Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 20:28, Linux M napisał:

Heh, TG Bloopers. Toż to klasyka. xD

TG Funny Moments też jest fajne. "Welcome to Greenpeace!" :D

Dnia 27.09.2007 o 20:28, Linux M napisał:

A Motorola Clarksona - legenda...

Moja też. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary numer. Jak człowiek nie ma nawyku wyłączania telefonu w ważnym momencie to zawsze znajdzie sie dowcipny kolega co zadzwoni :). U mnie na zajęciach (polibuda) dzwonienie do kolegi przy tablicy to standard :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 20:49, Michał Raven napisał:

TG Funny Moments też jest fajne. "Welcome to Greenpeace!" :D

Właśnie. Szukałem informacji o tym odcinku, ale jakoś nic nie znalazłem. Możesz coś więcej wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 20:59, Linux M napisał:

Właśnie. Szukałem informacji o tym odcinku, ale jakoś nic nie znalazłem. Możesz coś więcej wyjaśnić?

Funny Moments jest to zbiór najlepszych momentów z 7 serii TG. Trwa niecałe 6 minut. Na inne serie nie powstało coś takiego.
BTW. http://pl.youtube.com/watch?v=KoqvrXU0UB4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:07, Michał Raven napisał:

> Właśnie. Szukałem informacji o tym odcinku, ale jakoś nic nie znalazłem. Możesz coś więcej
wyjaśnić?
Funny Moments jest to zbiór najlepszych momentów z 7 serii TG. Trwa niecałe 6 minut. Na inne
serie nie powstało coś takiego.
BTW. http://pl.youtube.com/watch?v=KoqvrXU0UB4



bardzo fajny zbiór :)A tak na marginesie to niech się odczepią od naszego poczciwego Poloneza bo pamietam ze jakis czas temu strasznie sobie z niego drwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:46, awesome napisał:

bardzo fajny zbiór :)A tak na marginesie to niech się odczepią od naszego poczciwego Poloneza
bo pamietam ze jakis czas temu strasznie sobie z niego drwili.

To tylko Clarkson, w swym autorskim programie: "Apocalypse Clarkson". Z resztą ja też mam ochotę go zniszczyć, nie wiem dlaczego. Podobnie jak Citroena C6, Toyotę Prius, Lexusa LS600h i Forda Mondeo. To jak ktoś pożyczy mi samochód? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:49, Michał Raven napisał:

> bardzo fajny zbiór :)A tak na marginesie to niech się odczepią od naszego poczciwego
Poloneza
> bo pamietam ze jakis czas temu strasznie sobie z niego drwili.
To tylko Clarkson, w swym autorskim programie: "Apocalypse Clarkson". Z resztą ja też mam ochotę
go zniszczyć, nie wiem dlaczego. Podobnie jak Citroena C6, Toyotę Prius, Lexusa LS600h i Forda
Mondeo. To jak ktoś pożyczy mi samochód? :P



Nie wiem co masz do C6 i Mondeo. Piękne samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 21:49, Michał Raven napisał:

Z resztą ja też mam ochotę
go zniszczyć, nie wiem dlaczego. Podobnie jak Citroena C6, Toyotę Prius, Lexusa LS600h i Forda
Mondeo. To jak ktoś pożyczy mi samochód? :P


Wiesz co? Ja też mam czasami takie zapędy niszczycielskie. Normalnie bym chciał coś rozwalić, najlepiej w drobny mak.
Przykład? Nowa Subaru "Prawiejak Impreza". Toż to wygląda jak Deawoo Lanos po kompletnie nieudanym face-liftingu. Łeee... :P
Zresztą zobaczcie sami:

20070928141851

20070928141915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy to kupią, zrobią to dlatego by się móc na nim wyżyć :D Aż sam mam ochotę wziąć kamień... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 14:19, Linux M napisał:

Przykład? Nowa Subaru "Prawiejak Impreza". Toż to wygląda jak Deawoo Lanos po kompletnie nieudanym
face-liftingu. Łeee... :P

Oj tak... Nową Imprezę mocno skrzywdzili. Ten model nie ma nic wspólnego z chlubną tradycją swoich poprzedników. Rozumiem - znak czasów, nowe trendy w stylistyce, ale bez przesady... Sama technika nie oddziałowuje na potencjalnego kupca tak jak wygląd. Chyba, że jak w tym przypadku, ktoś chce wziąć kamień do ręki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłbym "cięższych" argumentów... pamiętacie reklamę peugeota 206? Tą ze słoniem? :D Może i z tego da się coś wykrzesać, bo póki co w tym samochodzie podoba mi się tylko marka... no ale nikt nie kupuje wozu dla marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą informację, nie do końca o Top Gear, ale związaną z nim :). Otóż od dzisiaj w dzienniku "Polska" będą ukazywały się co tydzień w sobotę felietony Jeremy''ego Clarksona! Pędzić do kiosku i kupować dzisiejsze wydanie, bo jest naprawdę ciekawy felieton zatytułowany "Dlaczego jestem kosmoświrem" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2007 o 14:19, Linux M napisał:


Wiesz co? Ja też mam czasami takie zapędy niszczycielskie. Normalnie bym chciał coś rozwalić,
najlepiej w drobny mak.
Przykład? Nowa Subaru "Prawiejak Impreza". Toż to wygląda jak Deawoo Lanos po kompletnie nieudanym
face-liftingu. Łeee... :P



...............pożyczysz mi jakiś ciężki młot? Chętnie się przyłączę do demolki....
Nie mam pojęcia, co strzeliło projektantom do łba, ale to musiało być coś naprawdę *****.
Już widzę, jak Jeremy w nowej serii obchodzi się z nią zarówno słownie jak i "fizycznie" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie.
Nie ma to jak przez cały dzień nie mieć dostępu do neta (kocham Nortona...).
Ciekawe, gdzie ja teraz znajdę "Dziennik"...

EDIT:
Nie wiem, czy widzieliście najnowszy odcinek 10 serii, ale zobaczcie to: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=64270
I dodatkowo film: http://www.youtube.com/watch?v=zmCHgQubnY4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 14:48, JayC napisał:

Ja użyłbym "cięższych" argumentów... pamiętacie reklamę peugeota 206? Tą ze słoniem? :D Może
i z tego da się coś wykrzesać, bo póki co w tym samochodzie podoba mi się tylko marka... no
ale nikt nie kupuje wozu dla marki.


Świetna reklama, istotnie. Te "wyklepywanie maski" - już legenda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:04, Linux M napisał:

Nie wiem, czy widzieliście najnowszy odcinek 10 serii, ale zobaczcie to: http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=64270
I dodatkowo film: http://www.youtube.com/watch?v=zmCHgQubnY4 xD


Świetne... Ale na portalu napisali, że wybiegł z krzykiem, a Jezza po prostu "przeprosił na momencik". Ręce opadają, jak się widzi kłamstwa :-P

Kiedy wreszcie ukarzą się odcinki nowej serii w TVN Turbo? Ma ktoś takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować