Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW - najnowszy pakiet liczb

122 postów w tym temacie

Niech mnie, że ludzie są tak naiwni żeby wydawać 30 zł(co miesiąc) na gre, która oprócz brzydkiej grafiki i nudnego gampleya nic nie oferuje w zamian.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

menelica -> nie sądzę, by nazywanie ponad 11 milionów ludzi "naiwnymi" było mądre ;]

No i wydałem ostatnio 9 dyszek na pre-paida! Jestem naiwny! A tak w ogóle, to co ja tu jeszcze robię? Idę pakować maina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Tobie ta gra sie nie podoba to nie znaczy że każdy ma takie samo zdanie. Dla mnie ta gra jest świetna, lepsza niż reszta MMO. Zarys fabularny jest bardzo ciekawy, rajdy z kumplami. Grafa jest może cienka ale lepsze to niż ultra realistyczna która dusiłaby każdą możliwą konfigurację przy zadymie 40vs40. Przynajmniej każdy może pozwolić sobie na utopienie się w tak epickim świecie a nie płakać że brakuje mi 3gb ramu, i procesor o 4ghz szybszy żeby pozwolić sobie na najniższe detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:44, menelica napisał:

Mózg?


Wiesz nazwałeś 11 milionów osób naiwniakami. Czego się spodziewałeś ? Całusów ? To że gra Tobie się nie podoba nie znaczy że innym też, poza tym opłacanie abonamentu ma swoje plusy ale jeżeli ktoś wszystko przelicza na pieniądze to rzeczywiście widzi więcej negatywów niż pozytywów. Zatem jeżeli już skończyłeś swój niezmiernie ciekawy "wykład" na nasz temat, czyli temat graczy/naiwniaków/matołów serdecznie żegnamy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOreVenOo tutaj się zgadzam w kwestii abonamentu. Płacisz pieniądze i wymagasz. Masz pełne zabezpieczenie konta, wszystko działa w najlepszym porządku, cheaterzy są banowani. 2 razy zostałem hacknięty i dwa razy skończyło się to dla mnie przyjemnie i szybko, itemki odzyskane błyskawicznie. A w innych grach czegoś takiego może nie być, bo jak nie płacisz to kto ma się przejmować czymś za co nie ma kasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:54, menelica napisał:

Nie chciałem nikogo urazić ale tak to widzę..............

Tak widzisz ... bla, bla, bla ...
Jak ja bym wypisywał co ja sobie myślę, to bym uraził tutaj już wielu .
Zachowaj subiektywną opinię dla siebie .

żeby bez offtopu:
Nie sądziłem, że w WoWie graczy przybywa ... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię świat Warcrafta (nie mylić z *World* of Warcraft ;] ), ale jak nie chciałem płacić co miesiąc za granie w coś, tak dalej nie chcę.

Następne pieniądze jakie dostanie ode mnie Blizzard, będą za SC2, a nie za jakieś abonamenty. A fe!

A liczby, swoją drogą, imponujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:02, menelica napisał:

Reverter- dobre nastawienie.


No cóż, na pewno oszczędne! Poza tym płacąc za granie ryzykowałbym to, że mógłbym chcieć "w pełni" wykorzystać czas, który zakupiłem. A to nie wpłynęłoby dobrze na moje zdrowie i ilość wolnego czasu. :] Generalnie wiem co ludzie widzą w MMO, i rozumiem, że komuś gra może się podobać do tego stopnia, że będzie płacił co miesiąc, ale ja po prostu bardzo nie lubię idei abonamentu.

Kiedyś liczyłem, że brak abonamentu który NCSoft pokazał w Guild Wars stanie się normą, ale już chyba sam w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars jest bez abonamentu ale to naiwna imitacja MMO. Nie ma tam w pełni otwartego świata, po wyjściu z miasta widzisz tylko same mobki nic i swoją grupę. Jeśli takie gry mamy nazywać MMO to dla gier pokroju WoW''a trzeba będzie wymyślić nowy gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PrZyCzŁaP1993

Nie porównuję GW i WoW pod względem grywalności, bo nie grałem *w żadną* z nich. Niech GW będzie sobie gorszy, ale jest za darmo. I niech potem wyjdzie GW2 czy GW3 czy jakakolwiek inna gra, która a nuż okaże się lepsza lub równa WoW, i też będzie za darmo. Jak mówię, liczyłem na ten trend, ale było to chyba daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:48, menelica napisał:

Konrad512-No dobra grałem tylko do 30 lvl i sądzę że to mi wystarczyłło do znienawidzenia
tej gry.


To tak jakbys przyleciał na nowojorskie lotnisko, nosa z niego nie wystawił, wrocił wieczornym lotem a w Polsce mowil ze zwiedziłes Stany, tam nic ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować