Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Ostatnio oglądam TG od początku i niestety doszedłem do wniosku, że Clarkson strasznie się postarzał :( mam nadzieję, że pociągnie jeszcze z 5 sezonów, po nim Hammond, a najmniej May.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym, co zrobił Clarkson? Gość chyba poleci za swój kolejny numer... Szkoda, bo bardzo go lubię, niemniej jednak sam sobie zapracował na własny rachunek. Podobno tydzień temu miał uderzyć współpracownika, bo ten nie zatroszczył się o to, że... mógł być głodny. Czytając artykuł, aż nie mogłem uwierzyć w to, co widzę. Według mnie Jezza zachował się jak rozkapryszone dziecko, robiąc coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 18:38, Prince_Miki napisał:

Słyszeliście o tym, co zrobił Clarkson? /.../

Wszystkie portale o tym trąbią. Clarkson jest jaki jest a nie jest to łatwy człowiek. Ale z tym to chyba przegiął po całości. Jestem ciekaw dalszych informacji na ten temat. Pewnie za jakiś czas wszystko się wyjaśni. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, no to pojechał po bandzie :p Kryzys wieku średniego połączony z celebryckim stylem życia to dość wybuchowa mieszanka różnych podobnych absurdów. Uwielbiam gościa, ale delikatnie mówiąc pałka się przegła;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 19:11, kodi24 napisał:

Kryzys wieku średniego połączony z celebryckim stylem życia to dość wybuchowa mieszanka różnych podobnych absurdów.

Do tej mieszanki należy dodać ciężki charakter, bo Jezza już nieraz pokazywał swoje drugie oblicze. Choć z drugiej strony Top Gear bez Clarksona i jego wyrazistej osobowości to definitywnie nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 18:38, Prince_Miki napisał:

tydzień temu miał uderzyć współpracownika, bo ten nie zatroszczył się o to, że... mógł
być głodny.

Trudno mi uwierzyć w taką wersję zdarzeń, bo brzmi tak niewiarygodnie, że aż śmiesznie. Za każdą historią kryją się dwie wersje zdarzeń i nawet jeżeli Clarkson uderzył kogoś z produkcji tylko za to, że chodził głodny, to z pewnością narastało to już od dawna i po drodze musiało dochodzić między nimi do mniejszych lub większych spięć. Zbyt wiele razy byłem świadkiem tego, jak media rozdmuchują zwykłe błahostki lub wydarzenia, które w rzeczywistości wyglądały zupełnie inaczej, aby dać się teraz ponieść pospolitemu ruszeniu pod tytułem "Uuuaaaa!!! Clarkson bije współpracowników!!!".

Nie bronię go. Nigdy nie byłem jego fanem, bo choć lubiłem obejrzeć sobie od czasu do czasu Top Gear, a jego specyficzne poczucie humoru nawet mi odpowiadało, to zawsze miałem na uwadze, że ten cały program jak i 99% gagów i sytuacji jest mocno aranżowana i rozpisana punkt po punkcie na długo przed rozpoczęciem nagrywania. Poza programem (książki, wywiady, spotkania) Clarkson sprawia wrażenie zwykłego buca dlatego pomimo jakiejś tam szczątkowej sympatii dla tego gościa, na wieści o jego zawieszeniu zareagowałem słowami: "No, w końcu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-32052736

Dla mnie ten news to koniec Top Gear. Jeśli Richard i James podtrzymają to, co powiedzieli ostatnio (dla mniej wtajemniczonych nie zgodzili się na kręcenie bez Clarksona) to BBC właśnie straciło swój najbardziej dochodowy program. Życzę całej trójce spotkania się w innej stacji i kolejnego show, które będzie przyciągało miliony ludzi przed tv na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby Hammond i May zmienili zdanie, to i tak niewiele by to dało. Dla mnie Top Gear bez Jezzy to zupełnie inny program. Teraz zaczynam się zastanawiać, czy w ramach protestu nie przestać oglądać na jakiś czas kanałów BBC, bo to, co zrobili zakrawa wręcz o pomstę do nieba. Tak, wiem, może i niewiele to da, ale czara goryczy się przelała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nadal zastanawiam czy to wszystko to nie ustawka,(teoria spiskowa on) ostanie kilka sezonów mieliśmy po 6 odcinków i 7 gdy ostatnie były podwojne, wcześniej 6 odcinków, czasami 7. W tym sezonie miało być 9 odcinków i zanim 2 ostatnie poszły Clarckson coś odwalił, przypadek?(teoria spiskowa off)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam i póki co przychodzi mi do głowy tylko jeden ewentualny powód. Być może w ten sposób Clarkson chciał zakończyć swoją współpracę z BBC. Jeśli tak właśnie było, to zrobił w bardzo sprytny i przemyślany sposób, bo gdyby publicznie oświadczył, że nie chce już więcej pracować w TG, to praktycznie na pewno zostałby wygwizdany przez fanów, a tak wszyscy się za nim wstawiają. Ale cóż, my możemy co najwyżej spiskować. ;]

Nie zmienia to jednak faktu, że i tak będę tęsknić za Top Gear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, BBC ma kontrakty z innymi telewizjami na emisję TG, zapewne już w tej chwili płacą potężne kary umowne za każdy dzień zwłoki ;) Clarkson to duże dziecko, ale nie idiota. Nie naraziłby intencjonalnie swojego matecznika na takie niedogodności, zapewne ma ciepło w rajtach i z cicha rozmyśla nad finalną decyzją władz BBC ;)
Uderzony producent także boi się o swoją przyszłość, nie dość że cała ta sprawa podcięła mu skrzydła to jeszcze dostaje pogróżki of fanatyków TG.
Wieść gminna niesie jakoby Hammond i May odmówili udziału w kolejnych edycjach programu do odwieszenia Jeremiego.
Obecny sezon TG musiał być koszmarnie drogi- special, sporo wycieczek po świecie, Argentyna, Australia, Kanada a zostały jeszcze podobno trzy odcinki do końca (choć Wikipedia podaje dwa). Łącznie z nimi mamy najdłuższy sezon od paru ładnych lat, BBC ma cholernie twardy orzech do zgryzienia. Najlepszym chyba wyjściem byłoby przywrócenie J.C do służby, na nieco bardziej rygorystycznych warunkach dajmy na to i dokończenie sezonu. Chcę zobaczyć pojedynek Porsche 918, McLarena P1 i LaFerrari, głównie o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 19:05, kodi24 napisał:

Chcę zobaczyć pojedynek Porsche 918, McLarena P1 i LaFerrari, głównie o to chodzi :D

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo chciałbym zobaczyć ponownie ciekawe wyzwania i podróże w klimacie TG. Moim faworytem jest odcinek Bolivia Special oraz jak ścigali się w Japonii szybkim pociągiem z Nissanem GT-R, za którego "sterami" siedział Jezza. Po prostu coś wspaniałego, a i ile humoru. :) A która ich podróż / wyzwanie się najbardziej Tobie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na TVN w Faktach pokazywali May''a, który mówił, że nie może rozmawiać, gdyż musi desperacko wystawić na internetowej aukcji swoje Ferrari - czyżby już wiedział, że nie wróci i brakowało mu kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po zawodach. Wow..
Ja TG bez Clarksona nie widzę i generalnie widzieć nie zamierzam, to jakby South Park zabiło Cartmana;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła kryska na Matyska. To kara za wieszanie psów na Polonezie :) W końcu klątwa Poldomothepa musiała go dosięgnąć. Ogólnie program lubiłem, chociaż momentami teksty Clarksona bywały drewniane i nieśmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 20:28, KannX napisał:

Ogólnie program lubiłem, chociaż momentami teksty Clarksona bywały drewniane i nieśmieszne.

Niestety, ale zgadzam się z powyższym. Szczególnie w ostatnim sezonie było wyraźnie widać, że skończyły mu się teksty, ale cóż - Clarkson to człowiek, a nie robot, więc po 13 latach prowadzenia programu nadeszło nieuniknione. :)

A tak z innej beczki: nadal jeździsz starym, poczciwym Polonezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 21:04, Prince_Miki napisał:

A tak z innej beczki: nadal jeździsz starym, poczciwym Polonezem?


Pod koniec zeszłego roku poszedł na złom :) Ogarnąłem Seicento (wszystko działa, łącznie z klimą) i stwierdziłem że bez sensu dalej Poloneza trzymać. Już nim prawie nie jeździłem, a podwozie było zardzewiałe do tego stopnia, że mechanik powiedział, że jak zacznie cokolwiek tam rozkręcać to się wszystko posypie. A on wie co mówi :)

Polonez jest fajnym klasykiem tylko dlaczegóż tak musi rdzewieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/jeremy-clarkson-zwolniony-z-bbc-dostal-propozycje-z-rosji,527953.html

Jestem ciekaw, czy Clarkson przyjmie tę propozycję... Ja jakoś nie mogę go sobie wyobrazić w rosyjskiej telewizji, a już na pewno nie w takiej, która "promuje rosyjską armię". :D Ciekawie się dzieje, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować