Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok PS3 przesunięty o... rok?

100 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 11:15, piorko90 napisał:

Taaa PS3 padnie yhy już to widzę. To jest po prostu nierealne, ta konsola ma nadmiar
mocy który nie jest po prostu jeszcze wykorzystywany ale zobaczycie, że w końcu dojdzie
do takiego momentu ze Xklocek się zestarzeje i będzie potrzebna nowa wersja X. A w tedy
to PS się zaśmieje bo jego ceny spadną a konsola Xsowska będzie kosztować tyle co kiedyś
PS3 :)) a mocne gry zaczną wychodzić najpierw na PS3 a nie na Xboxa bo będzie dłużej
na rynku niż nowy Xbox :))

PS2 kosztowało kiedyś ponad 2 tysiące! teraz idzie po 400 z hakiem. więc skoro teraz ceny spadły do 1300 to niedługo można spodziewać sie popularności PS3 i w końcu jej potęga zostenie wykorzystana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zagraj na kompie w gearsy 2, w chociażdy serie god of war albo pgr, forze, crackdowna, havy rain, motostorm, resistience. Wymieniać dalej? A do tego jeszcze dochodzą komputerowe obsuwy, np.mirrors edge. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 12:14, Klimos napisał:

> /.../ nie sądzę abym kiedykolwiek kupił PS3 nawet gdyby staniało, bo nadchodzi już
X720 i to na niego czekam.

A może myślisz, że inżynierowie i cały dział R&D Sony siedzi bezczynnie czekając aż PS3
się zestarzeje i dopiero wtedy zabiorą się do roboty nad następczynią? Zapewniam Cię,
że wstępne projekty a może i nawet prototypowe wersje PS4 już istnieją w najbardziej
strzeżonych laboratoriach japońskiego giganta. Podobnie z resztą jak kolejne wersje konsol
on Microsoftu i Nintendo. Produkcja takiego sprzętu to nie kilka miesięcy, a przynajmniej
kilka lat.



i sam sobie odpowiedziałeś Klimos właśnie w tym sęk, sony wogóle nie umie analizować rynku, jeśli wypuszczą w tym samym momencie PS4 co X720 to napewno nie kupie ich konsoli, bo znaczy, że są debilami, niedość, że nie mają tak dużej biblioteki gier na PS3 jak X360, to jeszcze chcą wypuszczać nową konsole, która przecież wiadomo ze nie będzie miała kompatybilności wstecznej. PS3 jeszcze starczy na długie lata, bo jest lepsze technologicznie i spokojnie wydoli jeszcze 4 lata a może nawet 5, ale oni chcą już w 2010 czy 11 wypuścić kolejną, jeszcze się nie zahłysneliśmy PS3 a juz idzie kolejna. żenada!!!!!!!!,Kolejna rzecz to X720 ma być podobno też tani, więc znowu konkurencja cenowa, przypuszczam, że pewnie będzie kosztował nawet mniej niż PS3 w tej chwili, więc będziemy mieli konsole z kompatybilnością wsteczną i jeszcze za niską cenę a myślisz ze PS4 będzie tanie, stawiam milion na to, że cena pewnie będzie w granicach 1.5 tysiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wam takich kitów nawciskał ale ps 3 na rynku nie będzie 10 lat. Oczywiście można konsolę kupić i grać na niej z przerwami np lat 10. Ale chyba nikt nie jest tak tępy żeby myśleć że ps 3 będzie mogło konkurować z xboxem który wejdzie np. w 2012 roku. Po prostu ps 3 nie daje sobie rady nawet teraz. I to nie tylko przez cene. Jeśli tak dalej pójdzie to xbox 720 zdetronizuje całkowicie ps 4. A ps 3 to już teraz przegrywa. Jeśli ktoś myśli że ps 3 np za 5 lat będzie najlepszą konsolą to po prostu się myli. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie można powiedzieć o konsoli która wejdzie za jakieś 4 lata że już nadchodzi. I chyba nie powinno się na taką konsolę już czekać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś argumenty, nie zapominaj, że wiele "heców" było i będzie na rynku. Chyba, że kolega ma szklaną kulę, w której widzi przyszłość. To powiedz sześć numerków w totolotka co? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że Wii, nadal będzie się świetnie i nadal najlepiej sprzedawać. Może PS3 się trochę podniesie ale nadal wątpię aby wyprzedziło xboxa 360. PS3 będzie się dobrze sprzedawać jak filmy i inne rzeczy będą w sprzedaży w większych ilościach. A na razie filmy mieszczą się na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeden z nowszych modeli PC bardzo dobry procek karta graficzna itd. ale mam np. FIFĘ 09 na X''a i jest 100 razy lepsza niz na PC więc nie gadac ze "Tez mi frajda grac w gry ktore rownie dobrze mozna pograc na PC"
na PC te gry są słabsze trzeba mieć dobry sprzęt i kupować co chwile procki karty itd. zeby gra działała dobrze a w Xbox''ie nie musisz sie tym martwić a fanboye PS3 ten problem z RRoD juz zostal rozwiazany wiec po co gadac ze x jest gorszy bo ma RRoD jak juz nie ma takiego problemu? a ja mialem mojego X''a z 2006r. i nigdy nie musialem oddawac jej do naprawy (sprzedalem ja bo wyszly wer. z HDMI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne to... Kolejne głupie i chore walki fanboyów które g*** dają no może za chorą satysfakcją. A do ekipy gram.pl mam propozycję niech nie piszą żadnych newsów o konsolach to nie będzie żadnych tych chorych walk.

Co do newsa, PS3 moim zdaniem konsola radzi sobie coraz lepiej, tytuły multiplatformowe wyglądają tak samo jak na innych platformach. Brakuje tylko wielkich tytułów, ale za niedługo to się może zmienić za sprawą Killzone 2 oraz God of War 3. Mogło być lepiej gdyby cena konsoli była trochę niższa oraz, żeby Sony zaczęło ja jakoś porządnie reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 12:48, Bratek196 napisał:

Żałosne to... Kolejne głupie i chore walki fanboyów które g*** dają no może za chorą
satysfakcją. A do ekipy gram.pl mam propozycję niech nie piszą żadnych newsów o konsolach
to nie będzie żadnych tych chorych walk.



Też żeś wymyślił...
Z jednej strony piszesz o tym, że Ci się kłótnie fanboyów konsol nie pdobają, a z drugiej nawołujesz do ekipy gram.pl, żeby nie pisali newsów o konsolach, bo [w podtekście] PC rządzi, jest najlepsze i w ogóle wszyscy inni niech najlepiej się schowają. To może w ogóle niech zamkną cały portal i będzie święty spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 12:59, Klimos napisał:

Też żeś wymyślił...
Z jednej strony piszesz o tym, że Ci się kłótnie fanboyów konsol nie pdobają, a z drugiej
nawołujesz do ekipy gram.pl, żeby nie pisali newsów o konsolach, bo [w podtekście] PC
rządzi, jest najlepsze i w ogóle wszyscy inni niech najlepiej się schowają. To może w
ogóle niech zamkną cały portal i będzie święty spokój?


Gdy jest news o PC, ale takie normalne nie typu "PC umiera koniec świata", to tam nie dochodzi do kłótni. PS i nie jestem faboyem PC bo gram na konsoli :P... Playstation 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 13:07, Bratek196 napisał:

Gdy jest news o PC, ale takie normalne nie typu "PC umiera koniec świata", to tam nie
dochodzi do kłótni. PS i nie jestem faboyem PC bo gram na konsoli :P... Playstation 2.

Pamiętam wojenki fanbojów Nvidi i ATI oraz Intela i AMD. Zawsze coś się znajdzie. Ogólnie jednak to nie wiem czemu tyle szumu wśród graczy o tą wojnę, której zwycięzca zajmie drugą pozycję na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 13:23, hallas napisał:

Pamiętam wojenki fanbojów Nvidi i ATI oraz Intela i AMD. Zawsze coś się znajdzie. Ogólnie
jednak to nie wiem czemu tyle szumu wśród graczy o tą wojnę, której zwycięzca zajmie
drugą pozycję na rynku...


Ci co mają karty/procki/konsole tego przodującego producenta pokazują, że kupują tylko najlepsze produkty, Ci co zdecydowali się na produkty tego drugiego zazdroszczą im wytykają rożne błędy i tym podobnym, i tak w kółko. Tak więc wojny fanboyów powstają w wyniku zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować