Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lepszej machinimy dzisiaj nie obejrzycie

100 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 11:30, maggit napisał:

By była dużo lepsza gdyby autor wykazał się odrobiną gustu i dobrał lepszą muzkę. >:)
Bleh.... po prostu wszystko zepsuła.

IMHO, trochę przesadzacie. Nie wiem skąd macie info, że to japońska piosenka - wokalistka śpiewa przecież po angielsku. Tytuł samego utworu "hide & seek", więc akurat tutaj bardzo pasuje. No ale gusta nie powinny być przedmiotem dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj link do strony z warcraftmovies - http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=97157
Autor zamieścił tam info odnośnie filmiku, a potem dodał update związany z komentarzami, np.

"The WoW model viewer has an option to export models and 3D Studio Max is the 3D app I used to create BLIND."

czy

"I choose a bloodelf because I didn''t want to deal with the animation style of one of the other Horde races. The blood elves where the most human-like race plus I think the blood elf female the most attractive player model."

Co do moich 3 groszy to nie pasowała mi muzyka i blood elf ;P Reszta była wspaniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktokolwiek mógł tak skakać nigdy nikt nie wymyśliłby schodów. Muzyka sprawiała, że cały czas miałem ochotę wyłączyć filmik. Jednak podziw budzi samo wykonanie filmiku. Machinima to już prawie forma sztuki. Dla mnie i tak nr. 1 to saga Azerothian Super Villains.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:29, Kejter93 napisał:

Świetne, niesamowite :D Szkoda, że w roli rogala nie wystąpił undead. Czekam na więcej!
Najlepiej film wojenny z bg :x

Mógł dać Taurena Rogue. Oni są tak dobrzy, że nikt ich jeszcze nie widział. Nawet wybór tej klasy dla Taurena jest na stealth i zawsze za kursorem.
A tak na serio, to pewnie dlatego, że opuszczeni, to najlepsi zabójcy na Azeroth (nie licząc legendarnych taurenów rogue) i nie było by walk, bo nie potrzebowałby zabijać tylu ludzi.

Filmik technicznie najlepszy, ze wszystkich, które oglądałem. Ale reszta nie jest tak fajna. Wciąż wole oglądać "Azerothian Super Villians", "Dude, where is my mount", i klipy Nyhma (ostatnio fajny świąteczny wierszyk dał).
No i Lady Katriana Prestor pokazała na co ją stać i ogólnie została nieźle zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie Namie Amuro i jej Hide and Seek to japoński pop a pół piosenki ma lirykę w jej języku?
Muzyka popsuła totalnie cały efekt - przynajmniej wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię WoWa, nie gram w WoWa, nie chcę grać w WoWa i nie uważam go wcale za tak wybitną produkcję. Mimo tego muszę jednak przyznać, że ta machinima była niesamowita. Oby więcej tego typu produkcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 11:52, Azuredragon napisał:

Nie lubię WoWa, nie gram w WoWa, nie chcę grać w WoWa i nie uważam go wcale za tak
wybitną produkcję
. Mimo tego muszę jednak przyznać, że ta machinima była niesamowita.
Oby więcej tego typu produkcji. ;)


Dokładnie ten sam tok myślenia.

Więcej, więcej, więcej, a co do muzyki - po prostu nie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze muzyka wielu osobom nie pasuje ( mi akurat sie spodobalo) no ale o gustach sie nie gustuje. Ogolem widac ze autor specjalnie chcial oddac Japonski klimat : duze miecze,akrobatyka,mag ktory jest nie do zniszczenia i jednym machnieciem reki moze kazdego pokonac i oczywiscie zwykli zolnierze ktorzy zawsze sa miesem armatnim, typowe Japonskie podejscie wiec wzgledem tego jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik lepiej oglądało mi się po wyciszeniu oryginalnej piosenki i odtworzeni utworu Sarah Vaughan – Whatever Lola Wants po remixie Gotan Project. IMO świetnie pasują tutaj zabarwione tango jazzowe klimaty.

Do przesłuchania np. tu: http://pl.youtube.com/watch?v=wme3UmyvaiA ;)


A filmik sam w sobie całkiem niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Muzyka może i tytułem pasuje, ale całą resztą odpada. Filmik jest świetny, tylko muzyka popsuła efekt końcowy. Mimo wszystko - gratulacje dla amatora.

Przydałoby się troche takich filmików tyle, że o Wiedźminie choćby :P...(to takie ciche życzenie)

Czekam teraz na coś dynamiczniejszego z mroczną muzyka rockową :D... albo metalową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą muzyką to już zależy od człowieka. Mi akurat się bardzo podoba, ale nie wypowiem się co do tego, czy psuje efekt, czy nie. De gustibus non est disputandum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są spekulacje odnośnie muzyki, ale wg. do stylu walki rogue''a to bardzo pasuje. Szkoda że to filmik prawdopodobnie z pre-tbc ale i tak jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny, mi się podobał, muzyka mogła by być dużo lepsza, ale ogólne wrażenie pozytywne. Szkoda że takich dobrych filmików amatorskich jest bardzo mało (w porównaniu do tych nieciekawych oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować