Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok 2009 - jaki będzie?

95 postów w tym temacie

Ja czekam na: Fear 2, Splinter Cell: Conviction !!! UFC , Tekken 6, Fight Night Round 4,Call of Duty: Modern Warfare 2. (nie słyszałem o wydaniu tej gry ?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówione że 6 odsłona CoDa pojawi się dopiero w 2010. Ale jednak już teraz to ok.
No ja do tych tytułów dodałbym jeszcze Mafię II i Uncharted 2 które też będą warte uwagi.

Lord Greg - Te gry już wyszły. A PC pod uwagę nie biorą skoro już to wcześniej wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na drugiego StarCraft''a (jestem pewny, że będzie to gra roku 2009), Resident Evil 5 (a bo czwóreczka mnie niesamowicie wciągnęła ;), nowego Street Fightera (mam do tej serii sentyment) i Final Fantasy XIII (o ile ten nie okaże się gniotem jakim była część XII). Chętnie zagrałbym również w God of War 3 - niestety, jak na ironię, nie mam PlayStation 3.

BTW. Call of Duty: Modern Warfare...2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Mafia II i Empire Total War się pytam? Lista najbardziej oczekiwanych tytułów 2009 roku a największe hity się na niej nie znalazły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby wszystkie tytuły z tej listy były oczekiwane z niecierpliwością przez rzesze fanów. Calkiem możliwe, że wiele z nich okaże się porażką. Nie zmienia to faktu, że moje subiektywne odczucie dotyczy kilku tytułów. Otóż tak: jako hity 2009 antycypuję - Starcraft II, Street Fighter IV, God of War III, Cal of Duty. Cała reszta mnie mało interesuje i zaryzykuję stwierdzenie, że lwia cześć pozostałych tytułów będzie przeciętnymi przeciętniakami. Tytuł, który na pewno zakupię i będę długo grał to Starcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa ze wydadzą Starcrafta2 w tym roku, widziałem filmik który ukazywał wersje alpha... która wyglądała jak późna beta innych produkcji :PP
No i gdzie Mafia2? Bez niej to nie jest zestawienie.
I pod koniec roku dylemat co wybrać z hiciorów. Pomijając to że na koniec 2008r. (w przeciwieństwie do 2007r.) "megachiciory" okazały się słabe jak sik węża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:24, kapistar1 napisał:

Pokemon (Nintendo) - !?
...dobra, nvm.


Przedstaw mi konkretne argumenty, mówiące o tym, że gry z Pokemonami są do niczego, inaczej Cię zlinczuję :)
Mi samemu gatunek "zbieractwa" nie odpowiada, ale to nie powód, żeby jeździć po wszystkim, co ma słowo "Pokemon" w nazwie...


Edit -> literówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować