• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
XxX_TiGeR

Problem z pingiem w grach.

Pytanie

Mam problem z pingiem w grach.Dla przykładu w call of duty 4 mam ping 999 i nie spada!! , a w FEAR Combat mam pink około 1300!Nie wiem co robić , nie ściągam nic , zainstalowałem najnowsze sterowniki , nic.Nigdy czegoś takiego nie miałem.Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.12.2008 o 20:42, XxX TiGeR napisał:

Mam problem z pingiem w grach.Dla przykładu w call of duty 4 mam ping 999 i nie spada!!
, a w FEAR Combat mam pink około 1300!Nie wiem co robić , nie ściągam nic , zainstalowałem
najnowsze sterowniki , nic.Nigdy czegoś takiego nie miałem.Pomocy!


Jaki masz net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2008 o 21:38, XxX TiGeR napisał:

Kabel 1,5 b ale wcześniej miałem ping około 100 a nie 1000!!!

sprawdź kompa programami ad-aware oraz spybot, możliwe że jakiś szkodnik żżera ci łącze (włączył cię do bot-netu?) możliwe też że na wskutek zwiększonego ruchu (okres między świętami a nowym rokiem więc się goście zasiedzieli) nie wytrzymują łącza twojego dostawcy netu . ps 1,5 bajta? to ci dopiero łącze ;) w każdym razie ta "kosmiczna" prędkość jest od ciebie do twojego dostawcy netu, a dalej to już rożnie bywa. no chyba że masz tzw pasmo gwarantowane czyli zarezerwował część swojego łącza z internetem wyłącznie na twoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przeskanowałem ale nie wykryło błędu.Błąd ten zaczął się kiedy zainstalowałem najnowszy sterownik.Ale kiedy zainstalowałem poprzedni problem się powtórzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować