Zaloguj się, aby obserwować  
Eagle20

Mount&Blade pytanie

16 postów w tym temacie

Witam chciałem się zapytać .Czy na wersje 1.010 są kody?
2 Jak można powiększyć swoją armie nie chodzi mi gdzie kupować żołnierzy jeżeli nie mogę zwie krzyc w atrybutach Przywództwo dochodzę do wielkość kompanii 41 i więcej nie mogę jak to zrobić?
3 Jaki kraj jest najlepszy w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:32, Kusti16 napisał:

Witam chciałem się zapytać .Czy na wersje 1.010 są kody?
2 Jak można powiększyć swoją armie nie chodzi mi gdzie kupować żołnierzy jeżeli nie
mogę zwie krzyc w atrybutach Przywództwo dochodzę do wielkość kompanii 41 i więcej nie
mogę jak to zrobić?
3 Jaki kraj jest najlepszy w grze?

Najlepsi sa wikingowie! :D A do kodów to polecam google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem są kody ale nie do tej wersji

Dnia 27.12.2008 o 19:34, Gothic 12 napisał:

Jak można powiększyć swoją armie nie chodzi mi gdzie kupować żołnierzy tylko co trzeba zrobić żeby

móc zwie krzyc w atrybutach Przywództwo więcej nisz 3 dochodzę do wielkość kompani 41 i więcej
nie mogę co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:13, Kusti16 napisał:

móc zwie krzyc w atrybutach Przywództwo więcej nisz 3 dochodzę do wielkość kompani
41 i więcej
nie mogę co robić?

Noo...nie wiem dokłądnie czy o to chodzi bo piszesz chaotycznie, ale podejrzewam że trzeba nabić level aby móc powiększać swoje statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie nie możesz? A może masz za mało punktów atrybutów? Najedź kursorem na tą umiejętność, a automatycznie powinno Cię powiadomić, czego masz za mało. Nie ma lepszych i gorszych frakcji. Po więcej informacji zajrzyj do tego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22845&u=499
Kody są dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi że gdy wchodzę w atrybuty mogę zwie krzyc je do 1-3 więcej nie mogę a atrybut Przywództwo mam trzeci poziom i więcej nie mogę chciałem się zapytac jak zrobić bym zwiększyć na większy poziom nisz 3 atrybuty Przywództwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:13, Kusti16 napisał:

móc zwie krzyc w atrybutach Przywództwo więcej nisz 3 dochodzę do wielkość kompani
41 i więcej



Aby osiągnąć wyższy poziom Przywództwa musisz najpierw zwiększyć swoją charyzmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:33, Kusti16 napisał:

chodzi mi że gdy wchodzę w atrybuty mogę zwie krzyc je do 1-3 więcej nie mogę a atrybut
Przywództwo mam trzeci poziom i więcej nie mogę chciałem się zapytac jak zrobić bym
zwiększyć na większy poziom nisz 3 atrybuty Przywództwo?

Musisz nabić level poprzez zabijanie przeciwników itp, w ten sposób zdobędziesz punkty do wydania na atrybuty.
Pisz proszę przejrzyście, ze znakami interpunkcyjnymi...i kolega wyżej dał temat do którego powinieneś pisać.
Wiesz...tutaj są zasady. Nie można tworzyć nowego tematu o grze, jeśli jeden już istnieje. Korzystaj z wyszukiwarki. Co jeszcze...ach tak.Jeśli będziesz nagminnie robić dubble tematów to szanowny Pan/Pani moderator da ci degrada.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:22, Jacekmax napisał:

Poco są wersje tej gry poco.

Każda nowa wersja tej gry poprawia głównie błędy. Forum to nie chat, pisz wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz sciągłem se tą gre i zainstalowałem.
Troszke tej gry nierozumiałem po ENG i hciałem sciągnąć spolszczenie i co wyszło ,że spolszczenie niejest dotej wersji zakichanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kodów to nie wiem bo nieużywam
Ale khergicki khatan jak dla mnie jest najlepszy
zniszczyłem nordów swadiie rohdoków pracuję nad veigierami
kiedy królestwa zostaną zniszczone król umiera a lordowie rozchodzą się do innych królestw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować