Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #11

19 postów w tym temacie

Kurczę. Lepszy był tamten odtwarzacz bo wszystko mi pięknie szybciutko chodziło, a teraz w ogóle nie chcą mi się włączyć filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe lepszej parodii Left 4 Dead nie widziałem ;) Brakuje tylko Tanka :D A sama gra jest świetna, polecam wszystkim lubiącym dobrą rzeż w kooperacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lada moment rok się skończy , a producenci gier jak widać nie zwalniają tempa i bardzo dobrze , bo przyszły rok pod względem gier zapowiada się rewelacyjnie. Na początku roku z grubej rury uderzy F.E.A.R. 2 , później będzie wcale nie gorzej , na takie gry jak The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena oraz Batman: Arkham Asylum czekam z wielką niecierpliwością. A i Wallace & Gromit''s Grand Adventures fajnie się zapowiada. :) Co do filmików , to pierwszy ok , ale ma spory nie wykorzystany potencjał , a drugi filmik tak jak to w takich przypadkach bywa po prostu LOL. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha!
Parodia była świetna, na początku nie wiedziałem o co chodzi i zacząłem się śmiać na maxa z zombiaka, później mi się żarówa zapaliła i nie mogłem już wstać z podłogi :P

Eheh ;p
Reklama, nie ma co, lepsze to niż reklama z serii ''kup fiata przed końcem roku''

Chciałem jeszcze dopowiedzieć do screenów, szczególnie zafascynowały mnie screeny z Batman''a (jako, że jestem jego wiernym fanem, a inne tytuły mnie nie intersują), myślałem że będzie to coś jak ''Lego Batman'' ;)

Pozdrawiam,
Colin_mcrae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, L4D to wymiata. A Japończycy świetni jak zawsze. xD

No to czekam na Wallace''a i Gromita... ze wszystkich zaprezentowanych najpewniej zagram tylko w to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Castelvanię aż się łezka w oku zakręciła... wyróżnia się w zestawieniu tej trójwymiarowej herezji! ;) Taki dżołk.

Parodia świetna, a japońska reklama powoduje u mnie dalsze przemyślenia na temat tego co oni wciągają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmiki jak zwykle wymiatają, parodia L4D świetnie zrobiona, a reklama nintendo, hmm... oni tak w japoni zawsze mają śmieszne reklamy, a od kilku eksplozji multimediów często się pojawia ten tym humoru (IMO oczywiście to nic złego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować