Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Ja to średnio o 24.00 ale czasme się zdaży do 1.00 oczywiście to poniedziałek-piątek bo w weekendy to dłużej czasem to zależy od tego co na następny dzień zaplanowane :D (trzbea wziąść pod uwage ze caly tyydzien mam na 7.10 WOW masakra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech dzis lekcje skonczylem o 16.30 o ludzie jaka mialem ochote sobie pospac normalnie po 9 lekcjach:) Ale niestety glupia biologia, tak w ogole to uwielbiam zdrzemnac sie w przedziale 17 - 19 czy ja jeswtem chory?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...niestety w dobie demokracji musze sie dzielic moim cennym czasem z brachloem i siorka;)))....a kiedy przypada na mnie czas siedzenia w nocy przed kompem....( na zmiane np ja, siocha, braszka o 23.00 czas na nocne siedzienie i tak w kolko) dzis ja od 23.00.....powiedzmy do 2.00..+ - ....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja chodze spać w kratkę - na przykład w poniedziałek na kompie do 3 w nocy a na następny dzień grzecznie spać o 23 aby odespać całą wcześniejszą noc i tak w kółko. Kiedyś często zdarzały mi się nocki jednak to nie jest zbyt dobre rozwiązanie... problemy z utrzymaniem równowagi na lekcjach gdy zanudzają nauczyciele^^

Pozdrawiam wszystkich nocnych Marków^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe dzis od 13 do 16 ładnie pojechałem normalnie, rodziców nie ma i mozna bylo sie zdrzemnąc po ciezkim dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 22:25, skyler napisał:

Po wczorajszym maratonie to dziś zaraz lulu:))


hehe znam takich jak wy :D W WoWa albo w GW o 7 spac rano a potem na drugi dzien wypoczywanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja to mam na bieząco spanie i niespanie.
Czasem nieśpie dwie noce pod rząd jak jest praca do zrobienia np. ostatnio WWW na zamówienie.
Albo gdy przygotowuję się do egzaminu albo czegoś w tym stylu.
Zresztą nocą mi się najlepiej uczy. Nikt mi odwłoka nietruje........
I o to chodzi...

Tylko na wykładach tych dłuższych niż godzina zasypiam pod koniec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po godzinie napisania tego postu kłade sie baaaardzo późno spać, a to dlatego, że do szkoły mam na popołudniu i rano śpie do 9:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie kładę po dłuższej partyjce Diablo2 na BN. Tylko mam zamiar poczytać chwilę ''Smokobójcę'' śp. Packa przed snem. Dlaczego mam złe przeczucia? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spać to można iść np. o 2:00 tak jak ja mam zamiar zrobić, swoją drogą ten temat mi się kojarzy z "Nocnikami" ci którzy siedzieli troche na Wielkiej Rzeczpospolitej wiedzą o co chodzi, a ci którzy nie siedzieli niech teraz żałują :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować