Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2006 o 10:25, rolek85 napisał:

A przy okazji można
posłuchać dobrego brytyjskiego humory :):):)


Wiele Angielskich programów ma właśnie ten smaczek . Dlatego lubię ogólnie ich programy wiele jest ich np. na Discovery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 14:58, Tarno napisał:

ja lubie jak jezdza po BMW:) najlepiej X3 :P


Mi oststnio spodobało się jak zbesztali Mitsubishy, podczas wyscigu z Fiatem, gdy oba samochody ruszały razem i przy pewnej szybkości zminiły bieg na 5ty. Oczywiście Fiat wygrał pomimo tego że Mitsubishy miał 2 turbosprżarki:):) Ale oni zjechali firmę Mitsubishy..... aż miło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 09:53, rolek85 napisał:

Mi oststnio spodobało się jak zbesztali Mitsubishy, podczas wyscigu z Fiatem, gdy oba samochody
ruszały razem i przy pewnej szybkości zminiły bieg na 5ty. Oczywiście Fiat wygrał pomimo tego
że Mitsubishy miał 2 turbosprżarki:):) Ale oni zjechali firmę Mitsubishy..... aż miło:):)


Eee tam, to była tylko turbo-dziura. Ogólnie jak robili testy mitsu Evo róznych wersji to zachwalali na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale oni zjechali firmę Mitsubishy..... aż miło:):)
Mylisz się , oni bardzo lubią firmę Mitsubishi i zachwalają ich auta , ten test miał wykazać jedynie właśnie Brytyjski humor. Powiedz mi kto mając takie auto które zwija asfalt rusza z pod świateł na 5 biegu ? Źle to odczytałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 10:38, Budo napisał:


Eee tam, to była tylko turbo-dziura. Ogólnie jak robili testy mitsu Evo róznych wersji to zachwalali
na wszystkie strony.


Ale po tym wyścigu z Fiatem pokazali, że Chińczyk nie zawsze jest lepszy (choć by się wydawało bez żadngeo ale) ale jednak Europejczyk był lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:30, spider88 napisał:

>Ale oni zjechali firmę Mitsubishy..... aż miło:):)
Mylisz się , oni bardzo lubią firmę Mitsubishi i zachwalają ich auta , ten test miał wykazać
jedynie właśnie Brytyjski humor. Powiedz mi kto mając takie auto które zwija asfalt rusza
z pod świateł na 5 biegu ? Źle to odczytałeś .


Wiem nie pamiętam dokładnie o co w tym chodziło ale coś takiego było. Ale ciekawie robione. No i pokazane
ze fiat pokonal Mistubishy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:43, rolek85 napisał:

Ale po tym wyścigu z Fiatem pokazali, że Chińczyk nie zawsze jest lepszy (choć by się wydawało
bez żadngeo ale) ale jednak Europejczyk był lepszy:D

Jaki Chińczyk ??!! Jak Chińczycy będą klepać takie autka to będę pierwszy który je kupi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 15:04, rolek85 napisał:

Wiem nie pamiętam dokładnie o co w tym chodziło ale coś takiego było. Ale ciekawie robione.
No i pokazane
ze fiat pokonal Mistubishy:):):)

Na odpowiednio krótkim odcinku zwykły rower by go wyprzedził więc dlayego ten test był z wielkim przymróżeniem oka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 15:05, spider88 napisał:

> Ale po tym wyścigu z Fiatem pokazali, że Chińczyk nie zawsze jest lepszy (choć by się
wydawało
> bez żadngeo ale) ale jednak Europejczyk był lepszy:D
Jaki Chińczyk ??!! Jak Chińczycy będą klepać takie autka to będę pierwszy który je kupi :-D


Nie pomyśl że mam coś do Chińskich samochodów do Chińczyków i do ludzi mieszkających w Chinach w żadnym wypadku, poprostu spodobał mi się sposób na udowodnienie tego w jaki sposób można pokonać taka bestie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 15:22, rolek85 napisał:

Nie pomyśl że mam coś do Chińskich samochodów do Chińczyków i do ludzi mieszkających w Chinach
w żadnym wypadku, poprostu spodobał mi się sposób na udowodnienie tego w jaki sposób można
pokonać taka bestie:):):)

Nie zrozumiałeś mnie . To nie jest Chiński pojazd tylko Japoński a jest o różnica jak + i - .Japończycy są liderami pod względem jakości aut od dawna natomiast Chińczycy są na szarym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 15:26, spider88 napisał:


> Nie pomyśl że mam coś do Chińskich samochodów do Chińczyków i do ludzi mieszkających w
Chinach
> w żadnym wypadku, poprostu spodobał mi się sposób na udowodnienie tego w jaki sposób można

> pokonać taka bestie:):):)
Nie zrozumiałeś mnie . To nie jest Chiński pojazd tylko Japoński a jest o różnica jak + i -
.Japończycy są liderami pod względem jakości aut od dawna natomiast Chińczycy są na szarym
końcu.


Ok mój błąd, ale chodziło mi głównie o sam test jaki przeprowadzili prowadzący z TopGear, a nie o to skąd pochodzi ten samochód, lub przez kogo został wyprodukowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki odcinek,w którym ścigały się 2 fury-peżo 206 i jakijś składak(nie pamiętam nazwy).
Były 2 teamy-ziomale w peżocie i staruszkowie w tym składaku.
peżocik miał około 3000km i wyposażenie godne demo cara-kilka monitorów i play station.
I WIECIE CO? WYGRAŁ SKŁADAK.Byłem za ziomkami,ale przegrali o 1sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Właśnie obejżałem topgeara , Kolejny wspaniały odcinek... ale czemu Jeremy nie użył kierownicy
do ps2 ? ? ?



Ale po co kierownica skoro chodziło o wykręcenie lepszego czasu w realu niż 1:41.00 w grze. A i tak mu się nie udało. Chyba w 1:57,00, czy cóś, zrobił okrążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 16:43, FreeZero napisał:

Ale po co kierownica skoro chodziło o wykręcenie lepszego czasu w realu niż 1:41.00 w grze.
A i tak mu się nie udało. Chyba w 1:57,00, czy cóś, zrobił okrążenie.

Od razu po programie uruchomiłem GT 4 i pierwsza próba i 1:36:48 więc chyba słabo się starał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 16:43, FreeZero napisał:

> Właśnie obejżałem topgeara , Kolejny wspaniały odcinek... ale czemu Jeremy nie użył kierownicy

> do ps2 ? ? ?


Ale po co kierownica skoro chodziło o wykręcenie lepszego czasu w realu niż 1:41.00 w grze.
A i tak mu się nie udało. Chyba w 1:57,00, czy cóś, zrobił okrążenie.

Chodziło o to że dzięki nauczeniu się jeździć na PS2 mozna przejzdzic w tym samym czasie tor w realu... a lepiej się uczy na kierownicy niż na padzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 23:52, RaiL Driver napisał:

znalazłeś naprawde, coś obłędnego! to było niesamowite! jeszcze nie widziałem clarksona w polonezie
:D

To był pierwszy sezon który puściła TVN TURBO, i zobaczcie jaki Clarkson jeszcze młodszy jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 23:52, RaiL Driver napisał:

> Taki maly tescik Poloneza w TopGear http://video.google.com/videoplay?docid=-5083326797072350421&q=clarkso

>
> :)

znalazłeś naprawde, coś obłędnego! to było niesamowite! jeszcze nie widziałem clarksona w polonezie
:D

Ale odjechany film :):):) kurcze chyba kupię sobie poloneza i dzwig....:):):)jak masz jeszcze jakies podobne do tego filmiki to chetnie je obejrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2006 o 11:02, rolek85 napisał:

kurcze chyba kupię sobie poloneza i dzwig....:):):)


ja raczej bym kupił koparke i podnościk! po co? koparka, żeby wykopać dół dla poloneza, podnosnik wsadzi go do tej dziury, a znowu koparka go zasypie. :D to dopiero pomysł!!! zawsze lubiłem być kreatywnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować