Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony tak bardzo chce być poprawne politycznie, że aż szkodzi to gejom

88 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 14:15, EmperorKaligula napisał:

3. Christa to i ja bym zakazal ;)


bo ? ;-)

Cenzury, ceznuzry i cenzury. Sony, co sie tak trudzicie, gracz - gej, pedofil i tak dalej jak będzie chciał tak sie tam dostanie i założy konto. Szkodzicie innym ,,uczciwym" graczom ...

To nie Home, to Prison :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:34, MadeinHell napisał:

Heh :P Home to moim zdaniem największy błąd Sony od DŁUGIEEEEEEEGO czasu.


A powiesz mi, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:39, mefiperes napisał:

> Heh :P Home to moim zdaniem największy błąd Sony od DŁUGIEEEEEEEGO czasu.

A powiesz mi, dlaczego?


1. Bo jest niedokończony.
2. Istnieje praktycznie tylko po to by ściągać kasę z mikrotranzakcji.
3. (może to trochę głupi argument) Wszyscy moi znajomi posiadający PS3 twierdzą, że Home to porażka która tylko niepotrzebnie zajmuje dysk. (a jest to bagatela 8 osób żeby w takiej grupie nie zdarzył się ktoś kto chociaż powie "może być")
Chociaż nie ukrywam że do końca wiem na czym właściwie polega jego działanie poza mikrotranzakcjami, służy też jako dashboard? (bo tego mi nikt cholercia nie wytłumaczył)

Ps. Lepiej nie zakładaj grupy PO, jak to też ocenzurują to będzie kolejny skandal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Dobrze, że nawet takie słowa są cenzurowane, nie mam nic do homoseksualistów, a niech sobie żyją, ale jak mają w to grać nieletni (zresztą sam jestem nieletni) to cenzura nawet takich słów jest jak najbardziej zrozumiała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w gwoli ścisłości, Jesus Christ jest przekleństwem w Anglii. Kiedyś wziąłem do ręki słownik wulgaryzmów i widniało tam z trzema gwiazdkami, gdzie "Fuck" na ten przykład miało tylko dwie. Te gwiazdki to taki ranking jakby co. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do tych słów. Same słowa nie są złe, ale sens lub zdania z tymi wyrazami czynią je "złymi". Każdy powinien sam wiedzieć co dla niego jest dobre. A jak co, można zaimplementować do każdej konsoli pakiet filtrów rodzicielskich. Jak chcesz włączasz- i nie ma "przekleństw". A jak nie chcesz zostawiasz w spokoju nic nie przestawiając. I widzisz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie robią sztuczne problemy. Wystarczyłoby aby podczas zakładania klubu powinna być możliwośc zaznaczenia "tylko dla dorosłych", a po weryfikacji przez devsów dopiero udostępniane w świat. Jeśli okazałoby się, że ktoś kantuje, bana i po robocie. Wchodzący użytkownicy natomiast widzieliby planszę, że trzeba miec 18 lub więcej lat aby wejść, inaczej na własną odpowiedzialność. Albo aby kluby dla dorosłych miały płatne wejście, tzn. kasa dla developeerów.
Poza tym wszystkim jest inny problem, mianowicie internet jest multispołecznością dostępną dla każdego, więc ograniczanie swobody jest łamaniem praw jednostki i zaprzecza wolności internetu. Nie powinno być podziału na takich czy innych, nie powinno być możliwości robienia konkretnych klubów dla konkretnych osób. Albo wszystko za zamkniętymi drzwiami, bez afiszowania się, albo wszystko otwarte dla każdego, a swoje dziwactwa i choroby pozostawia się w domu poza konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:45, MadeinHell napisał:

> A powiesz mi, dlaczego?

1. Bo jest niedokończony.
2. Istnieje praktycznie tylko po to by ściągać kasę z mikrotranzakcji.
3. (może to trochę głupi argument) Wszyscy moi znajomi posiadający PS3 twierdzą, że Home
to porażka która tylko niepotrzebnie zajmuje dysk. (a jest to bagatela 8 osób żeby w
takiej grupie nie zdarzył się ktoś kto chociaż powie "może być")
Chociaż nie ukrywam że do końca wiem na czym właściwie polega jego działanie poza mikrotranzakcjami,
służy też jako dashboard? (bo tego mi nikt cholercia nie wytłumaczył)


No i bardzo dobrze! Przecież świat musi się jakoś kręcić. Dobrze, że homoseksualistów jest coraz więcej, może stworzą jakąś partie polityczną i w kulturalny sposób zaczną się bronić przed światem, rezygnując z "Parady Równości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dyskriminacja na całego. Równie dobrze mogli zacenzurować słowo "hetero", "bi", "asex" czy nawet "les", na to samo dokładnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować