Zaloguj się, aby obserwować  
marcindylbyk

Stalker Czyste Niebo, nie mogę ukonczyc

7 postów w tym temacie

Witajcie. Mam ogromny problem. Jestem na wysypisku gdzie mam otzrymac info od kopaczy na temat Kła. Ide tam gdzie oni są, ale wyszscy martwi. Znalazłem solucje i pisze ze na wschód ma czekac koles atakowany przez psy. Ide tam a psy martwe ale kolesia nie ma. Mam wersje z patchem 07. Obszedłem wszystko wokoło, ale nie wiem co teraz zrobic, wykonuje misje poboczne ale głowny wątek sie urwał. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:42, marcindylbyk napisał:

Witajcie. Mam ogromny problem. Jestem na wysypisku gdzie mam otzrymac info od kopaczy
na temat Kła. Ide tam gdzie oni są, ale wyszscy martwi. Znalazłem solucje i pisze ze
na wschód ma czekac koles atakowany przez psy. Ide tam a psy martwe ale kolesia nie ma.
Mam wersje z patchem 07. Obszedłem wszystko wokoło, ale nie wiem co teraz zrobic, wykonuje
misje poboczne ale głowny wątek sie urwał. Help!


Każdy ważny npc ma przy sobie pendrive z potrzebnymi danymi,przeszukaj tych martwych kolesi,powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:42, marcindylbyk napisał:

Witajcie. Mam ogromny problem. Jestem na wysypisku gdzie mam otzrymac info od kopaczy
na temat Kła. Ide tam gdzie oni są, ale wyszscy martwi. Znalazłem solucje i pisze ze
na wschód ma czekac koles atakowany przez psy. Ide tam a psy martwe ale kolesia nie ma.
Mam wersje z patchem 07. Obszedłem wszystko wokoło, ale nie wiem co teraz zrobic, wykonuje
misje poboczne ale głowny wątek sie urwał. Help!


Jeśli porada rafekxa 12 nie pomogła to spróbuj wczytać zapis przed wysypiskiem, wejść na wysypisko , przeszukać ciała kopaczy i szybko gnać do miejsca gdzie jest ten gostek po pokonaniu 1 fali mutantów da ci informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem na pchli targ i tam koles powiedzial mi o ukrytym pda w tym obozie ze wspomnianymi martwymi kolesiami. Dałem mu go. Przyłączyłem sie do stalkerów Waleriana i teraz mam masę misji na wysypisku , głownie czyszczenie go z bandytów przy pomocy kopaczy. Moze po tych misjach sprawa ruszy z miejsca? Aha, martwi kopacze nic nie mieli przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:54, marcindylbyk napisał:

Wcztałem gierę w momencie jak wchodze na wysypisko. Jest ten sam problem, przy kopaczach
znajduje wiadomosc ze kogos wysłali zeby śledził kła, ale nikogo takiego nie napotkałem.


Witam na forum jest temat: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&u=5180 Tam najlepiej pomogą Ci wielbiciele Stalkera, którzy aktualnie w niego grają. A na przyszłość zanim założysz nowy wątek, polecam forumową wyszukiwarkę - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować