Zaloguj się, aby obserwować  
Sir_Przymek

Sacred 2 - ostatni oryginał

16 postów w tym temacie

Zakupiłem sobie jako świąteczny prezent gre Sacred 2 . W wigilie ładnie sie gra zainstalowała , grałem może z 2 godzinki . W drugie święto włanczam gre , a tu co ?? Your Trial version has expired. Że co ??? No dobra , mam wpisać jakiś kod . Jest z tyłu instrukcji . Wpisuje . I oczywiście nie działa . Chce sie łączyć z netem żeby zakupić jakiś dodatkowy kod . W sumie to nie wiem o co chodzi . Na komputerze gdzie gram nie ma neta , więc nie da rady zakupić jakiegoś kodu . Chociaż i tak nie mam zamiaru dodatkowo za nic płacić . Poszukam sobie cracka który pozwoli mi ominąć ten problem . I więcej już nie kupie żadnej oryginalnej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nigdzie na opakowaniu nie pisało, że do instalacji będzie wymagane pobranie kodu z internetu? I wymagane jest połączenie sieciowe? Poza tym, ja piratów traktuję jak zwykłych złodziei, czyli przestępców, bo piractwo to jest kradzież. I nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bardzo rzadko . Kupuje może 5 lub 6 gier na rok . Ostatnio już wtopiłem pare razy z przereklamowanym tytułem . Ale teraz Sacred 2 po prostu przegieło pałe. Płace i co dostaje , niedziałający chłam . Wole już być jednak tym złodziejem piratem niż być poniewierany przez ludzi tworzących chore niby-zabezpieczenia gier. Zabezpieczenia przed legalnym użytkownikiem chyba . Sacred 2 ląduje w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, myślę, że przed kupnem powinieneś poczytać, czy gra nie wymaga żadnego potwierdzenia, a powinno być to napisane. Na wszelki wypadek napisz do Pomocy Technicznej CDProjektu, może da radę zaradzić. Wątpię, że trzeba dodatkowo płacić. Chodzi tu raczej o rejestracje, po której dostaniesz kod aktywacyjny.

Dnia 26.12.2008 o 20:48, Sir Przymek napisał:

Sacred 2 ląduje w koszu.


Odsprzedasz? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:48, Sir Przymek napisał:

Gram bardzo rzadko . Kupuje może 5 lub 6 gier na rok . Ostatnio już wtopiłem pare razy
z przereklamowanym tytułem . Ale teraz Sacred 2 po prostu przegieło pałe. Płace i co
dostaje , niedziałający chłam . Wole już być jednak tym złodziejem piratem niż być poniewierany
przez ludzi tworzących chore niby-zabezpieczenia gier. Zabezpieczenia przed legalnym
użytkownikiem chyba . Sacred 2 ląduje w koszu.


Wpisz ten kod jeszcze raz... może się pomyliłeś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I może wpisałeś kod rejestracyjny gram.pl? Wtedy to zmienia postać rzeczy, bo to nie ten kod. Weź przeszukaj całą instrukcję, może przepisujesz nie to, co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dokładnie instrukcje . Kod jest dobry . To inny kod niż ten do gram.pl . Tylko że potrzeba połączenia internetowego do zweryfikowania kodu. Przepraszam za nerwy . Już troche ochłonąłem . Jutro coś pokombinuje z netem . Może sie uda aktywować te gre . Sorki jeszcze raz . Po prostu myślałem że sobie dzisiaj wieczór spędze na graniu w Sacred 2 i nic z tego nie wyszło . A w inne dni to czasu strasznie mało mam. Pozdro i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratujcie!Padł mi system na kompie gszie miałem zainstalowany Sacred 2 i teraz nie mam jak odzyskać klucza bo powinno się go deaktywować przed deinstalacją itp.JAK ODZYSKAĆ TEN KLUCZ???Ratujcie bo żyć bez tej gry nie mogę...PLEASE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak?Olewacie mnie,albo po prostu nie wiecie jak mi pomóc???A może myślicie że ściągnąłem pirata i nie wiem jak go uruchomić?!?!NIE!!!U was przecie kupiłem tę grę,możecie to chyba sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez klucz Ci nie zginal masz go caly czas w pudelku z gra.Co do ponownej instalacji Sacreda musisz poszukac gdzies w sieci jak dezaktywowac gre.Popatrz na sacred.pl ,moze tam znajdziesz w/w problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:04, zagiczek napisał:

No to jak?Olewacie mnie,albo po prostu nie wiecie jak mi pomóc???A może myślicie że ściągnąłem
pirata i nie wiem jak go uruchomić?!?!NIE!!!U was przecie kupiłem tę grę,możecie to chyba
sprawdzić!

Nie gorączkuj się, tylko pisz do pomocy technicznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:04, zagiczek napisał:

No to jak?Olewacie mnie,albo po prostu nie wiecie jak mi pomóc???A może myślicie że ściągnąłem
pirata i nie wiem jak go uruchomić?!?!NIE!!!U was przecie kupiłem tę grę,możecie to chyba
sprawdzić!


Witam. Musisz napisać oficjalne zgłoszenie na adres: serwis@cenega.pl tam Ci pomogą z dezaktywacją i ponowną aktywacją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować