Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Breath of Fire w zawieszeniu?

7 postów w tym temacie

SoundWave, prawie mnie rozśmieszyła twoja bezsensowna wypowiedź. Naprawdę. Tylko następnym razem jak o czymś piszesz, to staraj się mieć choć minimalne pojęcie o tym.

Swoją drogą, mimo że seria Breath Of Fire jest świetna (poznałem każdą część) to niestety, jak stwierdził Keiji, nie jest tak rewelacyjna jak Final Fantasy (a przynajmniej jej starsze części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 16:54, Zelgadis napisał:

Swoją drogą, mimo że seria Breath Of Fire jest świetna (poznałem każdą część) to niestety,
jak stwierdził Keiji, nie jest tak rewelacyjna jak Final Fantasy (a przynajmniej jej
starsze części).

Jestes tak zalosnym trollem, ze az mi ciebie autentycznie zal. Nie zaadresowales nic co napisalem, nie podales zadnych argumentow, a na dodatek jestes zenujacy jesli chodzi o czytanie ze zrozumieniem. Jak glupim trzeba byc, aby pomylic jakosc serii, z tym jak jakas seria sie sprzedaje? Jak gleboko siega glupota "popularne = dobre" ?

"jak stwierdził Keiji, nie jest tak rewelacyjna jak Final Fantasy"
Naucz sie czytac newsy dziecko- koles nic takiego nie powiedzial.
Wroc kiedy nauczysz sie czytac, do tego czasu twoje posty beda zbywane wymownym spluwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 23:54, SoundWave napisał:

Wroc kiedy nauczysz sie czytac, do tego czasu twoje posty beda zbywane wymownym spluwaniem.


Odpisałbym ci, chamski typie, na całego twojego posta, ale tylko zniżyłbym się do twojego niskiego poziomu. Takie wypociny należy po prostu ignorować. Swoim zachowaniem potwierdzasz tylko, jakim szczeniakiem jesteś.
Dziękuję ci bardzo za ten mało ambitny wyskok, ale kieruj go do podobnych sobie.

Właściwie, to nie tylko sam nie czytasz ze zrozumieniem, ale tak samo piszesz.
Pozdrawiam. Naucz się dyscypliny, ogłady i rozumu. Przydają się w życiu.
Aha, leczyć też się polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2008 o 19:39, Zelgadis napisał:

Odpisałbym ci, chamski typie, na całego twojego posta, ale tylko zniżyłbym się do twojego
niskiego poziomu. Takie wypociny należy po prostu ignorować. Swoim zachowaniem potwierdzasz
tylko, jakim szczeniakiem jesteś.
Dziękuję ci bardzo za ten mało ambitny wyskok, ale kieruj go do podobnych sobie.

Właściwie, to nie tylko sam nie czytasz ze zrozumieniem, ale tak samo piszesz.
Pozdrawiam. Naucz się dyscypliny, ogłady i rozumu. Przydają się w życiu.
Aha, leczyć też się polecam.

Co jest, dalej masz trudnosci ze zlozeniem kilku literek? Dalej nie potrafisz poprawnie przeczytac wiadomowsci w newsie i to co jest napisane w komentarzach? Trzeba bylo chodzic do szkolki, a nie poglebiac swoja zalosna fanboyowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować