Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NecroVision - relacja i wideowywiad z twórcami

31 postów w tym temacie

E, nic poza przeciętniaka z tego nie wykrzeszą... Wiem, że celują w niszę gatunkową, bo gier tego typu, czyli staroszkolnych FPS-ów już praktycznie nie ma, ale to tylko nisza - parę osób w to pogra, pisma wystawią raczej przychylne oceny, ale o całości szybko wszyscy zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki i oczekuję. Bardzo lubię Painkillera i mam nadzieję, że Necrovision przynajmniej dorówna grywalnością Necrovision. Powodzenia panowie Polacy :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtórność jeszcze raz wtórność. Ten szef projektu sam to pośrednio przyznał, że takie gry poprostu najłatwiej zrobić. W dodatku bazują na tym samym farmazonie co Painkiller, a przecież już przy Overdose był pewien przesyt takim mrocznym klimatem. Mogliby chociaż zmienić scenerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:46, Madok1 napisał:

Wciąż jednak brakuje nam tytułu, który by podbił serca graczy na całym świecie i o którym z dumą moglibyśmy powiedzieć: „Dobre, bo polskie!”.



Ciekawe jest to co piszecie o Wiedźminie, bo patrząc na liczbę sprzedanych egzemplarzy, oceny i ogólną jakość gry można powiedzieć "To nasze, dobre, polskie! "

EDIT: Jakoś dziwnie pokazało że to odpowiedź na posta od Madok1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:16, nightfaler napisał:

Czemu znowu zabrakło Two wordls ?


Eh pominiecie Reality Pump jest dość jasne w końcu Two Worlds to konkurencjana naszym rynku dla wiedźmaka ale pominiecie największego w polsce producenta gier jakim jest city-interactive świadczy jedynie o braku kompetencji autorów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin może i jest super ale nie sprzedaje się jak największe hity. Milion egzemplarzy w takim czasie to "nic" do wyników np. GTA 4. O takie hity chodzi. I takich nie mamy. A po artykule powyżej to chyba nie ma się co dziwić. Tylko techland, cd projekt i pcf ratują sytuację :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten tytuł można by powiedzieć, że to mission pack do Painkillera. To widać na kilomentr! Nawet monety z zabitych zombi pozostały niezmienione.

Pile jesteś śmieszny. Milion sprzedanych egzemplarzy dla firmy, która debiutuje na rynku to mało? LOL! Już mnie nic chyba w starym roku bardziej nie rozbawi. I znowu porównanie firmy, która tworzy gry od ponad dekady do firmy, która wypuściła pierwszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My także potrafimy robić bardzo dobre gry i grzechem jest twierdzić że Necro nie będzie taką właśnie produkcją, dlatego mocno trzymam kciuki za naszą rodzimą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska kinematografia może i zdecydowanie odstaje od takiej amerykańskiej (zresztą nie tylko polska), ale już np. gier to na pewno nie musimy się wstydzić. Dlatego mam nadzieję, że NecroVision odniesie podobny sukces jak chociażby Painkiller (no bo plany ekranizacji świadczą w końcu o dużym sukcesie, prawda?). Głupio byłoby, gdyby powtórzyła się sytuacja z Wiedźminem (sprzedaż nieproporcjonalnie niższa od jakości, jaką ta gra reprezentowała, a która mogła spokojnie konkurować z dziełami BioWare) czy Two Worlds (bardzo dobra - ponadmilionowa - sprzedaż połączona z średnimi/kiepskimi recenzjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:16, szeretucha napisał:

Trzymam kciuki i oczekuję. Bardzo lubię Painkillera i mam nadzieję, że Necrovision przynajmniej
dorówna grywalnością Necrovision
. Powodzenia panowie Polacy :p.


he? jak to necro dorówna necro?? jakos nieskumałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"NecroVision" zapowiada się jako zakończenie trylogii "Painkiller" i będzie go można postawić na półce obok "Czarnej edycji" i "Overdose". Osobiście lubię tego typu gry i uważam, że starzy gracze na pewno po niego sięgną. Co do polskiej branży producentów gier to pominięto tutaj moje ulubione Metroplis, które zasłużyło się dobrymi produkcjami jak "Gorky" czy "Infernal", które wstydu za granicą nam także nie przyniosły. Osobiście dla mnie najbardziej oczekiwaną polską produkcją jest "They", tworzony właśnie przez Metropolis&RED oraz "Two Worlds: The Temptation" Reality Pump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować