Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku – konsole

99 postów w tym temacie

Tradycyjnie link przenosi na główną, zamiast do artykułu.

W kwestii wstępu: o tak, zdecydowanie zanika gadanie o "zabawkach dla debili". Obecnie bardziej trendy jest udowadnianie grającym na PC, że są gorsi i zaślepieni oraz zacofani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link wywala na główną stronę : ). Jeśli chodzi o tytuły na nowy rok. Jest ich tyle, że nie sposób ich tutaj wymieniać : P zarówno na PC jak i konsole. Mam na myśli oczywiście te najbardziej gorące. W przeciągu nowego roku z pewnością zarówno moje jak i półki innych graczy powiększą się dość znacznie o zawartość nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 18:17, Damianuss1 napisał:

Link wywala na główną stronę : ). Jeśli chodzi o tytuły na nowy rok. Jest ich tyle, że
nie sposób ich tutaj wymieniać : P zarówno na PC jak i konsole. Mam na myśli oczywiście
te najbardziej gorące. W przeciągu nowego roku z pewnością zarówno moje jak i półki innych
graczy powiększą się dość znacznie o zawartość nowych tytułów.

Już czynniki naprawiają - a wybór ponownie mój, subiektywny jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. Resident Evil 5
Zombie będą czarne czarniusieńkie. Niby dlaczego miałoby to wywołać falę protestów? I gdzie? W afryce?

Zresztą RE5 to tytuł multiplatformowy, ja czekam na wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz premier trzynastego już (...) Final Fantasy i trzeciej części God of War przyszłoroczne gry ''exclusive'' dla konsol nie są specjalnie interesujące... Czyżby następny rok był rajem dla PeCetowców? StarCraft II, Disciples III, Warhammer 40k: Dawn of War 2, Battleforge, Majesty 2, Empire: Total War, Dragon Age - tak, zdecydowanie jest na co czekać.

P.S. Celowo nie wymieniłem Diablo III - panowie, bądźmy realistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością oczekuje nadejścia God of War III oraz kolejnych, a raczej pierwszych na ps3, części Final Fantasy. Mam nadzieje, że te gry pozostaną exclusive''ami na ps3 :-)) Także czekamy czekamy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to,że podobno ma być więcej użytkowników X-klocka, a znamienita większość tytułów ukarze się tylko na PS3 a FF XIII to wyjątek potwierdzający regułę. Pozdrawia fanboy PS3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na FF i prototype. W pierwsze nie grałem ale słysząc różne opinie to ta gra jest co najmniej boska ;D
A co do prototype to wystarczy obejrzeć trailer :] I już wiadomo po co czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze konsolowi maja taka przewage nad PC-towcami ze moga grac w takie tytuły jak Tekken lub najnowszy God of War( gralem w 1 i 2 i to bylo cos )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i? PC-towcy też mają gry, których konsole nie ujrzały i nigdy nie ujrzą. Ok, ja nie zagram w Tekkena 6, oni nie zobaczą na swoich maszynkach Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Bionic Commando będzie hitem. Wierzę w to i jak najbardziej czekam na premierę. Tak samo wierzyłem w Mrror''s Edge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bambusek No i co? Mam PS3 i mam przyzwoitego kompa, jak wielu graczy. Nie musisz nam wylewać swoich żali.

Co do tematu, najbardziej czekam na KZ2 i Mafię.
Czemu nie wspomniano o konsolowym Wiedźminie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować