Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

W 2009 roku będzie też bardzo ważne wydarzenie dla rynku rpg, oczywiście chodzi mi o Risena który ma być następcą Gothica. Oby Piranie się postarali bo mówią że powrócą do klasyki, do gothica 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc wymienionych tytulow, a takze niewymienionych (jak np. LotR: Conquest) wychodzi w pierwszym kwartale. To co bedzie dzialo sie pozniej to jedna wielka niewiadoma, dlatego D3 bym tak calkowicie nie skreslal. Jezeli SC2 wydzie na koniec I kwartalu, a pewnie Blizzard nie bedzie chcial zostac w tyle za DoW2 to diabelek moglby zdazyc na przyszla gwiazdke. Ogolnie tytuly w artykule dobrze dobrane, imho z wyjatkiem Fantasy Wars. Zagralem w demo, i napisze krotko: wtornosc, nuda i bieda az piszczy. Hitem to z pewnoscia nigdzie nie zostanie, ot kolejna niszowa strategia. Natomiast na Disciples 3 czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:19, Lolnik1 napisał:

W 2009 roku będzie też bardzo ważne wydarzenie dla rynku rpg, oczywiście chodzi mi o
Risena który ma być następcą Gothica. Oby Piranie się postarali bo mówią że powrócą do
klasyki, do gothica 1.

Ja tam nie widziałem potwierdzonych informacji o premierze. Ba! Nawet ze screenami cienko... Mamy trailer i artworki. Jak dla mnie najszybciej 2010. A jeśli jednak w 2009, to chrońcie nas bogowie, bo bugi wyjdą z komputerów i opanują dom :D
Piranie się poślizną z terminami, takie już one są, te Piranie. Póki nie zobaczę konkretów, to będę zakładał bezpieczny termin, czyli 2011.
EDIT: Tak zwana "czwórka" Gothica z drugiej strony spadła na szczęście na 2010, widać Spellbound ma w nosie poganiaczy z JoWood. Albo to o 2009 to była jedynie plotka, takie lapsnięcie fantazjującego nadgorliwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 19:44, Azuredragon napisał:

(...)Afterfall.(...)

Dopiero w 2010 spodziewać się można, jak bardzo by nie brakowało takich prawdziwych crpg.

Czego naprawdę brakuję tej liście to Majesty 2. Kolejna znana marka odświeżana przez Rosjan. Nie może zawieść.

WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger, czyli symulatory żyją.

I może jeszcze Darkfall.

20081230213309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Piranha Bytes uraziła pctowców, ponieważ podali datę premiery gry tylko że na .... Xboxa 360 na 09 r. i podali w jakim kwartale, a co do premiery pc milczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:09, Lolnik1 napisał:

Wiesz Piranha Bytes uraziła pctowców, ponieważ podali datę premiery gry tylko że na ....
Xboxa 360 na 09 r. i podali w jakim kwartale, a co do premiery pc milczą .

W grudniu dopiero pokazali kilka pierwszych screenów. Pozwól, że 2009 włożę między bajki. Przecież muszą jeszcze kilka razy przesunąć premierę, by "bardziej dopracować" i "lepiej zoptymalizować" - po czym i tak wydadzą pierwszy patch razem z grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do premiery Risena na Xboxa 360 to ma to się odbyć w czwartym kawartale 09r. .
Piranie mówią także że premiera PC ma być na przełomie 09/10. Możliwe że będzie tak jak z gothiciem 3, czyli wyjdzie w grudniu, by gracze mieli co zamawiać u "Mikołaja". Ja liczę na końcówkę roku 09, a jak będzie to będzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to najbardziej czekam na Diablo III ^^ ale jakbym mial jeszcze w cos zagrac w trakcie czekania na D3 to pewine byloby tak:

- Diablo III
- FEAR 2
- DoW2

- moze Fable2 jakby na pieca wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:
- F.E.A.R. 2: Project Origin
- Risen
- Gothic 4
- AoC 2009 PL
- Diablo III
- i moze Fable2 jak na PC wyjdzie
- i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty 2 gdzie? Ponoc ma wyjsc w 1Q 2009 a tu ani widu ani slychu.
A z cyklu "Polska tak bardzo do przodu, ze az do tylu", czekam na Storm of Zehir.
Nie dosc, ze dostaniemy dodatek miesiace pozniej niz inne kraje, to pewnie jeszcze ze szmatlawym dubbingiem i "profesjonalnym" tlumaczeniem. O mini-gierkach w patchowanie nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra....na super super konsoli PS3 jest najlepsze a ten cały jak mu tam xbox360 to zwykły wypierdek, to tak jak porownanie porshe z trabantem...przy czym porshe to ps3 prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Mafię II. Jedynka była najbardziej klimatyczną grą, w jaką kiedykolwiek grałem.
Mam nadzieję, że goście z R* Czech dadzą radę i tym razem i wypuszczą rewelacyjny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować