Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy nowy rok to dla graczy wielka gratka. Czy wszystkie gry na które czekamy ukażą się w terminie? A może wydawcy czymś nas zaskoczą? Nie jesteśmy wstanie odpowiedzieć na te pytania jednoznacznie - za to możemy zaostrzyć wasze apetyty.

Przeczytaj cały tekst "Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, naprawdę jest na co czekać w nowym roku ;) Ja osobiście z wymienionych czekam na: Disciples III: Renaissance, Fantasy Wars Złota Edycja, King''s Bounty: Wojownicza Księżniczka, F.E.A.R. 2: Project Origin, Dragon Age: Origins i Prince of Persia. Natomiast z pozostałych, chociażby wymienianą już kilka razy przez forumowiczów Mafię 2 czy Modern Warfare 2. Czyli jest sporo tytułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak coś się na rynku PC będzie działo :). Sam najbardziej czekam na Dragon Age, Disciples III oraz F.E.A.R.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Całkowicie subiektywny przegląd Lucasa the Great"
"Pozwoliłem sobie wybrać garść tytułów, które trafią w 2009 roku na polskie półki sklepowe i - moim skromnym zdaniem - są warte uwagi."
Te dwa cytaty są doskonałą odpowiedzią na posty typu: "a gdzie mafia, a gdzie cosa nostra, a gdzie yakuza, a gdzie łilman, a gdzie CoD, a gdzie ...?" :P Ludzie, czytajcie treść artykuł€, a nie tylko tytuł i śródtytuły :P Jak Wam sie propozycje Lucasa nie spodobały, to zróbcie swoje własne zestawienia na gramsajtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście od kiedy zobaczyłem trailer gameplay na Youtubie czekam na tę grę jak na nic innego... a mówię o <werble budujące napięcie> Blade&Soul tak tak wiem, że brzmi to niezbyt oryginalnie, ale wystarczy obejrzeć chociaż fragment gameplay żeby oczy wyszły nam z orbit a szczęka wypadła z zawiasów... ;] Blade&Soul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YYY ... mam takie pytanie dlaczego nikt nie dopisal chyba najbardziej oczekiwanej gry Diablo III osobiscie czekam na Disciples 3 i F.E.A.R. 2 Dragon Age ale Diablo III jest na 1 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej liście powtórzyły się: Dawn of War 2, Starcraft II, Dragon Age i nowy PoP. Do artykułu dodałbym jeszcze Mafię II i BioShocka 2. Tak w ogóle, to artykuł całkiem sprawnie napisany, czytałem z przyjemnością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że większość ludzi tutaj to Casuale no ale żeby taką listę robić?
StarCraft 2 - jest
Aliens: Colonial Marines - nie ma
Mafia 2 - nie ma
>.>
F.E.A.R. - jest
Prototype - nie ma
...
Dead Space 2 - nie ma
God of War 3 - nie ma
Killzone 2 - nie ma
Ech, a co do SC2 to chyba wiadomo, że jedna gra + dwa pełnoprawne dodatki

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=11226742562&sid=3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gdzie to a gdzie tamto a gdzie owamto!?"
czy wy rozumiecie co to jest bardzo SUBIEKTYWNY wybór?
widać przy okazji fanem jakiego rodzaju gier jest autor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 18:40, LIZZU napisał:

"gdzie to a gdzie tamto a gdzie owamto!?"
czy wy rozumiecie co to jest bardzo SUBIEKTYWNY wybór?
widać przy okazji fanem jakiego rodzaju gier jest autor :]

To powinien autor napisać w tytule gry na które czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądał 2009 rok, to tak naprawdę wyjdzie w praniu. W końcu dwanaście miesięcy to bardzo długo i bardzo dużo się wydarzy. Mnie z zapowiedzi ucieszył Empire: Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować