Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolonia nie chce brutalnych gier. BARDZO.

75 postów w tym temacie

Hmpf...Omg...Bleee....WTF?

Oto zdanie rodziców, którzy nie mają czasu zainteresować się dziećmi, wiec na wszelki wypadek proszą rząd o to, żeby PRAWIE wszystkie DOBRE GRY(Większość gier które otrzymuja 8,9,10 gwiazdek/notek/krzyżyków/ocen/w skali jakiej tam, to shooter/horror/cos z krwia/flakami/brutalnoscia/) zostały po prostu niesprowadzane do Niemiec! Ah, ich liebe Deutsch(freak)land.

Nie pozwolimy naszym dzieciom zamienić się w maszyny zabijania na zarówno prawdziwych jak i wirtualnych polach bitew". - jeśli naprawdę myślą, że ich dzieci staną się maszynami do zabijania i będą chciały wstąpić do wojska, to niech możę WRESZCIE porozmawiają dziećmi, a nie odbierają im przyjemność jaką są gry.

Z powodu mojego obniżonego stanu umysłowego, wywołanego bólem głowy i częstym w ostanich dniach tzw. "haftowniem", post może być niezrozumiały dla niektórych ludzi, bądź w zrozumieniu ciężki.

Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiądą przed telewizorem i pooglądają filmy od lat 18, ew. pójdą się nażreć do MCdonalda i zajmą jeszcze więcej miejsca na kanapie. Osobiście nie popieram shooterów, ale jeśli zachęcają do zaciągnięcia do armii własnej osoby - niemcom się przyda - może trochę schudną im przybytki tłuszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w innych krajach jeszcze będą robić testy psychologiczne, jak te do licencji na posiadanie broni, żeby zagrać w brutalniejszą grę. Zacofani ludzie nie uznają gier na równi z filmem, serialem czy książką, dlatego wg nich tylko gry są złe. Oj źle się ostatnio dzieje, oj źle (DRMy, cenzury, afery i nowe gry wcale nie coraz lepsze). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:38, ArekForn napisał:

Ciekawe ile szatan by zarabiał na grach :P

Póki co niewiele, ale jak zacznę wyjeżdżać do Niemiec z grami pochowanymi w oponach i zaszytymi w fotelach, to spodziewam się niemałego zysku. Niemieccy nastolatkowie z ADHD są wielkim zastrzylem finansowym dla polskich "małych firm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no załamka,to jest chore...
PS.Wymyśliłem chory slogan propagujący tą chorą akcję:
"Zlikwiduj gry komputerowe!Wspomóż biedne grube dzieci!"
Że co? Że bez sensu? Wiem,ale co z tego. Jaka akcja-taki slogan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczucia dla naszych sąsiadów.

Ta deklaracja jest po prostu smutna. Nie, wróć, ona... ona jest po prostu śmieszna. Spisek ludzie, spisek! Ech, Ci wredni Amerykanie! Właśnie widziałem ostatnio w ''Uwaga!'' jak Doug Lombardi przyjmował niebotyczne sumy pieniędzy od agentów CIA... skandal.

Ech... i pomyśleć, że w Niemczech powstał Gothic. Powtarzam to od lat, mamy szczęście, że w Polsce mamy taki luz w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak głupie pomysły równie głupich rodziców. pierw kupują gry swoim dzieciom nie patrząc na kategorię wiekową a później narzekają że gra brutalna i nieodpowiednia dla dzieci. a wszystko jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po prostu Niemcy są wyczuleni żeby jeszcze nie wyrósł im tam jakiś psychopata i żeby kolejna wojenka światowa nie wybuchła z ich winy.;] W końcu do trzech razy sztuka.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa jasne. W pełni potwierdzam dopisek Zaitseva [swoją drogą, link jest chyba uszkodzony ;] ]. W filmach to ręce, nogi, głowy odpadają, krew się leje hektolitrami a w grach? No brutalność w GTA IV i Doom 3 to rozumiem ale np: CS? No bez jaj... A do filmów to się nie przyczepią gdzie brutalności mają x10 razy więcej. Głupota, pewnie sami nawet w te gry nie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:50, Azuredragon napisał:

Co do newsa. Wieść ta nie dziwi. Niemcy już dawno zdołały przyzwyczaić nas do swojej
nieodpowiedzialnej polityki cenzurowania gier. Mam tylko nadzieję, że akcja nie wyjdzie
poza terytorium Koln.


A jest odpowiedzialna polityka cenzurowania? Cenzura obyczajowa jest szkodliwa - to doskonały pretekst by zastosować ją na szerszą skalę "w imię bezpieczeństwa". A to po prostu godzi w wolność słowa (o wypowiedzi artystycznej nie wspomnę). A Niemczech to już jest paranoja. Jeśli na indeksie gier zakazanych znajduje się River Raid, to ja na prawdę nie mam więcej pytań, Wysoki Sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem fragment (za długo nie wytrzymałem) "7 Krasnoludków: Las to za mało" i uważam, że to w produkcjach takich jak ta powinni się doszukiwać źródła przemocy u Niemców.

Swoją drogą, żeby nikt nie nakręcił tam jakiejś kampanii przeciwko Risen, zanim gra wyjdzie! Strach pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nie lubię zbyt brutalnych gier, ale żeby posądzać o wszystko USA? Ta teoria spiskowa jest tak idiotyczna, że aż śmieszna. Na pewno GTA IV zachęca młodych ludzi do wstępowania do armii amerykańskiej, mądre myślenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacznie więcej młodzików gra w gry komputerowe niż ogląda telewizję czy filmy w kinach (I że niby w filmach jest więcej brutalności niż w grze?). 15-latek może kupić grę od 18 lat i nikt go nie skontroluje. Dzieciakom nie można też dziś zwrócić uwagi, bo te zaraz się rzucają. Same z takich gier nie zrezygnują, bo je lubią.

W sumie nie ma się co dziwić, że komentarze są tutaj jakie są. W końcu polscy gracze ;)
Żeby nie było: ja zakaz brutalnych gier popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować