Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #24: Kto przynosi prezenty pod choinkę?

59 postów w tym temacie

Jasne że ten stary grab Mikołaj, a jedyny z niego pożytek to taki że jak już swe tłuste d*psko przez komin przeciśnie to komin oczyszczony.
Jak jeszcze raz mi ki badziew przyniesie to mu te prezenty wsadze... sami wiecie gdzie, i na dokładke z tego powodu Mikołajowa bedzie musiała zrobić lewatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to ankieta górnolotna, jak np. Joemonsterowskie, toteż nie wiadomo, jakie emocje okazywać.
Brakuje mi opcji "Gram.pl". A co, promujcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imperialistycznemu komercyjnemu wizerunkowi Świąt mówimy zdecydowanie NIE!
Prezenty przynosi Dziadek Mróz z Matyldą* ;-)

*kto czytał "Linię Ognia" lub któreś z opowiadań Tomasza Pacyńskiego o Dziadku Mrozie będzie wiedział o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam niestety nikt nie przynosi. stąd moja odpowiedź "jakie prezenty?" :P
ale gdybym już miał mówić konkretnie to myślę że (tak jak przedmówca) Dzieciątko lub Gwiazdka. napewno nie Mikołaj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być jeszcze opcja: sąsiad ;p
U mnie zawsze rodzice dawali sąsiadom prezent, a oni podstawiali go pod drzwi, dzwonili domofonem i zawsze miałem "surprise" bo prezenty są, a Gwiazdki nie ma ;p (no i oczywiście sąsiadów też już nie było :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.... jak to kot? każde dziecko w wieku od 3 do 150 lat doskonale wie, że pod choinką prezenty znajdują się za sprawą mocy Świętego Mikołaja!
słuszna uwaga- brak w tej sondzie pozycji "Dziadek Mróz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie sądzicie że prezenty ktoś przynosi. odpowiedź jest taka sama jak do pytania: dlaczego na ziemi jest śnieg skoro wczoraj ani go nie było ani nie spadł z nieba... rośnie. Tak dzieci śnieg rośnie, prezenty pod choinką rosną, a co jeszcze rośnie tego już nie powiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować