Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Z tego co widzę a raczej przeczytałem to większośc z nas chodzi spać po północy. Ale takie czsy nastały. Może trochę historii. Jak mieszkałem jeszcze na wsi to chodziłem spać zaraz po Dobranocce.. a teraz?? Casami zdarza mi się tórz po północy a czasami o... 5 :) raz sie tak zasiedziałe przed gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 12:02, rolek85 napisał:

Casami zdarza mi się tórz po północy a czasami o... 5 :) raz sie tak
zasiedziałem przed gg:)



i powiesz mi jeszcze ze o 5 miales pełną listę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 02:31, Widek napisał:

i powiesz mi jeszcze ze o 5 miales pełną listę?:)

Towarzyszu Delegacie swego czasu to przesiadywałem na czacie poświęconym Wampirowi: Maskaradzie, to dopiero był wykręcony czat. Tam normalnie ludzie zaczynali się pojawiać w okolicach 11:00-12:00, a spać kładli się koło 5:00-6:00 i tak dzień w dzień przez całe wakacje, a czasami nawet w trakcie roku szkolnego :-P. Dlatego mnie aż tak bardzo by nie zdziwiło, gdyby się okazało że rolek miał pełną liste :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chodzimy spac? wlasnie teraz :) jak sie moja piekna zbudzi i zobaczy ze sie zasiedziałem to powie ze rano oberwe :) a jak ja znam to dotrzyma słowa :D ale i tak nie jest zle, czasami jak sie przy CIV zasiedzialem to dopiero wschód słońca przypominał ze juz chyba nie warto sie kłaść :) no, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ferie mnie wykańczają. Od dwóch tygodni chodzę spać po 2 (najwcześniej). Od poniedziałku szkoła, więc mam nadzieje, że się trochę uspokoje.
Normalnie chodzę spać koło 23.00, Chociaż jeszcze w tamtym roku średnia oscylowała między 00.00, a 01.00. A to wszystko dzięki temu, że moja szkoła stoi ok. 200m od mojego domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 11:47, Widek napisał:

No ludzi dawac dawac i niedlugo pobijemy rekord sredniego dodania posta o godzina 2 - 4 :D

Już go raczej pobiliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z siedzeniem przy kompie do poźna to trzeba uważac:) Bo jakis dzieciak kiedys zmarł przez takie cos:/ wycienczony organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2006 o 02:31, Widek napisał:

i powiesz mi jeszcze ze o 5 miales pełną listę?:)

Nie no pełnej list nie miałem alew była jedna fajna koleżanka z którą bardzo bardzo ..... fajnie mi sie rozmawiało wiec tak długo siedziałem, ale to nie jednorazowy przypadek, kilka razy mi sie tak zarzyło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:34 Walentynki Wtorek:) Powoli sukcesywnie zaczynam chodzic spac wczesniej:) Normalnie o 3 teraz o 1:30:) Robie postepy, a jeszcze godzine temu chcialo mi sie strasznie spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 03:54, WoWmen napisał:

Widać że weekend :P ehh znowu :D


a ty znowu sie trzymasz skubancu:) masz tą wytrzymałosc:) Ja o 1 poszedłem spac! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja mam cos ostatnio problemy z zasypianiem ;\ Wczoraj poszedlem spac o 4 a jak szkola jest to chodze spac kolo 2 ;\ Poprostu nie chce mi sie spac - mam przestawiony zegar biologiczny przez ten kompjuter. Ale nei ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 11:41, Widek napisał:

> Widać że weekend :P ehh znowu :D

a ty znowu sie trzymasz skubancu:) masz tą wytrzymałosc:) Ja o 1 poszedłem spac! xD

Hehe dzisiaj znowu będzie to samo ;) Tylko coraz większe problemy ze wstawaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować