Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Plus Gra Na Komórke

20 postów w tym temacie

Chcę sobie ściągnąć grę na komórkę.Wysłałem sms pod numer gry i dali mi takie coś żebym we szedł na internet i ściągnął grę ale jak wchodzę pod ten adres piszę mi że błąd sieci czy coś takiego próbowałem różnych konfiguracji sieci ale bez efektów.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 14:41, paw216 napisał:

Chcę sobie ściągnąć grę na komórkę.Wysłałem sms pod numer gry i dali mi takie coś żebym
we szedł na internet i ściągnął grę ale jak wchodzę pod ten adres piszę mi że błąd sieci
czy coś takiego próbowałem różnych konfiguracji sieci ale bez efektów.

Proszę o pomoc.



Masz dobrze skonfigurowanego WAP''a? Jeśli nie, bodajże trzeba zadzwonić do biura obsługi i zapytać się jak go skonfigurować. Jeśli natomiast masz go dobrze skonfigurowanego, zadzwoń do biura obsługi firmy z której ściągałeś grę i poproś o ponowne przesłanie zakładki.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 14:41, paw216 napisał:

Chcę sobie ściągnąć grę na komórkę.Wysłałem sms pod numer gry i dali mi takie coś żebym
we szedł na internet i ściągnął grę ale jak wchodzę pod ten adres piszę mi że błąd sieci
czy coś takiego próbowałem różnych konfiguracji sieci ale bez efektów.

Proszę o pomoc.

Ja kiedyś miałem podobny problem, nawet jak masz dobrze skonfigurowaną komurkę i gra jest przeznaczona dla niej to jeżeli masz bardzo stary model to gra ci się nie ściągnie. Mi np: dzwonki się ściągały czyli wapa miałem dobrze skonfigurowanego, a gry java już nie.

Na przyszłość nie rób dubli, tu masz temat do tego przeznaczony :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3841&u=1
Tu ogólnie o grach java: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4217&u=71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Samsung e250 i ja się konfiguruje bo ja wchodziłem na plus.pl i tam dałem konfigurację automatyczną i sobie ją zainstalowałem ja sobie zainstalowałem konfigurację INTERNET CSD to mi się coś włączało ale to bierze kose.Jaką konfiguracje powinienem użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, za połączenie WAP z reguły się płaci :P. Ja kiedyś kupowałem w Plusie takie fajne pakiety, które dawały mi 20 mb lub 50 mb i mogłem surfować ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaką konfiguracje muszę użyć do gier mam do wyboru:
* e250 intc - ustawienia int csd dla SGH-E250
* e250 intg - ustawienia int gprs dla SGH-E250
* e250 mms - ustawienia mms dla SGH-E250
* e250 wapc - ustawienia wap csd dla SGH-E250
* e250 wapg - ustawienia wap gprs dla SGH-E250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:08, paw216 napisał:

i jak to działa że do innej osoby wysyła się grę też musi się ściągać czy przychodzi
jak MMS???


Hmm powiem Ci że ciężko będzie Ci wgrać grę na ten telefonik. Mam ten sam model i osobiście odpuściłem sobie karkołomne operacje wgrywania gier / aplikacji. Nie wiem jak sprawa wygląda z wgrywaniem po przez WAP ale dzięki Bluetooth czy kablowi będziesz musiał się nieźle nakombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL? Mam Samsunga SGH-J700, pobieram plik .jar, potem programem JAD Maker robię z niego .jad, wgrywam oba do telefonu, instaluję i gra jest. Najgorzej ze znalezieniem gier z odpowiednią rozdzielczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:24, Jaki Ganh1 napisał:

LOL? Mam Samsunga SGH-J700, pobieram plik .jar, potem programem JAD Maker robię z niego
.jad, wgrywam oba do telefonu, instaluję i gra jest. Najgorzej ze znalezieniem gier z
odpowiednią rozdzielczością.


Nie LOLuj ^^ SGH-E250 a SGH-J700 to dwa różne modele i że na Twoim wgrywają się bez problemu nie znaczy że na E250 też tak będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 15:52, paw216 napisał:

Ja mam Samsung e250 i ja się konfiguruje bo ja wchodziłem na plus.pl i tam dałem konfigurację
automatyczną i sobie ją zainstalowałem ja sobie zainstalowałem konfigurację INTERNET
CSD to mi się coś włączało ale to bierze kose.Jaką konfiguracje powinienem użyć.

Też mam tego Samsunga i gier nie próbowałem na niego ściągać, ale powiem Ci, że ten telefon jest o tyle badziewny, że nie obsługuje formatu .jar a większość gier java jest w tym formacie. Obsługuje tylko .jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam program jadmarker i on z plików jar robi pliki jad.
Ja chcę zrobić tak:zamów dla kogoś: wpisz WASJ11512 potem spację i numer telefonu, na który chcesz przesłać gadżet. Tak przygotowany SMS wyślij pod numer 72555
Ale nie wiem czy musiał bym ją ściągnąć czy przyszła by mi jak MMS?????????
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb offline jest to tryb w którym telefon nie korzysta z sieci czyli nie możesz np. rozmawiać przez teflon. Trybu tego powinno się używać w szpitalach, samolotach itp. Bateria w tym trybie powinna działać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować