Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku – konsole

99 postów w tym temacie

Drogi autorze artykułu!
Na Boga, niby artykul o konsolach, a skrzynke Microsoftu zwiesz "X-Box" vel "X-Boks".
Nazwa konsoli, ktora masz na mysl, to Xbox. Bez zadnych niepotrzebnych kreseczek. Prosze, miej to na uwadze, bo takich pedantow jak ja wrecz razi po oczach.

A Microsoft sam sobie jest winien - nie odslaniaja wczesnie kart tak jak konkurencja, to i nie znajduja sie w takich zestawieniach... Choc Halo O.D.S.T winno sie pojawic w tej wyliczance.

Wybor Ghostbusters co najmniej kontrowersyjny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, więc tak, FF XIII ukaże się w 2009 ale tylko w Japonii. Versus XIII ukaże się najwcześniej w 2010, z powodu takiego, że wszyscy pracują nad zwykłą XIII.
Jeśli to tytuły tylko Sony, to zamiast słabego Prototype powinien być InFamous, gdzie Heavy Rain?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafiia 2 to IMO bedzie kicha, nie dadza rady po swietnej jedynce. No i gdzie Heavy Rain, najwazniejsza gra w 09?! Finale po angielsku to 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje PS3-owe pozycje obowiązkowe na rok 2009 (od 5 dni jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli PS3 i zdążyłem już przejść na tej platformie swoją pierwszą grę: Call of Duty: World at War):

- Prince of Persia
- Heavy Rain
- Mafia II (zastanawiam się wprawdzie ewentualnie nad wersją PC... ale nie, co ja się będę męczył z myszką i klawiaturą ;))

Rozważam:

- Mirror''s Edge
- Fallout 3
- Burnout: Paradise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje w tym zestawieniu Uncharted 2... Zapowiedziany był nawet wcześniej od God Of War 3 a gra będzie równie doskonała ;] Zwłaszcza, że jedynka po prostu miażdżyła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj... w porównaniu z tym co szykuje się w przyszłorocznych grach , to strasznie cieniutki wydaje się ten artykulik. Z gier w nim wymienionych czekam tylko na: Mafia II , God of War III , Killzone 2 i Prototype. Podczas gdy wszystkich konsolowych gier na które czekam jest cztery/pięć razy tyle...
No to kiedy należy spodziewać się kolejnej części artykułu ? ;) Bardzo by się przydała , bo w artykule nawet nie pojawiła się ani jedna gra na Wii , nie mówiąc już o konsolach przenośnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 19:43, cin95ek napisał:

Czemu nie znalazł się tu "The Witcher: Rise of the White Wolf"

W pierwszym akapicie artykułu przecież stoi jak wół:
"Na przykład nie będę pisał o konsolowym Wiedźminie. Świat na to może i czeka, ale Polska? Kto miał zagrać, zrobił to na PC."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:15, Lucas the Great napisał:

> Czemu nie znalazł się tu "The Witcher: Rise of the White Wolf"
W pierwszym akapicie artykułu przecież stoi jak wół:
"Na przykład nie będę pisał o konsolowym Wiedźminie. Świat na to może i czeka, ale Polska?
Kto miał zagrać, zrobił to na PC."


Szerzy się analfabetyzm funkcjonalny i nic na to nie poradzisz. No chyba że to po prostu nowy wymiar spamowania - to też by duzo tłumaczyło.

Kto miał zagrać, ten zagrał. Kto ma zagrać, ten poczeka na Witchera 2 albo Witcher Platynowa Kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:15, Lucas the Great napisał:

> Czemu nie znalazł się tu "The Witcher: Rise of the White Wolf"
W pierwszym akapicie artykułu przecież stoi jak wół:
"Na przykład nie będę pisał o konsolowym Wiedźminie. Świat na to może i czeka, ale Polska?
Kto miał zagrać, zrobił to na PC."


Ale czy jest pewnosc, ze bedzie to TA SAMA historia ? W "zapowiedzi" nie widzialem akcji wyciagnietych z wersji PC, zas jakies inne lokacje. Wiec nawet jezeli zagral na PC... zrobi to na konsoli.

Badz co badz najbardziej brakuje mi tutaj Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na:
-FF Versus
-inFaumus
-HEAVY RAIN! - dlaczego go tu nie ma!
-Killzone 2
-Yakuza 3
-GT5 - marzenia
-Tekken6
-Uncharted 2 - gdzie jest?
-God of War 3
itd
Widzę że niektórzy już sie oburzają co do Mafii i gier na xboxa wyluzujcie :) ten rok należy do PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac jakim fanboyem konsol jest autor :/ Żeby tak Mafię w wersji pecetowej zjechać.. pff.. Jedynka była wyłącznie na PC i tak powinno zostać. Konsole do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować