Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2006 o 15:41, RaiL Driver napisał:

ja raczej bym kupił koparke i podnościk! po co? koparka, żeby wykopać dół dla poloneza, podnosnik
wsadzi go do tej dziury, a znowu koparka go zasypie. :D to dopiero pomysł!!! zawsze lubiłem
być kreatywnym ;)


Ale jest druga strona tego że polonez byl przetestowany przez Clarksona. moze zwiększyć sie sprzedaż tych samochodów.... spytacie jak?? więc juz odpowiadam ludzie potzrebuja nowej rozrywki i beda kupowac polonezy zeby je niszczyc, np taj jak pokazano to na filmiku:D:D
http://video.google.com/videoplay?docid=-5083326797072350421&q=clarkso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:28, szoszosz napisał:

> Szkoda, że Bugatti jest strasznie drogie. A Top Gear jest świetny, Automaniak może się
schować:).
>
to najlepszy i najpiękniejszy wóz jaki widdziałem koszt: 5mln funtów, czyli 30 milonów złotych,
moge umieścić tu jego zdjęcie jak chcecie :)


Jego koszt produkcji wynosi 5 mln EURO nie funtów, natomiast cena w salonie tylko 1 160 000 Euro. Więc nie jest taki strasznie drogi, kosztuje tylko w przeliczeniu na złotówki 4 mln. Chce wspomnieć, że w Polsce pare osób kupiło Maybachy, których cena wynosi około 2 mln zł. Więc i Veyron znajdzie w Polsce nabywców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 11:13, Unpredictable napisał:

Jego koszt produkcji wynosi 5 mln EURO nie funtów, natomiast cena w salonie tylko 1 160 000
Euro. Więc nie jest taki strasznie drogi, kosztuje tylko w przeliczeniu na złotówki 4 mln.
Chce wspomnieć, że w Polsce pare osób kupiło Maybachy, których cena wynosi około 2 mln zł.
Więc i Veyron znajdzie w Polsce nabywców.

Rozczaruję Cię bo nie znajdzie . Zostanie zrobione tylko kilka sztuk i nie będą dostępne w sprzedaży , jak sam zauważyłeś cena jest nieadekwatna do kosztów podobnie było z Ferrari czy Maclareny które były sprzedawane tylko dla wybranych . Veyron pewnie będzie autem wystawowym , promocyjnym i może znajdzie się dla kilku szejków kilka egzemplarzy . Poza tym jest problem z ubezpieczeniem jak pewnie wiesz trzeba mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC a żadna firma nie ubezpieczy takiego auta , czego dowiódł sam Clarkson .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 11:48, spider88 napisał:

Poza tym jest problem
z ubezpieczeniem jak pewnie wiesz trzeba mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC a żadna firma nie
ubezpieczy takiego auta , czego dowiódł sam Clarkson .


Ale oni myśleli że to Rover, kto Ci ubezpieczy Rovera :D
Hehe, ale niezły był ten dialog z gościem z tej firmy :)
Najpierw wypytał się o wszystko a potem stwierdził, że nie ubezpieczy fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 11:48, spider88 napisał:

> Jego koszt produkcji wynosi 5 mln EURO nie funtów, natomiast cena w salonie tylko 1 160
000
> Euro. Więc nie jest taki strasznie drogi, kosztuje tylko w przeliczeniu na złotówki 4
mln.
> Chce wspomnieć, że w Polsce pare osób kupiło Maybachy, których cena wynosi około 2 mln
zł.
> Więc i Veyron znajdzie w Polsce nabywców.
Rozczaruję Cię bo nie znajdzie . Zostanie zrobione tylko kilka sztuk i nie będą dostępne w
sprzedaży , jak sam zauważyłeś cena jest nieadekwatna do kosztów podobnie było z Ferrari czy
Maclareny które były sprzedawane tylko dla wybranych . Veyron pewnie będzie autem wystawowym
, promocyjnym i może znajdzie się dla kilku szejków kilka egzemplarzy . Poza tym jest problem
z ubezpieczeniem jak pewnie wiesz trzeba mieć obowiązkowe ubezpieczenie OC a żadna firma nie
ubezpieczy takiego auta , czego dowiódł sam Clarkson .

Pomyliłeś się.Ten samochód może kupic KAŻDY kto ma kase.KAŻDY.Niewadomo ile zrobią ale przyjmują zamówienia od KAŻDEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 10:46, rolek85 napisał:

> ja raczej bym kupił koparke i podnościk! po co? koparka, żeby wykopać dół dla poloneza,
podnosnik
> wsadzi go do tej dziury, a znowu koparka go zasypie. :D to dopiero pomysł!!! zawsze lubiłem

> być kreatywnym ;)

Ale jest druga strona tego że polonez byl przetestowany przez Clarksona. moze zwiększyć sie
sprzedaż tych samochodów.... spytacie jak?? więc juz odpowiadam ludzie potzrebuja nowej rozrywki
i beda kupowac polonezy zeby je niszczyc, np taj jak pokazano to na filmiku:D:D
http://video.google.com/videoplay?docid=-5083326797072350421&q=clarkso


Dobry film :) Ale najlepej sie konczy jak zwykle musiał pojechac po Amrykanach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poldek i tak rządzi !!!!!
Bracia i siostry kupujcie Polonezy... idzwigi:):):):) zabawa nie z tej ziemi gwarantowana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 12:39, rolek85 napisał:

Poldek i tak rządzi !!!!!
Bracia i siostry kupujcie Polonezy... idzwigi:):):):) zabawa nie z tej ziemi gwarantowana:):):)


a może kupujmy FSo Polonezy i wybielacz zamiast bęzyny i dzwigu? może nie wiecie, ale wybielacz do prania to rewelacyjny środek do niszczenia silników bęzynowych :D!!! po 3-5 minutach silnik waszego samochodu bedzie skwierczeć jak zarzynane zwierze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2006 o 16:07, RaiL Driver napisał:

a może kupujmy FSo Polonezy i wybielacz zamiast bęzyny i dzwigu? może nie wiecie, ale wybielacz
do prania to rewelacyjny środek do niszczenia silników bęzynowych :D!!! po 3-5 minutach silnik
waszego samochodu bedzie skwierczeć jak zarzynane zwierze! :D


he he he tego jeszcz nie slyszalem... ale chyba spróbuję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 17:30, RaiL Driver napisał:


> he he he tego jeszcz nie slyszalem... ale chyba spróbuję:):):)

i spróbuj bo to naprawde działa!!!!


Chwilkę tylo skoczę do komisu po poldka:) wrażenia opisze jak juz wypróbuje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 10:27, rolek85 napisał:

Chwilkę tylo skoczę do komisu po poldka:) wrażenia opisze jak juz wypróbuje:D:D

Za ten model co testował Clarkson to chyba z 200 pln-ów trzeba by wyłuskać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 10:34, spider88 napisał:

> Chwilkę tylo skoczę do komisu po poldka:) wrażenia opisze jak juz wypróbuje:D:D
Za ten model co testował Clarkson to chyba z 200 pln-ów trzeba by wyłuskać :-D


Za wszystko zapłacę kartą MasterCard, a wrarzenia bedą bezcenne....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 10:27, rolek85 napisał:


Chwilkę tylo skoczę do komisu po poldka:) wrażenia opisze jak juz wypróbuje:D:D


tylko wiesz, ja to w TV widziałem, ale moze ci sie uda bo to był naukowy eksperyment. gadalli że rura wydechowa tak sie rozgrzała że można było na niej smarzyć jajka xD
ale nie próbuj wsadzać ziemniaka do tej rury ( w takim normalnym samochodzie ) bo tylko ziemniak wyskoczy i tyle nabije ci najwyrzej śliniaka na nodze :)
jeżeli chcerz, możesz wsadzić monety do baku bo słyszałem cośtam że zatrzymuje prace silnika! ale nie wiem czy to jest prawda : | ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 12:23, RaiL Driver napisał:

tylko wiesz, ja to w TV widziałem, ale moze ci sie uda bo to był naukowy eksperyment. gadalli
że rura wydechowa tak sie rozgrzała że można było na niej smarzyć jajka xD
ale nie próbuj wsadzać ziemniaka do tej rury ( w takim normalnym samochodzie ) bo tylko ziemniak
wyskoczy i tyle nabije ci najwyrzej śliniaka na nodze :)
jeżeli chcerz, możesz wsadzić monety do baku bo słyszałem cośtam że zatrzymuje prace silnika!
ale nie wiem czy to jest prawda : | ....


W sumie dobry pomysł to fajny pomysł... :) coś napewno z tego wykorzystam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 10:34, spider88 napisał:

> Chwilkę tylo skoczę do komisu po poldka:) wrażenia opisze jak juz wypróbuje:D:D
Za ten model co testował Clarkson to chyba z 200 pln-ów trzeba by wyłuskać :-D


Raczej nie... płacił w funtach, a dlaczego ??
Kierownica jest po prawej stronie poloneza, to po pierwsze, a po drugie nazwa tego poloneza: "Leisure", pewnie odpowiednik "Caro" w polsce.

Czyli polonezy były normalnie sprzedawane w anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 12:53, Latniak napisał:


Czyli polonezy były normalnie sprzedawane w anglii ;)

Powiem więcej nawet był to swojego czasu HIT . Zwłaszcza Truck , zresztą podobnie było z Fiatem 126p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... : / teraz z Top Gear bedzie nudno bo bedą pokazywać powtórki, za to na BBC można cośtam obejrzeć ale po angielsku : /
za kilka miesięcy wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może rozpędzić się do prędkości 406
tylko dlatego że ograniczyli prędkość . Gdyby nie założyli ograniczenia samochód mógłby rozpędzić się do 600 km/h o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:15, WorldWar3PL napisał:

może rozpędzić się do prędkości 406
tylko dlatego że ograniczyli prędkość . Gdyby nie założyli ograniczenia samochód mógłby rozpędzić
się do 600 km/h o_O


W końcu 7 bieg wrzuca się przy 320 km/h :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować