Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2008 o 21:23, Linux M napisał:

Hmm, jutro do kiosków wchodzi drugi numer miesięcznika TG. Jak na razie, cena taka sama
- 3,90 PLN. ;)


Kupiłem, i zdążyłem go właściwie tylko przejrzeć.
Dopiero przed chwilą dorwałem się na chwilę do paru tekstów, min. felietonu Jeremy''ego.
I cóż...większość wad, na które narzekałem w jednym z moich wpisów, rozpłynęły się
wraz z drugim numerem, który jest IMO dużo ciekawszy od pierwszego.
Więcej tego..prawdziwego, brytyjskiego TG się wyczuwa.
No i felieton - prześwietny! :D
Zwłaszcza moment o mosznie May''a, przez który część parówki powędrowała w złe miejsce XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej po polsku. W końcu, bo jak dotąd docierały do kraju tylko
ęgilskie wersje, i to dostępne jedynie w większych salonikach prasowych.
A tak, mamy edycję polską, z tekstami polskich i angielskich autorów (Jeremy''ego i reszty również)
i to na najwyższym dostępnym poziomie :) Ot i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze drugiego numeru nie kupiłem (w mojej mieścinie jak zwykle trzeba się naszukać...), ale skoro jest lepszy od pierwszego, chyba jutro się wybiorę na poszukiwania. ;)

1. numer rzeczywiście był dziwny... Szczególnie teksty polskich redaktorów, które były IMO za krótkie i niezbyt ''treściwe'' (pomijając testy Frankowskiego). Za to przedruki z British TG były o wiele dłuższe, ale to nadal tylko przedruki. Może to i dobrze... Nic, kończę już te narzekanie o niczym. ;]

BTW zauważyliście, że ceny aut używanych były, mówiąc ogólnie, nieprzeliczone z Funtów, czy tam Euro. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:59, allor10 napisał:

Mnie zachwyca bryka o nazwie: Ariel Atom. To jest dopiero sprzęt!



Mnie też te autko przypadło do gustu i mi zaimponowało a w szczególności jak je Testował Jeremy ta wielka morda :D:D auto ma super zalete przy dużej ilości koni mechanicznych jest bardzo lekkie co podwaja tą moc

Tego typu auta to tzw. Płoteczki czyli super auta mniej znanych firm które potrafią dorównać Porshce czy Ferrari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dnia premiery mam nowy numer, ale dopiero dzisiaj znalazłem trochę czasu, by choć te kilkadziesiąt stron przeczytać.

Co tu dużo mówić - ten numer jest wyśmienity. Widać, że twórcy poprawili wszystko to, co było źle zrobione w pierwszym numerze i teraz otrzymaliśmy w pełni dopracowany numer. Moim zdaniem jest tu sporo fajnych tekstów, felietony są bardziej ciekawsze od ubiegło miesięcznych, no i testy aut też wymiatają, podoba mi się zwłaszcza relacja z jazdy nowym, sportowym Ferrari FFX :) Jak tylko znajdę więcej czasu na pewno przeczytam też resztę tekstów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:40, master matrox napisał:

Od dnia premiery mam nowy numer, ale dopiero dzisiaj znalazłem trochę czasu, by choć
te kilkadziesiąt stron przeczytać.

Co tu dużo mówić - ten numer jest wyśmienity. Widać, że twórcy poprawili wszystko to,
co było źle zrobione w pierwszym numerze i teraz otrzymaliśmy w pełni dopracowany numer.
Moim zdaniem jest tu sporo fajnych tekstów, felietony są bardziej ciekawsze od ubiegło
miesięcznych, no i testy aut też wymiatają, podoba mi się zwłaszcza relacja z jazdy nowym,
sportowym Ferrari FFX :) Jak tylko znajdę więcej czasu na pewno przeczytam też resztę
tekstów ;)



hehe też to zauważyłem ... poprzedni był hmm może niedorobiony czegoś mu brakowało ... to jak by jeść kanapke z tuńczykiem wiedząc że nie ma masła ... a ferrari FFX jest piekne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:34, monisiek9201 napisał:

jak dla mnie nowy nr pierwsza klasa... oby tak dalej... wg mnie najlepszy magazyn motoryzacyjny
na rynku... w koncu nazwa ich do czegos zobowiazuje... :D jest co czytac...



ja tez zaczalem kupowac top gear ale nadal dla mnie najlepszym pismem o tematyce motoryzacyjnej jest tygodnik MOTOR który kupuję nieprzerwanie od ponad 7 lat. Zaraz lece po nowy numer Motorku bo dzisiaj poneidzialek i jeszcze przy okazji wezme drugi numer top gear :) bedzie co czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tu nie zgadza. Już jakieś trzy tygodnie temu TVN Turbo nie wyświetla Top Gear, tymczasem zasiadają przed telewizorem i skącząc po kanałach natknąłem się na Top Gear ( odcinek poświęcony Mercedes-om, m.in. temu, w którym Jeremy kazał wylać beton na posadzkę ;] ) właśnie na TVN Turbo.
A więc jak to jest? Top Gear w dalszym ciągu będzie wyświetlany w TVN Turbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, TVN Turbo nadal zachowało prawo do emisji starych serii. Nie mogą tylko nadawać 10. serii, która leci na BBC Knowledge. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:32, xDeuSx napisał:

A więc jak to jest? Top Gear w dalszym ciągu będzie wyświetlany w TVN Turbo?

Stare odcinki owszem, mają wykupione, więc będą się pojawiać w TVN Turbo, ale nowe są tylko i wyłącznie w BBC Knowledge :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:35, Linux M napisał:

Z tego, co wiem, TVN Turbo nadal zachowało prawo do emisji starych serii. Nie mogą tylko
nadawać 10. serii, która leci na BBC Knowledge. ;)


A więc wszystko jasne. BBC Knowledge niestety nie posiadam, a szkoda bo chętnie obejrzałbym nowe odcinki. Dzięki za wyjaśnienie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:37, xDeuSx napisał:

> Z tego, co wiem, TVN Turbo nadal zachowało prawo do emisji starych serii. Nie mogą
tylko
> nadawać 10. serii, która leci na BBC Knowledge. ;)

A więc wszystko jasne. BBC Knowledge niestety nie posiadam, a szkoda bo chętnie obejrzałbym
nowe odcinki. Dzięki za wyjaśnienie :) .



lipa, ileż razy mozna oglądac to samo. sam nie mam BBC wiec nowy sezon TG mnie ominie. Na pocieszenie pozostaje mi świetne pismo w atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 00:05, viajpi napisał:

lipa, ileż razy mozna oglądac to samo.


W przypadku TG - wiele razy. Jeden z odcinków specjalnych ( ten z długą przejażdżką przez Amerykę ) widziałem już bodajże trzy razy. Z chcęcią czekam na kolejny.

Dnia 22.03.2008 o 00:05, viajpi napisał:

sam nie mam BBC wiec nowy sezon TG mnie ominie. Na pocieszenie pozostaje mi świetne pismo w atrakcyjnej > cenie :)


Pismo również całkiem niezłe, ale jednak nie odda klimatu odcinka. Na deser zostają jeszcze książki Clarkson''a, chociaż poruszana w nich tematyka to w dużej mierze opis własnych przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:37, xDeuSx napisał:

> lipa, ileż razy mozna oglądac to samo.

W przypadku TG - wiele razy. Jeden z odcinków specjalnych ( ten z długą przejażdżką przez
Amerykę ) widziałem już bodajże trzy razy. Z chcęcią czekam na kolejny.

> sam nie mam BBC wiec nowy sezon TG mnie ominie. Na pocieszenie pozostaje mi świetne
pismo w atrakcyjnej > cenie :)

Pismo również całkiem niezłe, ale jednak nie odda klimatu odcinka. Na deser zostają jeszcze
książki Clarkson''a, chociaż poruszana w nich tematyka to w dużej mierze opis własnych
przeżyć.



Wiem, bo przeczytalem wszystkie 4 pozycje i czekam na kolejne. A ten odc. o Ameryce to fakt, był kapitalny ale obejrzałem 2 razy i starczy. moze za parenaście lat bedzie fajnie go jeszcze raz obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłem na moim cyfrowym polsacie kanał BBC Knowledge Poland. I tam Top Gear leci codziennie o 15 i 12 chyba. A w sobotę coś ekstra bo o 13 i 14 dwa odcinki 10 serii. Czyli już za chwilkę spadam bo tej serii nie oglądałem. Tydzień temu był fajny odcinek bo Jeremy testował najmniejsze autko świata. Co najlepsze jeździł sobie nim po swoim biurze w BBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:46, Coxsik napisał:

Ja ostatnio odkryłem na moim cyfrowym polsacie kanał BBC Knowledge Poland. I tam Top
Gear leci codziennie o 15 i 12 chyba. A w sobotę coś ekstra bo o 13 i 14 dwa odcinki
10 serii. Czyli już za chwilkę spadam bo tej serii nie oglądałem. Tydzień temu był fajny
odcinek bo Jeremy testował najmniejsze autko świata. Co najlepsze jeździł sobie nim po
swoim biurze w BBC.

Tak, fajnie, ale teraz mam trudności z nowym odcinkiem, bo zaczynają się już bawić w "powtórkowanie"... głupia filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować