Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

PoP ma koncertowo wykonaną linię fabularną? W którym miejscu? Jest bardzo oklepana i prosta, a w dodatku przebogata w prostackie teksty Księcia. Akurat pod tym względem seria zaliczyła krok w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 00:32, Meykan napisał:

A po za tym ja myślałem że to exy na PC. A ja tu widzę większość mutliplatformowych które
również na konsoli będzie można pograć.


maks 4 tytuły z 11 (bo czy Sims 3 będą na konsoli to nie wiem). Trochę brakuje do większości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples III... chlip, chlip... wracają wspomnienia z czasów, kiedy się grało w II, ech ;) No i jeszcze w tym nadchodzącym roku Mafia II ^^ Tak myślę, że skoro wschodnie studia mają taki talent do kontynuowania zachodnich produkcji, to może jakaś ekipa pokusi się o wydanie Freespace-a III :P Kupiłbym w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie dobrane najbardziej oczekiwane gry 2009 roku, skoro mamy glownie gry na PC, a wsrod nich Fantasy Wars :). Ja dorzucilbym do tego:- Killzone 2, bo chyba nikt nie watpi, ze bedzie wielkim hitem, co widzielismy juz zreszta podczas beta testow.- Heavy Rain, bo to zapewne najwieksza innowacja.- Uncharted 2, bo grafika ma po prostu miazdzyc.- God of War 3, bo to kontynuacja slawnej serii.- Alan Wake, bo zapowiada sie nawet fajnie, choc nic o niej nie wiadomoA zgadzam sie glownie z Dawn of War 2, Starcraftem 2 i The Sims 3.PS. Prince of Persia maja juz takze posiadacze PS3. Lepiej uogolnic, niz napisac niejednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz setny - Diablo 3 nie wyjdzie w 2009. Blizzard nie wydaje więcej jak jednej pełnej gry rocznie i 2009, o ile ujrzy jakąkolwiek grę tej firmy, to pierwszą odsłonę Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:28, mister.piotr napisał:

Dziwnie dobrane najbardziej oczekiwane gry 2009 roku, skoro mamy glownie gry na PC, a
wsrod nich Fantasy Wars :).


Fantasy Wars jest jako przykład gry, której jeszcze oficjalnie nie wydano w Polsce. Dlatego się znalazło na liście. I przestańcie jęczeć, jakich to gier z konsol tu nie ma, bo konsole dostaną oddzielny tekst o oczekiwanych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, z wymienionych tylko dwa tytuły ale za to jakie:)

EMPIRE: (total wary moimi ulubinymi grami:))
Fenrisulfr empire bedzie sie opierac na oswieceniu a nie odrodzeniu zwanym renesansem :)

Stracraft: klasyk w dodatku od blizzarda a to wystarczy zeby byc pewnym rewelacyjnej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie wymagania będzie mieć Down of War 2...
Przydałoby się wiedzieć co w kompie trzeba będzie wymienić by na móc się cieszyć wszystkimi detalami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a o PoPie na PS3 to juz nie ma co pisac, co?? zwlaszcza ze reszta swiata miala PoPa na PS3 i Xa tylko na tydzien przed PC ale oczywiscie w POLSCE niemoze tak byc - trza bylo Pcetowa premiere przeniesc o miesiac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier w 2009, na które czekamy jest z pewnością więcej :) Wystarczy wspomnieć o:
- Mafii II
- Dawn of War 2
- Alan Wake (może w końcu!?)
- Godfather II
- Duke Nukem Forever (może... narazie czerwiec 2009)
- Deus Ex 3

I tak można dalej w nieskończoność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować