli pozwala mi na to czas to oglądam ten program. A przy okazji można
posłuchać dobrego brytyjskiego humory :):):)

ja lubie jak jezdza po BMW:) najlepiej X3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 14:58, Tarno napisał:

ja lubie jak jezdza po BMW:) najlepiej X3 :P


hehe owszem:) Ja lubiejak Stig śmiga po torze:) Pędzie z wielkimi prędkościami a t samochodziku słucha spokojnej muzyczki gdy na zewnątrz pisk i zdzieranie opon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy widzieliście jak Clarkson pokazywał soczewki do kamery w trakcie pokazywania Porshe Cayman''a? :D niezłe są a szczególnie ten którego użył :D! w kratke brązową czy jakąś tam :D ! (i miał racje nazywając go coopsterem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować