Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doborowe jednostki. Specjalna edycja Empire: Total War dla kolekcjonerów!

26 postów w tym temacie

Słabiutka ta edycja kolekcjonerska :/ Żeby chociaż pudło nie było tak banalne, jednak skórka z Medievala 2 to był świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, jakiego roku dotyczy ta mapa polityczna. Określenie "XVIII-XIX wiek" to jakiś żart - to czas wielokrotnych zmian granic. Weźmy chociażby czas rozbiorów Polski czy wojen napoleońskich...

A edycja faktycznie niezbyt "wypasiona", ale to chyba nie jest wina CDP. Wszystko musi mieć błogosławieństwo Segi. BTW - szkoda, że nie pokuszono się o dodanie specjalnej jednostki każdej nacji, a nie tylko wybranych. W Civilization to świetnie zdało egzamin. Polska mogłaby mieć ułanów albo kosynierów. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire Total War to jedyna część, której nie mam zamiaru kupić. Zdecydowanie wolałem łuczników i ciężką piechotę z tarczami od tych matołów z pistoletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżbym zaczynał coraz mniej żałować, że nie kupię E:TW? coś słabo się zapowiada....
ale i ceny większej się spodziewałem- 160 zł to nie aż tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 13:21, Vojtas napisał:

A ja jestem ciekaw, jakiego roku dotyczy ta mapa polityczna. Określenie "XVIII-XIX wiek"
to jakiś żart - to czas wielokrotnych zmian granic. Weźmy chociażby czas rozbiorów Polski
czy wojen napoleońskich...


Pewnie problem ten zostanie rozwiązany w sposób podobny do tego z Medievala II - na mapce nie będzie zaznaczonych granic tylko same miasta :).

Faktycznie przy kolekcjonerce Medievala II, Empire wypada blado. Poczekam sobie jakiś rok i zakupie ją w cenie ~100 zł, podobnie jak to zrobiłem z M II :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Doborowe jednostki nie są Edycją Kolekcjonerską, do której CDP, jak mniemam, przyzwyczaiło swoich użytkoników. Cena tego specjalnego wydania zresztą tego nie sugeruje - to jedynie 30 pln więcej niż sugerowana cena detaliczna edycji podstawowej, a nie jak w przypadku większości EK 179, 199, czy ponad 200 złotych. Największą wartością tego wydania jest bez wątpienia dodatek w postaci ekskluzywnych jednostek - dla największych miłośników Total War z pewnością nie lada gratka. Porównajcie zresztą pozostałe elementy wydania z wydaniem "Special Forces" firmy SEGA na zachodzie; wydanie specjalne CD Projektu wygląda przy tym wcale nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie zapytanie - może ktoś z Cdprojekt na nie odpowie. Chodzi właśnie o te doborowe jednostki. Będą one dostępne w grze single czy czy też w single i multii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to też w multi. ALE CZY SĄ ONE NA GRAM PL!!??? BO CHCĘ JE ZAMÓWIĆ ALE
ICH NIE MA!! JAK CO TO PROSZĘ O LINKA!!


I po co ten krzyk..?? TAk jak zawsze gdy tylko będzie możliwość zamówienia tej edycji, która jak trzeba zaznaczyć nie jest EK tylko edycją specjalną, pojawi się odpowiedni info w formie głównej wiadomości - tak jak zresztą zwykle, szukać się nie chce..? czy nie umie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to wydanie wygląda przyzwoicie, nawet bardzo ładnie. Niestety, nie mój gatunek gier ;).

CDP naprawdę rozpieszcza graczy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować