Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 13:19, lSSl napisał:

Mafii ll nie ma tutaj bo ją chyba cenega wydaje

Dokładnie dlatego. Tak samo na przykład pominąłem X3: Terran Conflict, Kings''s Bounty: Wojownicza Księżniczka i Fantasy Wars - bo wydaje je Cenega...
Dobry film (a tak się zapowiada Mafia II) ogląda się na ekranie telewizora. A do niego zwykle podpięta jest konsola :)
PS: Poprawiłem wpis o premierach PoP na bardziej zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a czemu autor nie uwzględnił oczekiwanej od lat kontynuacji Diablo. Wiem, że to lista subiektywna, ale pominąć Diablo... Subiektywnie mnie się to nie spodobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 14:43, macman78 napisał:

No a czemu autor nie uwzględnił oczekiwanej od lat kontynuacji Diablo. Wiem, że to lista
subiektywna, ale pominąć Diablo... Subiektywnie mnie się to nie spodobało ;)

Szansa na ukazanie się Diablo w 2009 jest zbliżona do zera. Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, skoro to jest lista subiektywna to z tej czekam na Dawn of War 2, FEAR 2, no i moze StarCraft 2 ale niejestem przekonan co do niego...A na PoP''a już nie czakam, bo sie do czekałem ;P
A tak od siebie to może Mafia 2, Demigod, dodatek do GTA 4, Heavy Rain, Yakuza 3, Operation Flash Point 2.
narazie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w zestawieniu brakuje Demigodsów, która to gra myślę ma potencjał namieszać w światku wirtualnych potyczek, do tego dla mnie, fana Sacrifice (ciekawe, ile osób jeszcze to pamięta) daje to szansę odnalezienia starych a ciekawych pomysłów na RTS.

Inna sprawa, jak sam wezwany do tablicy przez gramowiczów Lucas napisał w którymś miejscu, strategii i tak od groma w tym zestawieniu, a w konfrontacji z E:TW, X3, SC2 nie dziwota, że Demigod może i został złożony w ofierze oszczędności miejsca... ;)

P.S. Od siebie dodam złośliwie, że w przypadku nowego PoPa macie zaiste na co czekać :> Choć sterowanie jakby ciutkę mniej intuicyjne niż w starej trylogii, jest to arcynieobiektywna ocena, gdyż może do tamtego jestem zbyt przyzwyczajony...w końcu z 4 razy się ją przesło. ^^'' Nawet to dość zaskakujące "Save me!" nie jest aż tak irytujące jak się obawiałem, a myślę że nawet przydatne, bowiem bez niego być może zbyt wiele osób ta gra odrzuciła swym (w tym kontekście czysto hipotetycznym) nieniskim poziomem trudności.

Pod jednym warunkiem: iż dubbing nie zniszczy połowy zabawy, bo nie potrafię sobie wyobrazić Eliki z innym głosem niż oryginalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to z gier na PC interesuje mnie tylko nowy FEAR oraz DoW.
Zastanawiałem się też nad Total Warem, ale epoka jest nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei czekam na :
- Majesty 2
- Demigod
- Secret Files 2
- Dragon Age
- Apha Protocol
- Runaway 3
- AoC 2009 PL
- Harry Potter i Książę Półkrwi (tak, serio czekam, Zakon Feniksa był już prawie niezły, teraz skoro 10 razy przekładano datę premiery filmu może będą mieli dość czasu żeby dopracować ją na serio </wrodzona naiwność>)
... i kilkanaście innych które wyleciały mi teraz z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2009 roku czekam jedynie na Risen i - jak wyrobią - czwartą część Gothica. Reszta tytułów jakoś mnie specjalnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:37, Mr Black napisał:

Ja w 2009 roku czekam jedynie na Risen i - jak wyrobią - czwartą część Gothica. Reszta
tytułów jakoś mnie specjalnie nie interesuje.

Risen diabli wiedzą kiedy wyjdzie - znamy Piranie nie od dziś. Lepiej dla nas, by był to 2010. Tak samo Arkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast czekam na Disciples III mam nadzieje że będzie równie dobre a może nawet lepsze od dwójki po za to z chęcią zobaczę FEAR 2 chociaż jedynaka nie przypadła mi do gustu, czytałem też o o cryostasis zapowiada sie całkiem fajnie coś jakby Dead Space, miodzio i może wyjdzie Fable 2 i GoW 2 w 2009 to by byłe naprawdę fajnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier Blizzarda nie ma zwykle co mówić o jakichkolwiek szansach - wydadzą jak skończą. To jedna z niewielu firm, która może sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że w tym artykule granie na PC zostało sprowadzone głównie do gier strategicznych. Sam nie mam nic przeciwko temu gatunkowi , ponieważ szczerze go uwielbiam , zwłaszcza RTS-y. Ale granie na PC przecież nie sprowadza się głównie do strategii... ;/
Ale jednocześnie cieszy mnie fakt , że F.E.A.R. 2: Project Origin prawidłowo spostrzegany jest jako tytuł głównie PeCetowy , bo na konsoli - przynajmniej było tak w przypadku części pierwszej - dostanie się tylko namiastkę , tego co daje graczowi wersja PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ciekawych pozycji się zapowiada a mikołaj był u mnie coś mało szczodry :( Trzeba będzie sie wziąć do roboty :D
I ja też chcę DIABLO3!!!!!!!!!!!!!
I kompa pod wymagania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować