Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2010 o 13:11, Draco-PNC napisał:

Sezon 16 widać już się kręci. Sympatyczna trojkę przyłapano w Nowym Jorku z SLSem, 458
Italia i GT3 RS.

A o odcinku specjalnym 15-stki cisza? Już chyba nie ma co się go spodziewać, sezon zakończony. Żenujące, że sezon złożony z 6 odcinków jest raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 00:39, Q-Jot napisał:


A o odcinku specjalnym 15-stki cisza? Już chyba nie ma co się go spodziewać, sezon zakończony.
Żenujące, że sezon złożony z 6 odcinków jest raz w roku.

Odcinka specjalnego niestety nie będzie, wyszedł tylko odcinek The Best Of Season 15, ale to jak można się było spodziewać jedynie streszczenie najciekawszych momentów. A co do sezonu raz na rok - mam nadzieję, że ten 16 sezon będzie niejako opóźnionym z grudnia na styczeń/luty, natomiast w 2011 zobaczymy też S17 w czerwcu i S18 w grudniu. Ewentualnie będziemy dostawać jeden sezon na rok ale za to z dużo większą ilością odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 18:13, Draco-PNC napisał:

co do sezonu raz na rok - mam nadzieję, że ten 16 sezon będzie niejako opóźnionym z grudnia
na styczeń/luty, natomiast w 2011 zobaczymy też S17 w czerwcu i S18 w grudniu. Ewentualnie
będziemy dostawać jeden sezon na rok ale za to z dużo większą ilością odcinków.

Sezon 16 ma być w grudniu? Myślałem, że między 14 a 15 był rok przerwy i taka kolejnośc zostaje zachowana, ale wychodzi na to, że co pół roku jest nowy sezon, tak? Nie jestem na bieżąco, dopiero od kilku miesięcy nadrabiam zaległości z TG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 00:13, Q-Jot napisał:


Sezon 16 ma być w grudniu? Myślałem, że między 14 a 15 był rok przerwy i taka kolejnośc
zostaje zachowana, ale wychodzi na to, że co pół roku jest nowy sezon, tak? Nie jestem
na bieżąco, dopiero od kilku miesięcy nadrabiam zaległości z TG.

Od początku była tendencja do 2 sezonów na rok, pierwszy w maju drugi październik-listopad.
http://www.autogen.pl/top-gear-1.html

W tym roku miało być podobnie, wszyscy mówili o przełomie listopada/grudnia. Niestety okazało się, że 16 sezon będzie dopiero w lutym (czy też styczniu). Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie DVD Top Gear Apocalypse. Chłopaki świetnie wykorzystali temat post apokaliptyczny i wpadli na kilka naprawdę oryginalnych pomysłów :) Co mnie jednak zdziwiło to fakt, że przez 70 minut trwania programu ani razu nie pokazał się Clarkson. W trailerze innego DVD w poście nade mną widzę z kolei, że wystąpił wyłącznie Clarkson. Jak to jest, czy oni robią te filmy niezależnie od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 12:19, Sandro napisał:

Obejrzałem właśnie DVD Top Gear Apocalypse. Chłopaki świetnie wykorzystali temat post
apokaliptyczny i wpadli na kilka naprawdę oryginalnych pomysłów :) Co mnie jednak zdziwiło
to fakt, że przez 70 minut trwania programu ani razu nie pokazał się Clarkson. W trailerze
innego DVD w poście nade mną widzę z kolei, że wystąpił wyłącznie Clarkson. Jak to jest,
czy oni robią te filmy niezależnie od siebie?


Jasne, panowie oprócz wspólnie kręconego programu mają swoje, niezależne produkcje.
TG Apokalipsa to projekt wyłącznie Maya i Hammonda. A Clarkson nakręcił wiele "swoich" filmów. Po listę sięgnij tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Clarkson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 5 lat minęło od założenia przezmnie tego tematu:D, a top gear dalej trzyma poziom. Oglądaliście odcinek jak jechali po rumunskich serpentynach? May-owi kupili dacie sandero :D. Ogolnie git, ostatnie odcinki naprawde wracaja poziomem do tych z pierwszych pieciu serii, ktore według mnie były najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 20:12, szo-szo napisał:

Już 5 lat minęło od założenia przezmnie tego tematu:D, a top gear dalej trzyma poziom.
Oglądaliście odcinek jak jechali po rumunskich serpentynach? May-owi kupili dacie sandero
:D. Ogolnie git, ostatnie odcinki naprawde wracaja poziomem do tych z pierwszych pieciu
serii, ktore według mnie były najlepsze.


Moim zdaniem seria 13sta nie ma sobie równych. Po takiej sobie serii 15stej seria 16sta jest naprawdę, świetna, polecam. A już niedługo pojawi się 17sta :)

Co do legendarnej Dacii to zawsze są z nią dobre jajca :) Często pojawia się w newsach ze słynnym "goooood neeews James, Dacia Sandero... (i tu jakiś dotyczący jej szokujący fakt)", mega poważna reakcja i natychmiastowe przejście do następnego tematu xD
http://www.youtube.com/watch?v=QXi_aFK2r9Y&feature=related
Albo ta podnieta jak spotykają ja w Rumunii i nie mogą dogonić swoimi Ferrari, Lambo i Astonem xD
http://www.youtube.com/watch?v=Dx6vkaHlbA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Im to chyba każdy zazdrości pracy Tyle pożartych kilometrów w najlepszych autach świata. Konkretne komentarze i jak trzeba to z auta , które ''niby'' jest na pierwszy rzut oka jakby to przeciętny polak powiedział ''fajne'' ''Wy*****e'' to o ni i tak suchej nitki na tym aucie nie zostawią. Te ich pomysły w każdej serii zawsze były jakieś good. Goście i komentarze, metafory ipt. Ale ja tu gadu gadu itp. Sami wiecie co mam na myśli. Mam tu coś dla maniaków ''Białego Jeźdźca'' The Stiga tego w którego żyłach płynie płyn hamulcowy zamiast krwi, mruga powiekami w drugą stronę. Gdzie jego moszna ma własne pole przyciągania, a także posiada hydrauliczne kolana. Ten który ma grubego kuzyna w ameryce ''Fat Stig'' oraz jeszcze jednego w Afryce (Czarnoskórego xD co to w ogóle za miot :P). Tego, który był wielką tajemnicą i Ten, który się ujawnił. Stig odwiedzi nasz kraj i nasze zafajdane Polskie drogi by promować książkę. Pozycja obowiązkowa.!!

http://www.autokrata.pl/artykul/stig-przyjedzie-do-polski-11194

Pozdrawiam.

EDIT: Tak myślałem że to będzie mój pierwszy pechowy post odkąd gram ma te całe problemy z dodawaniem postów. Jednak kopiowanie ich i wklejanie do worda tych dłuższych albo tych kolosalnie długich przyniosło jakiś efekt. Pisanie od nowa niektórych postów nawet czasem nie ma sensu. Mam nadzieje ze gram się jakoś upora z tym shitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc TVN Turbo zaczęło znowu puszczać TG, i jeżeli ktoś chciałby oglądać... darujcie sobie. Jest tak brutalnie pokaleczone, że aż żal patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 13:35, Gumisiek2 napisał:

> Jest tak brutalnie pokaleczone, że aż żal patrzeć.
Co masz na myśli?

Z jednego odcinka wycięto gwiazdę, z drugiego niusy, dodatkowo materiały, a zwłaszcza dialogi w studiu są cięte tak, aby cały program zmieścił się w ok. 40 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 19:22, Chlorofil napisał:

Nie wie ktoś jak można obejrzeć stare odcinki TG ?

Na BBC Knowledge na przemian lecą to stare to nowe odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować