Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Tak jak pisałem dwa dni temu chodze spać w kratke - tak jak i teraz :) Naprawdę polecam sposób dla wszystkich jest bardzo przdyatny bo któż znas uwielbia marnować czas na spanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 04:10, s2nto napisał:

Tak jak pisałem dwa dni temu chodze spać w kratke - tak jak i teraz :) Naprawdę polecam sposób
dla wszystkich jest bardzo przdyatny bo któż znas uwielbia marnować czas na spanie? :)


Ja uwielbiam. Czasamia potrafie spac po 14 godzin na dobe :P Wiesz jak wstaniesz to jestes tak wyspany, ze masz ochote dlaej spać :P Dziwne :P

A kiedy chodze spać? Wtedy kiedy jestem zmeczony i chce mi sie spac. Czasamia to jest 22 a czasamia 4 nad ranem. Ale taka przeciętna to okolo 24 - 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:56, szary paladyn napisał:

> 14h na dobre?:) człowieku marnujesz 50% zycia :D
Powiedz to kotom .... Lub mojemu dziadkowi ;-P


dziadek i koty się nie liczą:) Praktycznie jedynym zajeciem tych osobnikow jest spanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:57, Widek napisał:

> > 14h na dobre?:) człowieku marnujesz 50% zycia :D
> Powiedz to kotom .... Lub mojemu dziadkowi ;-P

dziadek i koty się nie liczą:) Praktycznie jedynym zajeciem tych osobnikow jest spanie:P

Ha ! A jedzenie ... nie na temat , ale mój dziadunio może spać ijeść w jednej chwili ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzadko mi się zdarza iśc spac przed pierwszą, nawet kiedy mam zajęcia na uczelni z samego rana, czasami na nie nie docieram mimo szczerych chęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2006 o 08:05, -Elk- napisał:

Ja uwielbiam. Czasamia potrafie spac po 14 godzin na dobe :P Wiesz jak wstaniesz to jestes
tak wyspany, ze masz ochote dlaej spać :P Dziwne :P


Kim ty jesteś człowiek.... jesteś człowiekiem?:D Ja nie potrafie spać po 10 godzin - max ile mi się uda to 7 godzin... : c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2006 o 13:08, s2nto napisał:


Kim ty jesteś człowiek.... jesteś człowiekiem?:D Ja nie potrafie spać po 10 godzin - max ile
mi się uda to 7 godzin... : c


No tak wychoidz. Ja was nie rozumiem w suemi troche. Spanie to piekna rzecz. Nie martwisz sie niczym, masz wszytko głeboko w... wiecie gdzie. Masz spokój, bo jak spisz to nikt nie karze ci wyniesc smieci, psoprzatac, isc sie uczyc etc. PIekna rzecz spanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 14:13, -Elk- napisał:

No tak wychoidz. Ja was nie rozumiem w suemi troche. Spanie to piekna rzecz. Nie martwisz sie
niczym, masz wszytko głeboko w... wiecie gdzie. Masz spokój, bo jak spisz to nikt nie karze
ci wyniesc smieci, psoprzatac, isc sie uczyc etc. PIekna rzecz spanie :P


Ta zgadzam się.
Mi się kiedyś dobra przestawiła wiecie ? :D
Z jakiś rok temu zacząłem coraz później chodzić spać, aż w końcu chodziłem o 3.20 i wstawałem o 12. Strasznie to głupie i męczące było, ale teraz już normalnie mam, chodzę po 12 i wstaje o 9, czuję się wyspany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2006 o 14:13, -Elk- napisał:

No tak wychoidz. Ja was nie rozumiem w suemi troche. Spanie to piekna rzecz. Nie martwisz sie
niczym, masz wszytko głeboko w... wiecie gdzie. Masz spokój, bo jak spisz to nikt nie karze
ci wyniesc smieci, psoprzatac, isc sie uczyc etc. PIekna rzecz spanie :P


A jak się przyśnią porządki domowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff.. sie dziś zasiedziałem na forum. To wina ciekawych dyskusji. Ide spać, bo padam na twarz i obudze się jutro na klawiaturze z odciskiem ENTER na czole. ;-)
Dobranoc wszystkim! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja zazwyczaj chodzę spać około 23-24 (wstaję o 6.45). Chociaż różnie to z tym bywa. Czasami zarywam nockę nad jakąś miodną grą, książką, ewentualnie... nad lekcjami. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mojego organizmu mamy teraz za ,dziesięć dziesiątą, więc spać mi się nie chce. Ale jutro trzeba wstawać o biologicznej godzinie szóstej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować