• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lempik1

Gothic 3: Zmierzch Bogów - Pod Koniec Wczytywania Nie Odpowiada!!!

Pytanie

Proszę was o pomoc, bo mam taki problem że gdy wybieram nową grę, to na końcu wczytywania gra nie chce się dalej odpalić. Co powinienem zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.12.2008 o 18:00, Łempik napisał:

Po prostu wszystko staje i nie chce się rozpocząć rozgrywka :(


Nie pisz postów jeden pod drugim. Możesz je edytować, gdy o czymś zapomnisz lub się pomylisz - ta funkcja jest aktywna przez 5 minut. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2008 o 19:37, kamil E napisał:

Wg mnie to masz za słabą kartę graficzną.

wg wymagań jest ok..... ale w przypadku tej gry nie ma czegoś takiego jak komputer na którym będzie napewno dobrze działać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2008 o 22:19, sig. napisał:

wg wymagań jest ok..... ale w przypadku tej gry nie ma czegoś takiego jak komputer na
którym będzie napewno dobrze działać......


Tak, tu się zgodzę, ale ja na 100% wiem, że przyczyną jest karta graficzna - kolega ma taką samą, a raczej miał, bo pożyczyłem mu swojego starego GF 7600GT i teraz mu chodzi ;)
Peace.

edit:
@mouhhg - a no karta ma to do rzeczy, że jest po prostu za słaaaaaba, żeby udźwignąć w tym przypadku twój świat gry ;) - niezbyt profesjonalnie wyjaśnione, ale chyba da się połapać o co chodzi, nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jak ja mam na lapku hd radeona 2400 z 1 gb ramu to też nie mam co iść i kupować gothica3:FG?
Niby natej stronie Can you run It wychodzi, że spokojnie moge sobie pograć, ale... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za rady ale wystarczyło przeinstalować i wrzucić Patcha. Temat uważam za zamknięty. A co do twojego błędu to ściągnij patcha 106 i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2008 o 11:21, maksander522 napisał:

a mam błąd where is the guru

To jeden z standardowych błędów gothica 3, wgraj patcha i powinno być ok (jak nie to nie pozostaje ci nic innego jak czekanie na następnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2008 o 23:03, maksander522 napisał:

a mój kolega ma inny problem, w połowie instalacji miał błąd danych crc
co robić

Generalnie błąd ten oznacza że następują przekłamania odczytu (sumy kontrolne się nie zgadzają) a więc:
1) umyć spodnią stronę plyty (może jest zwyczajnie brudna)
2) spróbować skopiować płytę na dysk i z niego zainstalować
3) zmienić tryb pracy napędu z dma na pio albo odwrotnie (przy czym tryb dma jest szybszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Masz bardzo dobrego kompa Łempik i G3 Zmierzch bogów powinien ci chodzić, tylko że ta gra ma tyle bugów że nie da sie opisać... Też miałem ten problem. Pobierz trzy patche jakie są dostępne(PATCH 1.6 JEST NAJWAŻNIEJSZY, TYLKO ŻE BEZ SWOICH POPRZEDNIKÓW NIE DZIAŁA), albo zmień ustawienia grafiki i obrazu w opcjach na jak najmniejsze, albo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować