Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

Ahaa... Fajnie wiedzieć na co czekają inni, ale ja na żadną z wymienionych gier w tym tekście, nie czekam. Dla mnie w zbliżającym się 2009 roku najważniejsze gry to: Mirror''s Edge, Prototype i parę innych bliżej nieokreślonych. :P Niby na liście tytułów wymienionych przez autora jest jedna gra, która jest warta uwagi - Prince of Persia, ale przecież ona ukazała się w tym roku. Tylko, że w naszym kraju wersja na PC-ty jest (jak zwykle) opóźniona. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 18:47, Erunn0 napisał:

Ahaa... Fajnie wiedzieć na co czekają inni, ale ja na żadną z wymienionych gier w tym
tekście, nie czekam. Dla mnie w zbliżającym się 2009 roku najważniejsze gry to: Mirror''s
Edge, Prototype i parę innych bliżej nieokreślonych. :P Niby na liście tytułów wymienionych
przez autora jest jedna gra, która jest warta uwagi - Prince of Persia, ale przecież
ona ukazała się w tym roku. Tylko, że w naszym kraju wersja na PC-ty jest (jak zwykle)
opóźniona. :|

Dobrze, że przypomniałeś/napisałeś o Mirror''s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC na nic nie czekam, bo mi nie pójdzie pewnie nic więc się nie napalam :P. No, oprócz na TORa, o ile wyjdzie w 2009, kupię prawdopodobnie nawet, jeśli mi nie pójdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 18:39, Spychi napisał:

God of War 3 - nie ma
Killzone 2 - nie ma

A ze wzrokiem u Ciebie wszystko dobrze? Raczej kiepsko, bo inaczej pewnie zauważyłbyś dopisek "PC" w tytule artykułu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2008 o 18:41, Spychi napisał:

To powinien autor napisać w tytule gry na które czekam.


Czy ty masz jakies problemy ze wzrokiem ? "Całkowicie subiektywny przegląd Lucasa the Great"

Na część z tych gier, rzeczywiście czekam. Total War i Prince of Persia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jedynie na Prince of Persia (?), ale przecież ona już wyszła i The Sims3. Bo zawsze je lubiłem przez chwilę, ale bałem się to powiedzieć. Pewnie kupie (The Sims3) tylko nie wytrzymię znowu tych wszystkich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareście konkretny artykuł z sensownymi grami :)
warto przeczytać xD
Ja celuje jeszcze w LOTR conquest, a poza tym EMIRE:TW DISCIPLES 3 i STARCRAFT 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować