Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony tak bardzo chce być poprawne politycznie, że aż szkodzi to gejom

88 postów w tym temacie

Jakbym miał PS3, to bym założył "klub specjalnie przeznaczony dla osób zarówno heteroseksualnych jak i wspierających ich homoseksualnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to "Hello" to rzeczewiście przesada
ale czy geje potrzebują specjalnych klubów? idiotyzm, afiszują się z tym jakby to było coś, o czym każdy musi wiedziec, i wywołują swoimi paradami i protestami same skandale...
zauważcie, że zakładając taki klub oni sami odcinaja się od społeczeństwa, ale złego słowa o nich nie można powiedziec- przecież jak powiem, że to dziwne, że skoro są normalnymi ludźmi o takich samych prawach jak wszyscy inni to w takich "klubach" odcinaja się od reszty, to zaczną się oburzać, ze to dyskryminacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absurd... cenzurowanie takich słów jak Chrystus, czy Żyd. O gejach już nie mówię, choć akurat nie uważam, aby tworzenie organizacji homoseksualnych w Home było dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni odblokować słowo "hello" i słowo "gej". Gej nie jest słowem obraźliwym. Zamiast ten program od cenzury chronić tylko denerwuje ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto gwiazdkowane są tak tak obraźliwe wyrazy jak "Jew" czy "Christ"...

1. powtorzenie, 2x tak ;)

2. co jest do cholery obrazliwego w slowie Żyd ? Cokolwiek powiesz o zydach jestes antysemita... pieknie sony, panowie w jarmulkach widocznie zasiadaja w zarzadzie.

3. Christa to i ja bym zakazal ;)

a z tym hello to normalnie padłem :D Ciekawe czy angielskie hail tez jest ocenzurowane za szerzenie trescie antysemickich... komedia... pejsiasta komedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej byłoby w becie wyłączyć cenzurę i odnotować jakich wulgaryzmów używają użytkownicy i takie właśnie zablokować, a nie blokować co 7 hasło ze słownika i liczyć ile gwiazdeczek się już pojawiło. A co do gejów to faktycznie Po co im taki klub !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle cokolwiek cenzurować, ewentualnie poza przekleństwami? (Choć i do cenzury przekleństw podchodzę sceptycznie, jeżeli ktoś zechce przeklnąć to po prostu napisze "fu.ck", czy "fuk", zamiast "fuck". Zmieni to coś? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy tu przykład powiedzenia: "Co za dużo, to nie zdrowo". Ja rozumiem, że poprawność polityczna jest potrzebna, ale to, co tutaj widzimy to jest ciężka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 14:17, przxmek napisał:

Może lepiej byłoby w becie wyłączyć cenzurę i odnotować jakich wulgaryzmów używają użytkownicy
i takie właśnie zablokować, a nie blokować co 7 hasło ze słownika.

Pomysł niegłupi, ale można to zrealizować bez wyłączania cenzury, jeno za pomocą zastosowania logów. I tu pojawia się przy okazji problem prywatności - podsłuchiwanie rozmów użytkowników.

Dnia 29.12.2008 o 14:17, przxmek napisał:

A co do gejów do faktycznie
Po co i taki klub !?

Cóż, jestem za wolnością słowa, a i homofobem nie jestem, więc mi to absolutnie nie przeszkadza. Z obserwacji moich homoseksualnych znajomych wiem, że wielu homoseksualistów (choć nie wszyscy) kiepsko czuje się w towarzystwie gdy zaczynają się rozmowy na temat "rzyci Maryni". Niech se więc mają pokój, gdzie na luzie mogą pogadać o sprawach uczuciowych czy nawet seksie. Ciekawe tylko, co Sony na temat tego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale oddać Sony trzeba to, że powstało przy tym nieco szumu..... moja nauczycielka do nas zawsze mówi " to nie ja za szybko dyktuje, ale wy za wolno piszecie" i " to nie ja robię za trudne sprawdziany, ale wy się nie uczycie"- czemu w takim razie nie zrobić w języku angielskim zmian, aby takie Hell oznaczało niebo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 14:54, kordzik napisał:

No, ale oddać Sony trzeba to, że powstało przy tym nieco szumu.....


Różne są szumy, dobre i złe. Np. taki szum przy premierze każdej kolejnej części GTA: że brutalne, że dzieci uczą się mordować i gwałcić... ale powiedzmy sobie szczerze - każda część GTA to perełka, a do Home można mieć sporo zastrzeżeń. W sumie to tylko Second Life na PS3 z "deszbordowymi" funkcjami i szlus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczepic się można tego Hello. Ale reszta jest ok, bo niby po co mają wszędzie się geje panoszyc i reklamowac? Nic nie mam do takowych jeśli się za dużo nie wychyla i nie mam z takim do czynienia. Ale ja zaczynają takie akcje, to mnie krew zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować