Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GotW #24, czyli gramsajt of the Week, czyli gramsajt tygodnia

21 postów w tym temacie

No cóż, to było do przewidzenia że Kaucz wygra. Sam oddałem głos na małą16 i trochę szkoda że to jej sajt nie wygrał. Mówi się trudno ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluję
ale sam chciałem wygrać zresztą i tak raczej bym tego nei dokonał bo różnica między 4 a piątym miejscem była kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdarł się drobny błąd - odnośnik do Gramsajta Kaucza jest błędny, przedawkowaliście literkę "m" ;-)

Gratulacje dla Kaucza. Rzadko bywałem na jego Gramsajcie, ale z tego co widzę, to przydałoby się nadrobić zaległości - bardzo dobre teksty, a opraw wizualna jest stonowana i prezentuje się bardzo ładnie. Miło także, że akurat friend z Playstation Network zdobył to wyróżnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście zrobić coś takiego jak gramsite miesiąca (wybierany spośród gramsite''ów tygodnia), a potem roku (wybierany z gramsite''ów miesiąca).To dopiero by był "zaszczyt". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 18:25, KŁEJK napisał:

Ten GotW był ostatnim w tym roku prawda ? Więc kolejnych propozycji możemy się spodziewać
dopiero w nowym roku, tak ?

Czytanie nie boli -_-

"W tym roku rozdaliśmy dokładnie 24 nagrody GotW. Oto ostatnia z nich. A już w poniedziałek rozpoczynamy kolejną rywalizację, której finał będzie mieć miejsce już w A.D. 2009."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować