Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 00:28, Falkoner napisał:

Ludzie, oglądał ktoś z was odcinek Specjalny z sezonu 14? To co zrobili było epickie...
Aż brak mi słów...

Jak to specjalny ? Nie ukazały się narazie 6 odcinków ? Sezon się składa z 7 a odcinek specjalny byłby 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:41, jackass napisał:

Jak to specjalny ? Nie ukazały się narazie 6 odcinków ? Sezon się składa z 7 a odcinek
specjalny byłby 8.

Tak, ale w minioną niedzielę był właśnie emitowany odcinek 6 - specjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:42, UnionPacific napisał:

Motoświat, bo jej treść nie jest specjalnie skomplikowana.

:>

niedawno właśnie kupiłem tą książkę na allegro, narazie czytam jeszcze wściekły od urodzenia ale tamta też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:45, jackass napisał:

Kiedy nowy sezon ?

Prawdopodobnie gdzieś na początku wakacji, tak jak to było w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oddali w łapy Stiga zwykłą Pandę - nie mam pojęcia.
Za to jestem więcej niż pewny że Jeremy testował Pandę 4x4 i to rzecz jasna w nietypowy sposób.

Siódmy odcinek szóstej serii, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 12:33, kedzior141 napisał:

/.../

Oprócz wyżej wspomnianego testu Pandy 4x4, James testował zwykłą Pandę w 5. odcinku 3. serii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:59, Kolumbiadek napisał:

Wiadomo może, czy program jest emitowany na "polskim" BBC HD? Jeśli tak to w jakich dniach
i który sezon?


Na pewno jest emitowany na BBC Knowledge, nawet po dwa odcinki dziennie. Niestety nie mam pojęcia czy jest an HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Knowledge, to wiem, jednak w telewizji "n" go nie ma, a teraz kiedy do Polski przyszedł HD, to dobrze by było, gdyby zaczęli go emitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niecałego roku jestem fanem Top Geara, i choć nie mam kablówki to jakoś sobie radzę, z internetu mam już prawie wszystkie dotychczasowe odcinki : ) Zrobiłem sobie pudełka dvd z własnymi okładkami dla każdego sezonu oddzielnie, zrobię zdjęcie to wam pokaże.
A i kupuję polskie wydanie miesięcznika Top Gear, bardzo dobry jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 22:55, kedzior141 napisał:

A i kupuję polskie wydanie miesięcznika Top Gear, bardzo dobry jak dla mnie.

Dla mnie nie. Kupuję go od początku i jest coraz gorzej. Co raz mniej ciekawych tekstów przetłumaczonych z wersji angielskiej. Niestety pan ch*lerny redaktor naczelny zabiera wszystkie co lepsze wozy i piszę o nich niskich lotów nudne jak flaki z olejem artykuły. Teraz kupuję tę gazetę głównie dla felietonów i kilku zagranicznych tekstów. Spodobał mi się ostatnio za to magazyn V12 (dostępny głównie na stacjach Orlen). Jakoś więcej jest tam o sportowych samochodach niż o koszulkach i zegarkach jak w Top Gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja fanowska kolekcja wszystkich sezonów Top Geara :) Jeszcze nie do końca kompletna, ale większość już uzupełniona. Jak wam się podoba?

byverter
Ostatnio u kumpla, który kupuje też TG przeglądałem te V12 i nawet mi się spodobała. Wygląda tak bardziej ''ekskluzywniej'' , niestety nie miałem czasu poczytać tekstów.

20100620142819

20100620142942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się w końcu nowej serii :) Cóż to będzie za ból nie móc obejrzeć następnego odcinka "na żywo" będąc na wakacjach. Uwaga, dalsza cześć zawiera bezczelny

Spoiler

Jak zwykle zresztą, jestem zachwycony, co dopiero będzie się dziać kiedy na warsztat wezmą SLSa, 458kę i Gallardo Superlegerę, może i 599 GTO. No i oczywiście czekam na jakaś wyprawę w stylu Botswana Challange.

Jeremy pokonujący zakręty Reliantem Robinem bezcenny :) No i oby naleśnik będący niegdyś Lacetti nie powędrował na złom tylko ozdobił studio wzorem zniszczonej niegdyś, niezniszczalnej Hilux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować