Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

Podzielam zdanie MorTimer''a !
Polska to nie cały świat... Apropo ten cały dubbing to jakieś kompletne nieporozumienie skoro role bohatera gra Zakościelny ,ale to i tak tylko moje zdanie jednak to nie zmienia faktu co do tego niby "exclusive''a" na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się obrażony jako posiadacz PS3 i piszę również w imieniu dumnych posiadaczy PC oryginalnej wersji nowego Prince of Persia. Pan Lucas the Great chyba nie chodził na geografię, iż uważa, że Polska to cały świat. Premiera zarówno na PS3, X360 i PC odbyła się tego samego dnia w Europie i na świecie, ale niestety polska wersja gry ukaże się 9 stycznia w Polsce. A pisanie o przypodobaniu się Ubisoftu użytkownikom X360 jest niebywałą bzdurą. Jako newsmani powinniście Panowie sprawdzać swoje wiadomości, bo w tym momencie popełniacie błąd i wprowadzacie użytkowników tego portalu w "ciemnotę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie byłem jakoś wielkim fanem simsów ale myślę że nadchodząca część może zachwycić swoim rozbudowaniem (przynajmniej mam taką nadzieję ;)).
i oczywiście Diablo III to mój faworyt, chociaż tak samo jak ktoś już wcześniej wspomniał, wątpię w jego premierę w 2009. :/
no i chciałbym w końcu "zaliczyć" King;s Bounty, więc z uśmiechem przyjmuję wiadomość na temat jej kontynuacji. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuuu ... Buuuuuuuuuuu... Buuuuujcie się F.E.A.R. 2 napędzi wam niezłego fear''a. Ja to po prostu wiem... To będzie straszny rok ... iksDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem strategii rok zapowiada się zaiste fantastycznie. Osobiście czekam na Disciples III, Dawn of War 2, dodatek do King''s Bounty, Dragon Age i Starcraft 2, jeśli brać pod uwagę tylko gry wymienione przez Lucasa. Do puli dorzucam też Majesty 2 (kontynuacja genialnej strategii), pudełkową wersję World of Goo, polską wersję A Vampyre Story, The Whispered World i Alpha Protocol.

Do kilku pytających - Wiedźmin pojawił się na banerze ze względu na zapowiadaną konsolową wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu chodzi o rynek PC. A niektórzy tu piszą o Killzonach 2 czy God of Warach 3.

A po za tym ja myślałem że to exy na PC. A ja tu widzę większość mutliplatformowych które również na konsoli będzie można pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych RTSów tylko mnie Dawn of War 2 interesuje (choć nie wiem jak po tym DRM:/ ) a sam gra nie wiadomo czy wypali super.
Może prócz Dragon Age sie coś z fajnych RPGów ukaże?
No i my tu gadu gadu o grach na konsole a to zestawienie PC :)
BTW. Ten stworek ze screena w KB. WK kogoś wam nie przypomina? Stich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:32, MorTimer napisał:

A to link na forum do zdjecia mego egzemplarza z napisem "Games for Windows" a nie X-Box 360.

Ten napis to chyba niewidzialnym atramentem nadrukowany, bo go nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 01:07, MisioKGB napisał:

ALAN WAKE. Tak tak 2009 rok, ta gra musi wyjśc w 2009 :!!

Gra o której wciąż praktycznie nic nie wiadomo? Już ciekawsze jest I am alive, gdzie od razu z automatu dostaniemy tony materiałów wideo z Jade Raymond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!Dawn of War 2!!!
Starcraft 2
No i Blizzard !podobno! pracuje (nie zapowiada, pracuje!) nad jakimś tam MMO, moze byc ciekawie...
I chciałbym żeby wyszła jakaś wzmianka o Dead Space 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych przedstawionych oto najbardziej przeze mnie wyczekiwane.

Dragon Age: Origins (wreszcie jakieś normalnie, nie cukierkowate RPG, do tego od mistrzów gatunku)
Warhammer 40k: Dawn of War 2 (mam jakieś dziwne przeczucie że pod względem rozgrywki będzie lepsze niż StarCraft)
Disciples III: Renaissance (mroczna strategia turowa, oby tylko nie schrzanili)
StarCraft 2 (rozgrywka, rozgrywką ale klimatem i dopracowaniem oraz liczbą graczy i tak zje Warhammera na śniadanie)
Empire: Total War (grałem we wszystkie Total War''y więc i tego nie przegapię, choć renesans nie należy do moich ulubionych epok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja to sobie czekam juz od dawna na Operation Flashpoint 2 : Dragon Rising :D:D:D i mam nadzieje ze w koncu sie doczekam ;) od ofp 1 minelo juz troche latek a ja nadal lubie sobie czasem zarzucic kampanie czy pobawic sie w cos swojego w edytorze i mam wielka nadzieje ze 2 bedzie rownie udana a nawet lepsza pod kazdym wzgledem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować